Česká pošta - razítko zpětně

Anonymni
4.9.09 10:33

Česká pošta - razítko zpětně

Ahoj maminky,

chtěla bych Vás poprosit o radu, dává pošta razítko o den zpětně na vyžádání? Děkuji za radu.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9239
4.9.09 12:23

V žádném případě, to by bylo porušení předpisů.

Ahoj bývalá pošťačka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
4.9.09 12:28

Re: Česká pošta - razítko zpětně

pe1985 píše:
Ahoj maminky,

chtěla bych Vás poprosit o radu, dává pošta razítko o den zpětně na vyžádání? Děkuji za radu.

Katka

Na to je podle mýho nemáš šanci ukecat. To je jako bys to chtěla u soudu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
4.9.09 12:34

Janine Tý brďo z toho by měla dotyčná úřednice (myslím poštovní) takovej mazec. :? Ono celkově byl mazec když náhodou někdo nedal poštu do výpravy tak jak měl a to třeba byla jen raní pošta - tak šla odpoledne a i tak z toho byly potahovanice - dopis ze včerejška. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
4.9.09 13:36
IvaV píše:
Janine Tý brďo z toho by měla dotyčná úřednice (myslím poštovní) takovej mazec. :? Ono celkově byl mazec když náhodou někdo nedal poštu do výpravy tak jak měl a to třeba byla jen raní pošta - tak šla odpoledne a i tak z toho byly potahovanice - dopis ze včerejška. 8O

Proto říkám, že je to bez šance. Stačilo, když jsem si zapomněla říct o účtenku na známky do firmy, běžela jsem tam po 2 minutách a i tak musela jít úřednice za vedoucí a spolu s ní vypsat nějakej papír, že si mě pamatuju a že prvně nic nepsala a až pak směla vystavit to potvrzení. Prostě pravidla jak na soudě nebo u notáře, ale je to správný, ať si ví, co kdy a jak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jrk
494
5.9.09 01:13

Hahaha po poste nemuzes ani chtit aby delali to co maji a ty hned chces vymyslet neco navic. To vis ze ti to nedaji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama