Černá stolice u těhotné

4256
9.2.18 08:24

cerna stolice u tehotne

Zdravím.
Vcera jsem mela cokoladovou zmrzlinu s kousky „brownis-to bylo cerne“ od carte dor. Dnes ráno pocit jak prujmove břicho a stolice byla skoro prujmova a úplně černá jak kdybych jedla černý uhlí 8o jsem v 15tt. Beru každý den železo ale to se nevstrebava do stolice ze je nejky lepší a beru ho měsíc a tohle se mi stalo poprvé. Mam plasit nebo počkat na další stolici? Je divne ze by to zmrzlina takhle zbarvila nebo ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
302
9.2.18 08:29

A co bereš přesně? Tohle dělá železo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1237
9.2.18 08:29

To dělá železo. Neboj se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1362
9.2.18 08:30

@novakova.t já se teda přikládním k tomu železu i když píšeš, že se tohle zrovna nevstřebává, třeba ho už máš v těle dost a proto se to takhle udělalo až po měsíci užívání. Já beru železo již dýl, vyzkoušela jsem více preparátů a u některých mám třeba zabarvenou stolici jen 2× za týden jinak nic. Počkala bych, pokud nemáš jiné potíže než to co jsi psala. Průjmová stolice může jednak souviset s železem a jednak s těhu…kdy máš další kontrolu u mudr?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4256
9.2.18 08:31

Až po měsíci? Beru ferrocento a vylozene pisi v pribalaku ze to nezpusobi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4256
9.2.18 08:37

Za 14dni

Příspěvek upraven 09.02.18 v 08:50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
302
9.2.18 08:37

@novakova.t jo, jestli jsi měla průjem, tak se nestačilo vstřebat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4256
9.2.18 08:41
@Kristyna_ww píše:
@novakova.t jo, jestli jsi měla průjem, tak se nestačilo vstřebat

Až dnes rano. Železo jsem mela den předtím rano. Tak asi počkám jeste a uvidim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7712
9.2.18 09:58

Tez bych se priklanela k zelezu…protoze ac je sebelepsi, proste telo vse zpracovat nedokaze a udelat to muze ;) urcite se optej dr…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
9.2.18 10:07

To máš po železu, prostě jak tě prohnal z něčeho průjem, tak se železo nevstřebalo a tohle udělalo.

  • Citovat
  • Upravit
38
29.10.23 08:31

Je možné že mi železo vždy co ho beru ( cca 14 dnů ) zbarvilo stolici do tmava a najednou přestalo? Mám z toho trochu strach byla jsem hospitalizována pro těžkou anémii tak se bojím že je něco špatně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty