Chce rozvod, je konec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 19:52
Chce rozvod,je konec?

Už nevím jak dál :zed: jsme spolu 14 let z toho 12 manželé. po svatbě jsme se odstěhovala,60 km za ním do domu kde žila i jeho máma a sestra s rodinou, manžel nám rekonstruoval 2 patro a do roka se nám narodila holčička. jenze manžel semnou nic neřešil a nerozebíral, došel z práce a šel dělat na domě. vse rozhodovala tchyne, jak kde co bude, co je treba, kdy se co bude delat i mi dokonce vycetla ze jsem po manzelovi chtela aby nas vzal na koupaliste. vikendy též na dvoře a vůbec se o nás nezajímal, což byl problém. Manzel není komunikativní a než by se dohadoval, či něco řešil radci utekl, dule kde bydlela jeho matka a sestra s rodinou…byly jsme sami, odstrihli od všeho dění…po každé jsem se ho musela na něco ptat, komunikaci sám nezačal.. pak už jsem to vzdala a jen jsme tak nak přebývali, protože čím víc jsem chtěla něco řešit tím častěji utíkal dole a já byla jen nešťastná a nastvana.. když mě něco trápilo vůbec neřešil nevyslechl…jen ta jeho rodina pořád a dům. po narození druhé dcery to už na mě padalo. nikdy s námi nikde nešel, netrávil čas, holky si ani jednou ven nevzal.furt byl na baráku. jedine co bylo,1 za rok zoo s tchýni…po 5 letech manželství jsem prostě odešla k sestře a chtěla to ukončit, dali jsme se ovšem dohromady, ale jen s tou podmínkou že tam se nevrátím. vzali jsme si hypotéku a začli od znova, takzvané to samé…zas jen barák, všude jsem chodila opět sama, karnevaly, dětské dny, hrady…komunikace jen ohledne domu.snad tisíckrát jsem ho prosila, ať výpusti jde s náma třeba jen se projít, dům tu bude stát i 100 let ale děti rostou…bez odezvy. v dubnu jsem mu přišla na to že se zamiloval do kolegyně. jeho reakce že to vim- rozvod.. že se jen trapime… Bez jakéhokoli podnětu od něj. uprosila jsem ho ať nám dá šanci, no tak nějak dal.dali jsme si že si vše budem říkat ať ta komunikace tak nevázne, vše bylo normal, snaha atd, psali jsme si co chvíli jak puberťačka a volal mi což nikdy nedělal jak to beze mě nedá jak se mu styska, ze je na dně z práce že to vůbec nedava..tak jsem mu rikala ze to zvladnem, at se na to vykasle, ze najdem jinou praci…proste jsem byla pri nem..a za par dni rozepře, začal mě vyčítat jak jsem se zatvářila před 10 lety, co udělala špatně před týdnem..,a že už semnou být nechce protože si uvědomil že se holkám (11 a 8)celé roky nevěnoval a chce se věnovat jim, takže rozvod. dohodli jsme se že to nak.2 týdny dáme abychom si nekazili dovolenou(naší druhou),bylo to fajn, výlety, držení za ruce a po návratu zas rozvod, teď s tím že mě už rok nemiluje jak na začátku. normalne se snaží…i jsme spolu denně spali a pak vždy přijde že je konec pokaždé s jiným důvodem. proste to nechápu, buď chci nebo ne. manzel je typ co neřekne nikdy co ho trápí a nad vším duma…když řešil topení nad tím uvažoval rok denně nad naším manželstvím prej 2 dny.jde o to že ho miluju a nechci bez něj být, a on to moc dobře ví, říkám mu to denně ale prostě už nechce, nechce tomu dát šanci. mame hypotéku 2 děti obě nemocné s jednou dokonce jezdíme co pravidelně 300 km do nemocnice jelikož má nevyléčitelnou nemoc… Ale myslím že mě prostě zazdil, tak bych ho chtěla zpět, ale nevím čí má cenu se vůbec snažit. nevim jak dál :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10607 příspěvků 13.08.19 20:04

Já teda nevím, ale takového chlapa bych nechtěla. Ale zase chápu, že budeš potřebovat pomoci s dětmi, ale ne za za takovou cenu. Neporadím asi nic, jen budu držet palce :kytka:

Leviatan
Závislačka 3176 příspěvků 13.08.19 20:06

No… A jak bys tu šanci využila? Jak bys změnila jeho názor? Však ty se snažíš celou dobu on je ten kdo nikam nechce kdo si neudělá čas na rodinou. Takže bys chtěla dál žít sama s dětma? Jen ho mít za zadkem jako jistotu? Nebo po čem se ti stýská a co nechceš ztratit? Zatím se mi zdá že jsi upnutá na nějakou představu bezva vztahu a doufání že jednou to přijde… Ne na realitu.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 13.08.19 20:07

Podle mě vám manželství ani nikdy neklaplo, jste spíš na sebe zvyklí a podle popisu prostě manžel chce konec, vy go jak píšete vždy umluvite, což je špatně. Myslím si upřímně že by jste ho mela nechat jít

Fryderyk Chopin
Povídálka 46 příspěvků 13.08.19 20:09

A co manželská poradna? Poprosit manžela, aby to aspoň zkusil… Přinejhorším tam můžeš zajít i sama, by ti tam měli poradit jak mluvit s manželem a tak. Rozhodně to stojí za pokus.

Držím palce ať se to vyřeší :hug:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 13.08.19 20:14

Asi to nikdy nebylo to prave orechove.. Jestli spolu zustanete, budes se trapit porad.. Drzim palce at jsi konecne stastna :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:20
@Leviatan píše:
No… A jak bys tu šanci využila? Jak bys změnila jeho názor? Však ty se snažíš celou dobu on je ten kdo nikam nechce kdo si neudělá čas na rodinou. Takže bys chtěla dál žít sama s dětma? Jen ho mít za zadkem jako jistotu? Nebo po čem se ti stýská a co nechceš ztratit? Zatím se mi zdá že jsi upnutá na nějakou představu bezva vztahu a doufání že jednou to přijde… Ne na realitu.

Asi čekám že jednou to přijde, ale omlouvám ho stále v tom že stavěl barák, o vse se staral, teda zní to fakt blbě, krom nás… Ale je hodný, pracovitý, neproudí… Ale co z toho když je samostatná jednotka… Jde o to že nejspíš vím že to nemá cenu, jen nevím jak si to připustit…když to jeho chování nechápu jednou tak po druhý jinak…ale zas, třeba nám dal druhou šanci jen proto že mu mě bylo líto…asi jen potřebuju, pořádně cinknout do palice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:23
@Safrik píše:
Asi to nikdy nebylo to prave orechove.. Jestli spolu zustanete, budes se trapit porad.. Drzim palce at jsi konecne stastna :kytka:

No to ne, ale ale měl mě rád nebo ani nevím…pořád říkal že to dělá pro nás, ale já mu kolikrát říkala že bych radci byla s ním… Asi mě na tom mrzí to že teď když má zájem se věnovat o rodinu, tak mě z toho vykop

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 13.08.19 20:28
@Anonymní píše:
Už nevím jak dál :zed: jsme spolu 14 let z toho 12 manželé. po svatbě jsme se odstěhovala,60 km za ním do domu kde žila i jeho máma a sestra s rodinou, manžel nám rekonstruoval 2 patro a do roka se nám narodila holčička. jenze manžel semnou nic neřešil a nerozebíral, došel z práce a šel dělat na domě. vse rozhodovala tchyne, jak kde co bude, co je treba, kdy se co bude delat i mi dokonce vycetla ze jsem po manzelovi chtela aby nas vzal na koupaliste. vikendy též na dvoře a vůbec se o nás nezajímal, což byl problém. Manzel není komunikativní a než by se dohadoval, či něco řešil radci utekl, dule kde bydlela jeho matka a sestra s rodinou…byly jsme sami, odstrihli od všeho dění…po každé jsem se ho musela na něco ptat, komunikaci sám nezačal.. pak už jsem to vzdala a jen jsme tak nak přebývali, protože čím víc jsem chtěla něco řešit tím častěji utíkal dole a já byla jen nešťastná a nastvana.. když mě něco trápilo vůbec neřešil nevyslechl…jen ta jeho rodina pořád a dům. po narození druhé dcery to už na mě padalo. nikdy s námi nikde nešel, netrávil čas, holky si ani jednou ven nevzal.furt byl na baráku. jedine co bylo,1 za rok zoo s tchýni…po 5 letech manželství jsem prostě odešla k sestře a chtěla to ukončit, dali jsme se ovšem dohromady, ale jen s tou podmínkou že tam se nevrátím. vzali jsme si hypotéku a začli od znova, takzvané to samé…zas jen barák, všude jsem chodila opět sama, karnevaly, dětské dny, hrady…komunikace jen ohledne domu.snad tisíckrát jsem ho prosila, ať výpusti jde s náma třeba jen se projít, dům tu bude stát i 100 let ale děti rostou…bez odezvy. v dubnu jsem mu přišla na to že se zamiloval do kolegyně. jeho reakce že to vim- rozvod.. že se jen trapime… Bez jakéhokoli podnětu od něj. uprosila jsem ho ať nám dá šanci, no tak nějak dal.dali jsme si že si vše budem říkat ať ta komunikace tak nevázne, vše bylo normal, snaha atd, psali jsme si co chvíli jak puberťačka a volal mi což nikdy nedělal jak to beze mě nedá jak se mu styska, ze je na dně z práce že to vůbec nedava..tak jsem mu rikala ze to zvladnem, at se na to vykasle, ze najdem jinou praci…proste jsem byla pri nem..a za par dni rozepře, začal mě vyčítat jak jsem se zatvářila před 10 lety, co udělala špatně před týdnem..,a že už semnou být nechce protože si uvědomil že se holkám (11 a 8)celé roky nevěnoval a chce se věnovat jim, takže rozvod. dohodli jsme se že to nak.2 týdny dáme abychom si nekazili dovolenou(naší druhou),bylo to fajn, výlety, držení za ruce a po návratu zas rozvod, teď s tím že mě už rok nemiluje jak na začátku. normalne se snaží…i jsme spolu denně spali a pak vždy přijde že je konec pokaždé s jiným důvodem. proste to nechápu, buď chci nebo ne. manzel je typ co neřekne nikdy co ho trápí a nad vším duma…když řešil topení nad tím uvažoval rok denně nad naším manželstvím prej 2 dny.jde o to že ho miluju a nechci bez něj být, a on to moc dobře ví, říkám mu to denně ale prostě už nechce, nechce tomu dát šanci. mame hypotéku 2 děti obě nemocné s jednou dokonce jezdíme co pravidelně 300 km do nemocnice jelikož má nevyléčitelnou nemoc… Ale myslím že mě prostě zazdil, tak bych ho chtěla zpět, ale nevím čí má cenu se vůbec snažit. nevim jak dál :,(

tohle je trochu risiko vlatniho domu…pokud clovek opravdu neni bohatý aby si koupil novostavbu a na občasnou udržbu si nekoho zaplatil…ta barak opravdu bohuzel znamena predevsim práce-koniček..predpokladam že to manžela aspon baví makat tam.. meho třeba vubec a proto jsme se rozhodli že budeme radeji v byte. Bydlíme v byte už 7 let a veskerý volny cas travime venku nebo na vyletech,. v bytě žadna prace neni :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:29

Nechápu prostě jak člověk může být ze dne tak necitelnej a vše zničit a zahodit, přičemž před 6 lety jsem mu tu šanci dala a to mě tehdá hodně ublížil, protože nes jsem odešla tak si vypisoval se svojí kamarádkou jak lituje že o ní nebojoval zval na hokej, kavicku a cukrdliky… Požádal ji či by s ním nesla vybrat nasim holkám darky, jak kdyby to někdy dělal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:31
@axelina píše:
tohle je trochu risiko vlatniho domu…pokud clovek opravdu neni bohatý aby si koupil novostavbu a na občasnou udržbu si nekoho zaplatil…ta barak opravdu bohuzel znamena predevsim práce-koniček..predpokladam že to manžela aspon baví makat tam.. meho třeba vubec a proto jsme se rozhodli že budeme radeji v byte. Bydlíme v byte už 7 let a veskerý volny cas travime venku nebo na vyletech,. v bytě žadna prace neni :-)

Právě že on je takovej kutil co furt něco musí dělat a budovat…proto nechtěl byt. Jenže jsme vzali starší a tam bylo vše na…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:31
@axelina píše:
tohle je trochu risiko vlatniho domu…pokud clovek opravdu neni bohatý aby si koupil novostavbu a na občasnou udržbu si nekoho zaplatil…ta barak opravdu bohuzel znamena predevsim práce-koniček..predpokladam že to manžela aspon baví makat tam.. meho třeba vubec a proto jsme se rozhodli že budeme radeji v byte. Bydlíme v byte už 7 let a veskerý volny cas travime venku nebo na vyletech,. v bytě žadna prace neni :-)

Právě že on je takovej kutil co furt něco musí dělat a budovat…proto nechtěl byt. Jenže jsme vzali starší a tam bylo vše na…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 13.08.19 20:34

Možná jen chcete od života Každy něco jiného… proto se spolu trápite..je to těžký krok ale možná to bude dobré, třeba si budete časem chybět třeba zjistíte že jste stejnak jen žila svůj život i v manželství

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:43

Vím že mi i lze, to dělal už i u tchýně dokonce i s ní…mi lhaly do očí, a omlouval to tím abych se nedohadovala, že mě nechtěl hadkama ublížit…prostě na nic…a teď když chce ten rozvod, tak se chce prý v klidu domluvit… Aby to šlo hladce, ale že dům neprodá nechá si holky, když jsem řekla že se dohodneme na stridavce tak že to znej vypadlo… Vím že od něj nemůžu nic dobrého čekat, ale když já jsem taková blbka, nechci se hádat, za ty roky už jsem prostě zlomená, že chci mít klid… Ani nevím proč s ním chci být když vím že to je na nic, ale mám strach aby mi vše nevzal… Holkám teď věnuje pozornost a oni jsou z toho u vytržení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:47

Prostě to vidím tak že mu zbyde nás vysněný dům, který i mě stál tolik sil. Naše holčičky…a já odejdu pod most i bez igelitky… :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama