Chce být litován

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 19:23
Chce být litován

Jak byste se k němu chovaly? O rozchod zatím zájem nemám.

Je po své matce - poněkud psychicky labilní. Ta mimo jiné se pořád litovala, jak je chudák, jak vypadá špatně, jak je nemocná a očekávala, jak jí to budou všichni vymlouvat, že není, jak vypadá dobře a tak. Což se dá, jen kdyby nebuzerovala všechny okolo, nevydírala je svými dalším i scénami, jak si sáhne na život, trucováním a tak.

Manžel se trochu pomamil - trucuje (na to jsem si zvykla a neřeším to) a v poslední době se začal hrozně litovat. Jak je chudák, co má práce (upřímně, nepřetrhne se, doma neudělá vůbec nic), jak jako manžel je až na posledním místě (není, v mnohém mu raději vyhovím, aby byl klid), jak je chudák nemocný, u lidí venku si stěžuje, jak má hroznou ženu (ti mu zpočátku říkali, protože mě znají, ať je rád, že jsem s ním zrovna já, ale znáte to, jak opakovaná lež se stane pravdou, a tak jsem zaznamenala, že aby se ho zbavili, tak mu říkají, no tak se rozveď (ve smyslu dej nám s tím pokoj), takže on zas přišel s tím, jak OPRAVDU je chudák, že to všichni vidí, protože mu radí, aby si našel jinou…

Co s tím? Raďte. Nějak toho začíná být víc a víc.

Dík za anonymní - dost se za to stydím.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mary.27
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 27.03.18 19:27
@Anonymní píše:

Je po své matce - poněkud psychicky labilní. Ta mimo jiné se pořád litovala, jak je chudák, jak vypadá špatně, jak je nemocná a očekávala, jak jí to budou všichni vymlouvat, že není, jak vypadá dobře a tak. Což se dá, jen kdyby nebuzerovala všechny okolo, nevydírala je svými dalším i scénami, jak si sáhne na život, trucováním a tak.

Manžel se trochu pomamil - trucuje (na to jsem si zvykla a neřeším to) a v poslední době se začal hrozně litovat. Jak je chudák, co má práce (upřímně, nepřetrhne se, doma neudělá vůbec nic), jak jako manžel je až na posledním místě (není, v mnohém mu raději vyhovím, aby byl klid), jak je chudák nemocný, u lidí venku si stěžuje, jak má hroznou ženu (ti mu zpočátku říkali, protože mě znají, ať je rád, že jsem s ním zrovna já, ale znáte to, jak opakovaná lež se stane pravdou, a tak jsem zaznamenala, že aby se ho zbavili, tak mu říkají, no tak se rozveď (ve smyslu dej nám s tím pokoj), takže on zas přišel s tím, jak OPRAVDU je chudák, že to všichni vidí, protože mu radí, aby si našel jinou…

S tím těžko něco uděláš, je dospělý už ho nepřevychováš, jedině mu nastavit zrcadlo… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 19:28

Mam takovou kamarádku. Nemela jsem z toho schazeni dobry pocit tak ja to utla. Vse viděla jako konec světa a předávala tu spatnou „energii“ na me.

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 27.03.18 19:38
@Anonymní píše:

Upřímně? Takového chlapa bych si nemohla vážit. Osobně bych ho poslala do oběhu, nebo k mamince, ať se litují navzájem.

Monchichik
Kelišová 5461 příspěvků 27.03.18 19:42

Jak se k němu asi tak chceš chovat, když s ním chceš zůstat? To si neumím ani představit, mít někoho takového vedle sebe. Napadá mě jen ho naprosto ignorovat. Nevím, co bych s ním měla komunikovat, když má chudák hroznou ženu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 27.03.18 19:45
@Anonymní píše:

Manžel se trochu pomamil - trucuje (na to jsem si zvykla a neřeším to) a v poslední době se začal hrozně litovat. Jak je chudák, co má práce (upřímně, nepřetrhne se, doma neudělá vůbec nic), jak jako manžel je až na posledním místě (není, v mnohém mu raději vyhovím, aby byl klid), jak je chudák nemocný, u lidí venku si stěžuje, jak má hroznou ženu(ti mu zpočátku říkali, protože mě znají, ať je rád, že jsem s ním zrovna já, ale znáte to, jak opakovaná lež se stane pravdou, a tak jsem zaznamenala, že aby se ho zbavili, tak mu říkají, no tak se rozveď (ve smyslu dej nám s tím pokoj), takže on zas přišel s tím, jak OPRAVDU je chudák, že to všichni vidí, protože mu radí, aby si našel jinou…

8o dala bych mu pocítit co je to HROZNÁ žena :cert:… to je fuj.. neloajální ukníkanec…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 27.03.18 19:45

Ignorovat.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 27.03.18 19:46

Ze to je zase ten starej dedek, co si na tebe stezuje po vesnici :mrgreen:?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 19:47
@Anonymní píše:

Kamarádka se s navlas stejným případem rozvádí. Také byla všude nejhorší, on chudáček, co prý vše platí (platil pouze žrádlo pro psa, jinak ona vše), co se nadře, nic nebylo dost dobrého, nic po jeho.
Nedá se to vydržet. S věkem se to bude jen horšit, s tím nic nenaděláš. Utíkej, dokud je čas.
Anonym kvůli kamarádce.

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 27.03.18 19:51

Tak to bych nesnesla, úplně by ze mě takovým stězováním vysaval energii, necítila bych se vůbec v pohodě. Nevím radu, snad jedině ignorovat veškeré tyto komentáře a nebo mu ukázat jaké to je a dělat to samé, začít se před ním ve všem litovat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 19:52
@Anonymní píše:
Kamarádka se s navlas stejným případem rozvádí. Také byla všude nejhorší, on chudáček, co prý vše platí (platil pouze žrádlo pro psa, jinak ona vše), co se nadře, nic nebylo dost dobrého, nic po jeho.
Nedá se to vydržet. S věkem se to bude jen horšit, s tím nic nenaděláš. Utíkej, dokud je čas.
Anonym kvůli kamarádce.

zakladatelka

uaaa - u nás je to podobně - po letech jsem ho donutila přispívat na rodinu, to teď utnul s tím, že to bude dávat jen dětem - mně nic, a když budu chtít na domácnost, mám si říct dětem :zed:, mně bude dávat jen na žrádlo psům a ještě jen 1/2 částky, druhou že prý mám zaplatit sama

Monchichik
Kelišová 5461 příspěvků 27.03.18 19:55

A to nemáš zájem o rozchod s ním? Po letech přispívat? A teď to dává dětem? No tak ten je asi zralej na hospitalizaci, ne? To sis nechala celý roky líbit?

Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 27.03.18 19:56
@Anonymní píše:
zakladatelkauaaa - u nás je to podobně - po letech jsem ho donutila přispívat na rodinu, to teď utnul s tím, že to bude dávat jen dětem - mně nic, a když budu chtít na domácnost, mám si říct dětem :zed:, mně bude dávat jen na žrádlo psům a ještě jen 1/2 částky, druhou že prý mám zaplatit sama

Proč, proboha proč s takovým člověkem být? Jednou se otočíš a zjistíš, že jsi s takovým zamindrákovaným idiotem promarnila život a ty roky ti nikdo nevrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 19:57

Zakladatelka

ještě má jednu polohu - s tou to střídá - on je nejlepší, všichni tady jsou blbci, chytří jsou jenom jeho kamarádi ve městě, a chodí a všem vykládá, jak ti jeho kamarádi a ON žijí, jak jsou super, koho všeho znají, jak podnikají, a ty sousedy a známé tady to samozřejmě neskutečně se. e, protože to kolikrát nejsou blbci, ale chytří lidi, kteří vedou firmy nebo oddělení, ale jemu to do očí nikdo neřekne.

To je střídání psychiky - jednou borec, jednou chudák. Jednou ho musíme všichni obdivovat, jednou ho zas musíme litovat.

Monchichik
Kelišová 5461 příspěvků 27.03.18 19:59

A důvod proč s ním jsi? Tohle bych nevydržela ani hodinu a to bysme ještě ani neřešili peníze na domácnost :D.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >