Čerstvé těhulky 5. týden těhotenství

32
24.4.16 19:27

čerstvé těhulky 5tt

Zdravím čerstvé maminky :-) chtela bych se vas zeptat jak se citite takhle z kraje? :-) popropadne zda cekate prvni..druhe..treti :-D za kazdou odpoved budu rada :-) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
24.4.16 19:28

Ahoj, tak já jsem v pátem týdnu, ale zatím se moc neraduji, protože vím, že se to může pokazit, ale jasně, že radost máme obrovskou!!! :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
24.4.16 19:53

Ahoj, já jsem cca 6+ pár dní a čekám druhé. JInak se cítim absolutně netěhotně, kdybych si neudělala náhodou test tak o tom ani nevím… v uterý jdu k doktorovi tak uvidíme co z toho bude:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 19:56

@mmanolka tak to jsme na tom stejne ja byla minuly tyden 5tt+ kousek zitra jdu k doktorce tak sem zvedava :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 19:59

@Lathi ´tak to ja cekam treti ale tim ze jsem otehotnela pres Antikoncepci tak mi doktorka davala cas na rozmyslenou jestli si to necham ci nikoliv… ze zacatku jsem vahala pac mam deticky 3 roky a 5leteho vim ze to bude zahul ale miniinterupci bych nesla mnohem hure :-/ taky jsem na to prisla nahodou kdyz sem si jentak udelala test a byl pozitivni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
24.4.16 20:07

@malicka.18 Tý jo, to je docela hustý přes antikoncepci otěhotnět. Já jsem teda otěhotněla normálně, ale taky jsem to normálně na termín dostala, ale měla jsem to o dost slabší než normálně tak jsem si udělala test a bylo to tam, tak jsem zvědavá zda je i přes to krvácení vše ok..snad jo:) tak držím zítra palce, nejdeš moc brzo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
24.4.16 20:09

Ahoj, tak já jsem taky 5tt plus kousek a čekáme třetí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 20:14

@dandysek super pisi zpravicku :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 20:14

@dandysek super pisi zpravicku :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
24.4.16 20:15

Ok:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 20:18

@Lathi nn nejdu tim ze zitra ji reknu ze si to teda necham me objedna na dalsi prohlidku jinak v 5tt jak sem psala delala mi ultrazvuk sla videt jen tecka a pry ma 2mm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
24.4.16 20:20

@malicka.18 Jasně už to chápu:) ale taky bych se zachovala asi stejně:) halvně že je tam jen jedna tečka:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
24.4.16 20:22
@Lathi píše:
@malicka.18 Jasně už to chápu:) ale taky bych se zachovala asi stejně:) halvně že je tam jen jedna tečka:D

Přesně toho jsem se bála já,..že tam tečky budou dvě a najednou by jsme měli doma sviště čtyři :D Taky u nás naštěstí byla vidět jen jedna tečka teda. A krom ní pěknej krvavej flekanec, takže jsem dostala prášky na udržení a kontrola příští pondělí. Snad už bude srdíčko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 20:22

@Lathi no tak kdyby byly dve to bych sla od doktora hodit si hned masli :D nee docela se i tesim jen me desi ten jeji predpokladany termin porodu 23.12 ze na vanoce nebudu doma :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.4.16 20:24

@dandysek no z toho mam docela strach :-( srdecni cinnost jeste nebyla videt takze ja doufam ze vse bude v poradku… obcas me poboliva v podbrisku a prsa to ani nemluvim to sem takle z kraje snad ani u jednoho nezazila :-/ ale holky moje nocni mura je porod :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat