Chce mě do postele, já nechci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 05:15
Chce mě do postele, já nechci

Dobré ráno.
Mám známého (roky jsme se neviděli, až před 14 dny a od té doby mi pořád píše), kterému asi začalo hrabat a ne v hlavě. Je viditelné, že mě svádí ( beruško, samé ťuťu ňuňu jak jsem chytrá, úžasná, co máme společného, jak mám krásný tělo, že jsem se mu líbila před 5 lety apod… ), píše mi každý den, ráno přeje, dobré ráno, a večer, dobrou noc, apod.

Odpovídám, ale jen na to co chci - normální přátelské povídání o věcech mezi přáteli. Ano, uznávám chybí mi kontakt s lidmi (nikoho nemám) a setkání s ním byla náhoda…

Přitom, ví, že jsem zadaná, ví, že na tom nehodlám nic měnit a ví, že mě zajímá jen jako člověk, ne jako chlap - to jsem mu narovinu napsala, když se mě narovinu zeptal. A pak jsem se ho zeptala, zda tedy to ukončíme nebo se budeme dál bavit. Prý " samozřejmě, že budeme ".
Přesto si jede pořád a pořád svoji: beruško, jsi úžasná, krásná, sejdeme se atd. A pak jsou dny, kdy se, ani nezeptá " jak se máš? "
Několikrát jsem ho odpálkovala. Protože to jeho, beruško, mi vadí - především kvůli partnerovi.
A já se ptám Vás, dělám ze sebe dev.ku, když na jeho pozvání nereaguji (jen jsem včera zmínila, že klidně, ale ne o víkend o dny s partnerem, a jedině na skok po práci ) a na jeho, beruško, jsem mu několikrát řekla, že nejsem, ale stejně se s ním bavím?!To samé při jeho lichocení - odpálkuji. Partner o všem ví, tvrdí, že mě balí, že zacítil ku… a jede si za svým, a že já ze sebe sice dě… nedělám, ale krá… prý ano, tím, že s ním dál komunikuji.

Jestli si myslí, že mě dostane do postele, tak je na omylu. A vůbec nechápu tohle chování, když ví, že jsem zadaná!! Už roky. Můžete mi to, prosím, objasnit. A to začal takhle blbnout z ničeho nic… Roky jsme se neviděli, prakticky spolu nikdy pořádně nemluvili, až teď, pořád mě někam zve na oběd. 8o

Jinak uznávám s partnerem jsme spolu 8 let, mám ho hodně ráda, ale nikdy jsem ho nemilovala, on mě ano, měnit na našem vztahu nic nehodlám, i když to nyní moc neklape (s. x není zájem všeobecně z mojí strany), rozcházet se nehodláme, ani jeden a podvádět už vůbec ne - nesnášíme to, oba.

Prosím, anonymně kvůli okolí. Děkuji a hezky den. Odpovídat nebudu mít možnost několik hodin.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 15.11.18 05:41
@Anonymní píše:
Dobré ráno.
Mám známého (roky jsme se neviděli, až před 14 dny a od té doby mi pořád píše), kterému asi začalo hrabat a ne v hlavě. Je viditelné, že mě svádí ( beruško, samé ťuťu ňuňu jak jsem chytrá, úžasná, co máme společného, jak mám krásný tělo, že jsem se mu líbila před 5 lety apod… ), píše mi každý den, ráno přeje, dobré ráno, a večer, dobrou noc, apod.

Odpovídám, ale jen na to co chci - normální přátelské povídání o věcech mezi přáteli. Ano, uznávám chybí mi kontakt s lidmi (nikoho nemám) a setkání s ním byla náhoda…

Přitom, ví, že jsem zadaná, ví, že na tom nehodlám nic měnit a ví, že mě zajímá jen jako člověk, ne jako chlap - to jsem mu narovinu napsala, když se mě narovinu zeptal. A pak jsem se ho zeptala, zda tedy to ukončíme nebo se budeme dál bavit. Prý " samozřejmě, že budeme ".
Přesto si jede pořád a pořád svoji: beruško, jsi úžasná, krásná, sejdeme se atd. A pak jsou dny, kdy se, ani nezeptá " jak se máš? "
Několikrát jsem ho odpálkovala. Protože to jeho, beruško, mi vadí - především kvůli partnerovi.
A já se ptám Vás, dělám ze sebe dev.ku, když na jeho pozvání nereaguji (jen jsem včera zmínila, že klidně, ale ne o víkend o dny s partnerem, a jedině na skok po práci ) a na jeho, beruško, jsem mu několikrát řekla, že nejsem, ale stejně se s ním bavím?!To samé při jeho lichocení - odpálkuji. Partner o všem ví, tvrdí, že mě balí, že zacítil ku… a jede si za svým, a že já ze sebe sice dě… nedělám, ale krá… prý ano, tím, že s ním dál komunikuji.

Jestli si myslí, že mě dostane do postele, tak je na omylu. A vůbec nechápu tohle chování, když ví, že jsem zadaná!! Už roky. Můžete mi to, prosím, objasnit. A to začal takhle blbnout z ničeho nic… Roky jsme se neviděli, prakticky spolu nikdy pořádně nemluvili, až teď, pořád mě někam zve na oběd. 8o

Jinak uznávám s partnerem jsme spolu 8 let, mám ho hodně ráda, ale nikdy jsem ho nemilovala, on mě ano, měnit na našem vztahu nic nehodlám, i když to nyní moc neklape (s. x není zájem všeobecně z mojí strany), rozcházet se nehodláme, ani jeden a podvádět už vůbec ne - nesnášíme to, oba.

Prosím, anonymně kvůli okolí. Děkuji a hezky den. Odpovídat nebudu mít možnost několik hodin.

Ja bych ho zkusila pozvat na obed, treba ted jeste nekde bude se podavat k menu husa,samozrejme, ze ne o vikendu, kdyz jsi s pritelem a o vsem s nim podebatovala :kytka:

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 15.11.18 05:42

Rozhodně mu tu svou ku..u dej, když už jí cítí! Co jinýho, když neumíš milovat.

anavi13
Závislačka 2943 příspěvků 15.11.18 05:46

Mě psal jeden kamarád podobně jak tobě. Já mu napsala na rovinu, že jsem šťastná ( což u mě je na rozdíl od tebe fakt pravda). A když pokračoval tak jsem mu přestala odepisovat. Pár krát napsal a když jsem nereagovala tak to vzdal. Já bych se s ním nescházela, taky mě o to prosil, bylo by mi to nepříjemné, když vím jaký má úmysl. Teď záleží jestli fakt opravdu chceš aby nepsal, kdy s partnerem nemáte ideální vztah…

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 05:50
@mgdln píše:
Rozhodně mu tu svou ku..u dej, když už jí cítí! Co jinýho, když neumíš milovat.

Dobre Ty :potlesk: :potlesk:

karkarka
Závislačka 2869 příspěvků 15.11.18 05:55

@Kralikcek jojo.jedine na husu k obidku a partnera nechat doma.taky ti hned napadlo,ze to je zas ona.

arada
Extra třída :D 14473 příspěvků 15.11.18 05:57

Tvůj partner má pravdu. Jinak nechápu o co ti jde. Potřebuješ potvrdit, že se s ním máš vyspat? Podle toho co píšeš soudím, že ano. Přemýšlíš nad tím, jinak bys to neřešila.

karkarka
Závislačka 2869 příspěvků 15.11.18 05:57

Pro zakladatelku- ty na jeho pozvání reagujes a dokonce se s nim chces sejit po praci.takze svym zpusobem mu davas jasne najevo,ze ti muze klidně protáhnout komín.

Russet
Extra třída :D 12208 příspěvků 15.11.18 06:47
@Anonymní píše:
Dobré ráno.

Prosím, anonymně kvůli okolí. Děkuji a hezky den. Odpovídat nebudu mít možnost několik hodin.

To je zase příspěvek :roll: Jen s ním jdi, když cítí ku…Normálně bych mu přestala psát nebo si ho blokla. On by si našel jinou kr… :zed:

KKatka23
Echt Kelišová 8455 příspěvků 15.11.18 06:51

no jestli tak hrozně nechceš podvádět, tak nechápu, proč mu na ty zprávy furt reaguješ. Normální bych si ho vymazala z kontaktů a nenapsala mu už nic - stejně píšeš, že nejste nějací exra kamarádi, že jste se nikdy nebavili, tak nechápu v čem je problém.

jannina1
Závislačka 4189 příspěvků 15.11.18 07:12

Proc mu davas nadeji? Proste psani utni.A Tvuj partner ma tedy vyjadrovani,to se tedy hned tak nevidi…

terinka4444
Hvězda diskuse 68526 příspěvků 15.11.18 07:12

Naučila jsem se, už kdysi v mládí, nedělat partnerovi to, co nechci, aby dělal on mně. Takže představa, že si manžel píše s nějakou svou bývalkou, a ona mu píše tygříku, a to tvoje tělo, a o tvém penisu se mi zdá, a pojď se sejít, a dobré ránko krasavče…a on jí sice napíše jsem zadaný, nepiš mi tygříku, ale sejít se můžeme, po práci, ale jen ve dny, kdy nejsem s manželkou…tak to sakra neberu dobře, těžko by to vysvětloval, je to přes čáru, ne, je to milion světelných let za čárou. Je to nechutné a hnusné. Proto bych to neudělala.

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 15.11.18 07:14

Proč se nazyvas d.vkou, když nevěru odsuzujes, i když hodlas strávit život s člověkem, kterého nemiluješ, ty chytrá a krásná uzasnacko?
Spíš mi přijdeš hloupá než de.vka :mrgreen:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 07:20

Tak ja nevim. Pise, chybi mi kontakt s lidmi( nikoho nemam) a pak ze je zadana. Netusim :nevim:

akavi
Kecalka 134 příspěvků 15.11.18 07:24

Dělá ti dobře ten zájem od něj, který asi od partnera nemáš a současně mu můžeš ukázat, že by byl o tebe zájem (tj. provokuješ svého partnera k žárlivosti). Řeš radši současný vztah než nějaký vrkání.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >