Cervikální hlen krémové konzistence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
23.11.21 11:24

Cervikální hlen krémové konzistence

Ahojte, s přítelem se o miminko snažíme cca půl roku. Už dlouho jsem nezaznamenala cervikální hlen a místo toho mám jenom výtok krémové konzistence v době když mám mít ovulaci. Tohle jsem měla už před rokem a zánět jsem v tu dobu neměla. On má spermiogram v pořádku (až na patologii hlavičky 98,7%). Doktorka říkala že bychom neměli mít problém s otěhotněním, stačí když bude brát selen a zinek. Já jsem začala užívat drmek a objednala si gel na podporu početí conceive plus, tak doufám že by nám to mohlo pomoci. V lednu se mám objednat ke gynelokožce, tak když se nám nezadaří, požádám ji aby mi udělala hormonální profil a vyšetřila mě. Mám také výkyvy v cyklu, jednou to dostanu za 35 dnů a podruhé třeba už za 23 (někdy 25.,30.den,atd..) :,( Málokdy ho mám přesný. Taky jsem si dělala ovulační testy a nikdy mi nevyšly pozitivní. Může být chyba na mé straně? Pomohl vám drmek nebo ten gel k otěhotnění? Co byste doporučovaly? Děkuji za odpověďi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1555
23.11.21 11:39

Vždyť se snažíte půl roku 8o Proč už teď to všechno kolem? Tolik vyšetření… Já bych doporučovala se na to všechno vyprdnut a užívat si neomezeného sexu s manželem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.11.21 11:44

@vedma007 Mě už ten půl rok přijde dlouhá doba na to že je mi teprve 26. Mám strach abych časem něco nezanedbala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
23.11.21 12:06

Vyšetření apod. se běžně dělají až po roce snažení. Spíš než na běžné gynekologii bych to řešila rovnou vše v nějakem centru asistovane reprodukce. Ne, neboj není to jen o umělém oplodnění. Udělají veškeré testy, vědí už na co zaměřit apod. Přeci jen je to jejich hlavní obor. Když máš takhle rozházeny cyklus objednala bych se tam na konzultaci co s tím klidně rovnou. Oni ti pak poradí co dál a ty se nebudeš stresovat :hug: hodne štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
23.11.21 12:26

@klarrrinka je dobre, ze to resis uz ted. Me je take 26 a od 22 resim problémy s pocetim. Momentalne jsem tehotna, ale ten kolotoc, ktery tomu predchazel, byl hrozny. Taky jsem si rikala, je mi teprve 22 co by mi melo byt, no a bylo. Super reci typu :jsi mlada, mas cas, bych nebrala v potaz. Dnes nejsme v dobe nasich babicek, kdy holka otehotnela jednim vrzem ale v dobe, kdy problémy s pocetim stale stoupaji a rozhodně ne jen ve vyssim veku. Snad mas jen banalni problém a nebo treba zadny, zakladni vyšetření je ale určitě na miste abys vedela, jak na tom jsi. Drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.11.21 12:40

@Nikca7 Moc děkuji za podporu. Chci to řešit co nejdříve. To jsem si myslela že otěhotněním hned napoprvé, ale jak je vidět, tak to není tak jednoduché.. Přesně tak, nemám ráda řeči tohoto typu. Každopádně dám časem vědět jak pokračuji a snad vše bude v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.11.21 12:46

@LucEm To je fakt, nejspíš se objednám na IVF clinic na vyšetření. Možná mám jenom hormonální nerovnováhu. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
23.11.21 12:48

@klarrrinka určitě dej vedet, pokud si vzpomenes 😊 Joo taky jsrm mela predstavy, ze zapadnu hned, jako většina. Proc bych taky neměla, ze jo? 🤣 A ejhle. Ono je to tak se vsim, na nejake problemy jsi moc mlada, kdyz si chceš rodit a vychovavat po svem tak te taky vetsina prudi, protoze jsou moudrejsi a zkusenejsi. Nikomu nic neberu, nazor i radu si rada vyslechnu ale ne tyto nevyzadane : za nas tohle nebylo, za nas bylo tohle, apod.. 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat