Reklama

Těhotenství (trochu trapný)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agnes 123
Povídálka 28 příspěvků 08.02.18 12:21
těhotenstvi (trochu trapný))

Ahoj holky mám dotaz (trochu trapný)) jestly nektera nemáte taky podobnou zkušenost. jsem uplně na začátku těhu a v noci prostě samo od sebe jsem měla,,orgazmus,, ale co mě trápí je že s tím orgazmem mě začlo šíleně bolet v podbříšku trvalo to asi 1 min. (přirovnala bych to ke kontrakci. docela se bojím :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Boudová
Kelišová 6025 příspěvků 08.02.18 12:28

Já to mám už druhý těhotenství. V noci mě budí orgasmy, kterým předchází uchylný sny. A děloha mě z toho taky vždy chvíli bolí. :oops:

Boudová
Kelišová 6025 příspěvků 08.02.18 12:28

Přitom 3 měsíce bleju a na sex nemám ani pomyšlení. No asi v noci si mozek myslí něco jinýho. :mrgreen:

agnes 123
Povídálka 28 příspěvků 08.02.18 12:30

Jěžiš no to jsem ráda že v tom nejsem sama, docela mě to vyděsilo :hug:

Boudová
Kelišová 6025 příspěvků 08.02.18 12:33

Ono je to tam dole všechno pekrvený. Prý některý ženský co maj problem s orgasmem jej dosáhnou pprví právě v těhotenstsví. :-) No a já s tim normálně problém nemám. Naopak, tak to mám takhle v noci jen tak. Ale je fakt že to následný táhnutí tý dělohy je nepříjemný.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 08.02.18 12:34

Jo, to se mi taky párkrát stalo. A strach byl umocněný tím, že jsem měla sex a orgasmus zakázaný… No ale přežili jsme s mimi oba.

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 08.02.18 12:36

@agnes 123 Také jsem to měla. U obou těhotenstvích. Bolest to byla dost intenzivní, ale trvalo to jen chvíli. Na druhou stranu, mimo těhotenství se mi nikdy nestalo, že bych měla spontánní orgasmus, takže se mi běžně asi takové úchylárny nezdají a můžou za to hormony :mrgreen:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 08.02.18 12:39

No a myslíte že právě tohle může být příčinou potratu, když je sex a orgasmus zakázaný na začátku těhu? Myslím ty stahy a následná bolest.

Boudová
Kelišová 6025 příspěvků 08.02.18 12:41
@Zara.Ray píše:
No a myslíte že právě tohle může být příčinou potratu, když je sex a orgasmus zakázaný na začátku těhu? Myslím ty stahy a následná bolest.

Myslim že u prosperujícího těhotenství určitě ne.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 08.02.18 12:43

V těhotenství vždycky orgasmus znamenal bolesti břicha.
Zvláště ke konci.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 08.02.18 12:45

Ale že by vyvolal potrat to ne si myslím. Pokud se to má držet, tak bude. A na vyvolání porodu mi to taky nikdy nepomohlo. :mrgreen:

agnes 123
Povídálka 28 příspěvků 08.02.18 12:48

@lalaláček @Kakika @Boudová holky děkuji já už jsem mela v očích katastrofu :D

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 08.02.18 12:48

@Zara.Ray v životě jsem neslyšela, že by byl na začátku těhotenství zakázaný sex a orgasmus 8o

agnes 123
Povídálka 28 příspěvků 08.02.18 12:49

@MaminkaLucka

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 08.02.18 12:53
@Mimis2017 píše:
@Zara.Ray v životě jsem neslyšela, že by byl na začátku těhotenství zakázaný sex a orgasmus 8o

Já jsem začala v 8 týdnu špinit. tak mi ho zakázali a čekalo se na další vyšetření na velký UTZ. Bohužel k němu nedošlo. Bylo to ZT krátce po tom orgasmu.. takže bohužel, i doktoři můžou doporučit nemít sex. To jste vážně nikdy neslyšela?? Třeba že když je rizikové těhu tak jen ležet a nemít sex s orgasmem?? :nevim: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >