Černá stolice u těhotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 08:24
cerna stolice u tehotne

Zdravím.
Vcera jsem mela cokoladovou zmrzlinu s kousky „brownis-to bylo cerne“ od carte dor. Dnes ráno pocit jak prujmove břicho a stolice byla skoro prujmova a úplně černá jak kdybych jedla černý uhlí 8o jsem v 15tt. Beru každý den železo ale to se nevstrebava do stolice ze je nejky lepší a beru ho měsíc a tohle se mi stalo poprvé. Mam plasit nebo počkat na další stolici? Je divne ze by to zmrzlina takhle zbarvila nebo ne?

Reakce:

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 09.02.18 08:29

A co bereš přesně? Tohle dělá železo.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 09.02.18 08:29

To dělá železo. Neboj se.

lednova17
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 09.02.18 08:30

@novakova.t já se teda přikládním k tomu železu i když píšeš, že se tohle zrovna nevstřebává, třeba ho už máš v těle dost a proto se to takhle udělalo až po měsíci užívání. Já beru železo již dýl, vyzkoušela jsem více preparátů a u některých mám třeba zabarvenou stolici jen 2× za týden jinak nic. Počkala bych, pokud nemáš jiné potíže než to co jsi psala. Průjmová stolice může jednak souviset s železem a jednak s těhu…kdy máš další kontrolu u mudr?

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 08:31

Až po měsíci? Beru ferrocento a vylozene pisi v pribalaku ze to nezpusobi

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 08:37

Za 14dni

Příspěvek upraven 09.02.18 v 08:50

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 09.02.18 08:37

@novakova.t jo, jestli jsi měla průjem, tak se nestačilo vstřebat

lampicka11
Závislačka 3398 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 08:41
@Kristyna_ww píše:
@novakova.t jo, jestli jsi měla průjem, tak se nestačilo vstřebat

Až dnes rano. Železo jsem mela den předtím rano. Tak asi počkám jeste a uvidim

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.02.18 09:58

Tez bych se priklanela k zelezu…protoze ac je sebelepsi, proste telo vse zpracovat nedokaze a udelat to muze ;) urcite se optej dr…

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 10:07

To máš po železu, prostě jak tě prohnal z něčeho průjem, tak se železo nevstřebalo a tohle udělalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >