Chce abych žárlila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 21:54
Chce abych žárlila?

Opravdu nevím jak si to mám brát. Aspoň já bych se chlubila kamarádce, že jedu někam s klukama, a ne kamarádovi. :)
Je to jen kamarád, mám ho ráda. Hned nějak začátkem nového roku jsem se ho zeptala, jestli bychom se neviděli v daný den. On, že se mu nechce. Ani ne týden na to jsem z něho dostala, že byl s jinou kamarádkou. Do teď jsem z něho nedostala proč mi to neřekl hned. (Je mi to jedno, je to jeho věc.)
Teď jsme si povídali o všem možném. A došli jsme k tomu, že prý pojede někam se „spoustou kamarádek“. Nějak víc to nerozebírám, je to jeho věc. Ale není to poprvé co jede s kamarádkama někam a chlubí se mi.
Mi to připadá prostě divné. Já bych se na jeho místě chlubila kamarádům.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Klopotkova
Echt Kelišová 7952 příspěvků 21.01.17 21:56

Můj názor je ten, že si jen něco namlouváš, ale přeji, aby skutečnost byla jiná. :mavam:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 21.01.17 21:58

Já se svými kamarády „řeším“ všechno, bez ohledu na to, zda maji penis, či vaginu :mrgreen:

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 21.01.17 21:59

Myslím si, že chce abys žárlila :D

nostress
Extra třída :D 13443 příspěvků 21.01.17 22:09
@Anonymní píše:
Opravdu nevím jak si to mám brát. Aspoň já bych se chlubila kamarádce, že jedu někam s klukama, a ne kamarádovi. :)
Je to jen kamarád, mám ho ráda. Hned nějak začátkem nového roku jsem se ho zeptala, jestli bychom se neviděli v daný den. On, že se mu nechce. Ani ne týden na to jsem z něho dostala, že byl s jinou kamarádkou. Do teď jsem z něho nedostala proč mi to neřekl hned. (Je mi to jedno, je to jeho věc.)
Teď jsme si povídali o všem možném. A došli jsme k tomu, že prý pojede někam se „spoustou kamarádek“. Nějak víc to nerozebírám, je to jeho věc. Ale není to poprvé co jede s kamarádkama někam a chlubí se mi.

Tak teď tomu úplně nerozumím. Vy jste pouze kamarádi, nebo spolu chodíte?
Jestli jste kamarádi, tak nevím co je na tom špatného, že chodí někam i s jinými kamarádkami. Jestli spolu chodíte, a on dal přednost někomu jinému, a tebe odmítl, pak bych zbystřila. Jestli jenom chce aby jsi žárlila, tak to je nevyzrálý jedinec s nízkým sebevědomím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:18
@nostress píše:
Tak teď tomu úplně nerozumím. Vy jste pouze kamarádi, nebo spolu chodíte?
Jestli jste kamarádi, tak nevím co je na tom špatného, že chodí někam i s jinými kamarádkami. Jestli spolu chodíte, a on dal přednost někomu jinému, a tebe odmítl, pak bych zbystřila. Jestli jenom chce aby jsi žárlila, tak to je nevyzrálý jedinec s nízkým sebevědomím.

Jen kamarádi. Je mi jedno, zda dává přednost jiné. Ale mohl mi to říct hned, že už je domluvený jinak. A ne, že se to náhodou dozvím později. (Takhle jsem si o něm myslela jak je línej.)
A to, že mi řekne „jedu se spoustou holek“. To si mám brát jak? Na to se ptám, protože já bych se být v jeho kůži chlubila kamarádům.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 22:18
@Anonymní píše:

Podle mě si jen namlouváš něco co není, pokud k němu něco cítíš, nebo máš podezření o opaku, tak to s ním prober, však o nic nejde když jste kámoši, ne? :roll:

nostress
Extra třída :D 13443 příspěvků 21.01.17 22:20
@Anonymní píše:
Jen kamarádi. Je mi jedno, zda dává přednost jiné. Ale mohl mi to říct hned, že už je domluvený jinak. A ne, že se to náhodou dozvím později. (Takhle jsem si o něm myslela jak je línej.)
A to, že mi řekne „jedu se spoustou holek“. To si mám brát jak? Na to se ptám, protože já bych se být v jeho kůži chlubila kamarádům.

A ty k němu cítíš něco víc, nebo on k tobě? Nebo jak si to vysvětluješ, že by chtěl, aby jsi na něj žárlila? Z jakého důvodu?

atominnka
Generální žvanilka 21687 příspěvků 21.01.17 22:28

Když je ti to všechno jedno, tak proč to řešíš? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:30
@nostress píše:
A ty k němu cítíš něco víc, nebo on k tobě? Nebo jak si to vysvětluješ, že by chtěl, aby jsi na něj žárlila? Z jakého důvodu?

Já asi jo (někdy se totiž načapám jak na něj myslím apod., někdy zase si to vyvracím). Nevím jak on.
Možná jsem to špatně nazvala, nemám na mysli zrovna žárlivost.
Já když jedu někam s kamarádama, řeknu mu, že jedu s partou. Kamarádkám se pak chlubím, že tam bude spousta kluků. Proto se ptám na názory. :)

Uživatel je onlineDana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 21.01.17 22:34

Zkoušela ses zeptat v Bravíčku, co by ti poradili? :zed: :jazyk:

nostress
Extra třída :D 13443 příspěvků 21.01.17 22:37
@Anonymní píše:
Já asi jo (někdy se totiž načapám jak na něj myslím apod., někdy zase si to vyvracím). Nevím jak on.
Možná jsem to špatně nazvala, nemám na mysli zrovna žárlivost.
Já když jedu někam s kamarádama, řeknu mu, že jedu s partou. Kamarádkám se pak chlubím, že tam bude spousta kluků. Proto se ptám na názory. :)

Aha, tak už to chápu. Víš co, chlapům se musí všechno říci „po lopatě“.Oni jsou někdy normálně natvrdlí. Jestli k němu cítíš něco víc, a myslíš na něj, pak chápu, že ti vadí, že někam šel s jinou holkou, a tebe odmítnul. Otázka je, jak to má on. Je taky možné, že si toho u tebe všimnul, a takto ti dává najevo, že on tě vnímá pouze jako kamarádku. :think:

Uživatel je onlineMartina D.
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 21.01.17 22:38
@Anonymní píše:

Mně to spíš připadá, že ty si na něj trochu myslíš a on to vycítil a snaží se ti dát najevo, že jsi pro něj jen kamarádka. Zamilovaný chlap se chová úplně jinak. Nemysli na něj a porozhlédni se jinde. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:49
@nostress píše:
Aha, tak už to chápu. Víš co, chlapům se musí všechno říci „po lopatě“.Oni jsou někdy normálně natvrdlí. Jestli k němu cítíš něco víc, a myslíš na něj, pak chápu, že ti vadí, že někam šel s jinou holkou, a tebe odmítnul. Otázka je, jak to má on. Je taky možné, že si toho u tebe všimnul, a takto ti dává najevo, že on tě vnímá pouze jako kamarádku. :think:

:) Nevadilo mi, když mě odmítl kvůli jiné. Vadilo mi to jak se vymluvil, že se mu nechce a následně mi řekl pravdu. Vadilo mi, že mi pravdu neřekl rovnou.

nostress
Extra třída :D 13443 příspěvků 21.01.17 22:51
@Anonymní píše: :) Nevadilo mi, když mě odmítl kvůli jiné. Vadilo mi to jak se vymluvil, že se mu nechce a následně mi řekl pravdu. Vadilo mi, že mi pravdu neřekl rovnou.

A řekla jsi mu to?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >