Chce mě jen využít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:24
Chce mě jen využít?

Ahoj děvčata.. :) Jdu si pro názory. Jak bych to ve zkratce popsala. :think: No, mám kamaráda cca 6 let. Líbil se mi vždy, ale má přítelkyni 7 let, takze jsem ho hned pustila z hlavy. Teď asi 2 mesice si píšeme, a on se přiznal že jsem se mu vždy líbila. Že by mě chtěl na vztah. Tak jsem napsala ze se poznáme více a uvidí se. Ale pořád nemůžu uvěřit že by opustil přítelkyni.. Jinak jemu je 47, me 39. Já vím, řeknete mi tak si počkej jak se to vyvrbi. Ale třeba máte podobnou zkušenost. Podotýkám že nevím, zda jim to klape nebo je to tam špatný.. Ještě jsme se nesešli. Jsem zmatena… Díky :zed:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:43

A znas toho kamarada dlouho?Vis ono se muze stat ze nevydrzi s jednou holkou vis jak to myslim?Muze byt se svoji pritelkyni a zaroven i s tebou treba z nudy.Zalezi na tom jestli maji krizi a jakou je potreba to nejak zjistit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:46

Zkus ho zkouset a pokud treba mate spolecne zname tak nenapadne neco zjistit o jejich vztahu,aby si vedela zda to co ti pise je pravda nebo te taha za nos

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 07.02.19 20:55

mě jen napadlo, jestli to není můj manžel, jelikož věk a délka vztahu by cca odpovídala, pak jsem si to přečetla ještě jednou a píšeš, že má jen přítelkyni, tak dobrý :mrgreen: asi bych se s ním sešla a nechala ho vyložit karty na stůl, jak se říká, ty vylož svoje, ale hlavně by to chtělo upřímně :kytka:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 07.02.19 21:00
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata.. :) Jdu si pro názory. Jak bych to ve zkratce popsala. :think: No, mám kamaráda cca 6 let. Líbil se mi vždy, ale má přítelkyni 7 let, takze jsem ho hned pustila z hlavy. Teď asi 2 mesice si píšeme, a on se přiznal že jsem se mu vždy líbila. Že by mě chtěl na vztah. Tak jsem napsala ze se poznáme více a uvidí se. Ale pořád nemůžu uvěřit že by opustil přítelkyni.. Jinak jemu je 47, me 39. Já vím, řeknete mi tak si počkej jak se to vyvrbi. Ale třeba máte podobnou zkušenost. Podotýkám že nevím, zda jim to klape nebo je to tam špatný.. Ještě jsme se nesešli. Jsem zmatena… Díky :zed:

A tak je to kamarád, tak proč se ho nezeptáš, když to řekl, jestli se s přítelkyní rozešel? Mě to nepřijde jako nějaká nepatřičná otázka, naopak mi to přijde logické. Znáte se šest let, ty víš, že má přítelkyni a on ti poví, že by s tebou chtěl být. Bylo by to to první, co bych vyslovila. Není to na férovku lepší?

Leni_2019
Stálice 78 příspěvků 07.02.19 21:03

Rekni mi, at si napred vyresi soucasny vztah a potom se spolu o tom muzete bavit. Do te doby se s nim o podobnych vecech radeji ani nebav.

bambulka beruska
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:04

Souhlasim lepsi je mluvit na ferovku at je uprimny a pokud se znate dlouho tak by nemel mit tajnosti ne?

katyska
Kecalka 104 příspěvků 07.02.19 21:46
@Anonymní píše:
Zkus ho zkouset a pokud treba mate spolecne zname tak nenapadne neco zjistit o jejich vztahu,aby si vedela zda to co ti pise je pravda nebo te taha za nos

Díky zkusím. Společné známé máme.:slight_smile:

Příspěvek upraven 07.02.19 v 21:50

katyska
Kecalka 104 příspěvků 07.02.19 21:48
@Proto02 píše:
A tak je to kamarád, tak proč se ho nezeptáš, když to řekl, jestli se s přítelkyní rozešel? Mě to nepřijde jako nějaká nepatřičná otázka, naopak mi to přijde logické. Znáte se šest let, ty víš, že má přítelkyni a on ti poví, že by s tebou chtěl být. Bylo by to to první, co bych vyslovila. Není to na férovku lepší?

Jo je to lepší. Ráda bych věděla na čem jsem. Zeptám se ho a bude snad jasno hned :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:56
@Twixinka píše:
mě jen napadlo, jestli to není můj manžel, jelikož věk a délka vztahu by cca odpovídala, pak jsem si to přečetla ještě jednou a píšeš, že má jen přítelkyni, tak dobrý :mrgreen: asi bych se s ním sešla a nechala ho vyložit karty na stůl, jak se říká, ty vylož svoje, ale hlavně by to chtělo upřímně :kytka:

Má opravdu přítelkyni, manželku ne :D. Jo tak já dám na vaše rady. A pak sem hodím jak se vyjádřil :slight_smile:

mňauuu
Povídálka 24 příspěvků 07.02.19 22:08

Muž v tomhle věku už by měl vědět co vlastně chce :D Za chvíli 50.Takže bych se ho na férovku zeptala a podle toho se zařídila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 23:02
@mňauuu píše:
Muž v tomhle věku už by měl vědět co vlastně chce :D Za chvíli 50.Takže bych se ho na férovku zeptala a podle toho se zařídila.
Že jo? To jsem si taky říkala. Není žádný mladas. Díky moc :) Dobrou noc
radek9
Kecalka 196 příspěvků 08.02.19 09:29

Jéééé - To jsem asi já :))

… vyspi se s ním hned na první schůzce :))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 10:39
@radek9 píše:
Jéééé - To jsem asi já :))… vyspi se s ním hned na první schůzce :))
:potlesk: Tak to je super názor. Děkuji. Ale to rozhodně neee
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >