Já a počet partnerek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:15
Já a počet partnerek

Ahoj holky :mavam:,
vím, že se hodně z Vás chytne za hlavu (oprávněně) a řekne si: mamlas, co řeší… Přesto to risknu.
Je mi 27 let, jsem e-muž a jsem člen toho společenství, co Vás rozvádí nebo Vám pošle milostný dopis, když nechcete platit za vodu či vodku (dle životní situace).
Přes rok a půl jsem zadaný. Myslím, že šťastně zadaný. Slečna je skvělá, hodna, je to opora. Já se taky snazim. I když to má holka někdy tezky. Je to můj první vztah. Laškoval jsem cely život dost (takže mám mraky kamarádek a kamarádů), ale bál jsem se vztahu a byl jsem dost hloupý a hodný na to, že sexu jsem se vyhýbal právě z obavy, že z toho něco bude a nebo že holce zlomim srdce. Jinak řečeno - když měla zájem i slečna, tak jsem vzal roha (pokud teda ona neměla síť a zas si mě nepřitahla) V dnešní době trosku blbost. Každopádně tu, kterou mám teď, tak to bylo to, co jsem vždycky hledal. Je i dost bojovná na to, že mi do toho vztahu chytře pomohla. No, jenže jsem někdy až moc zvědavý a mám kolem sebe dost nezadanych kamarádů. Lámal jsem ji a ona mi na začátku rekla, že si v mladí dost užívala. Cca 10 kluků a jednou dokonce i ve třech.
A to je proti tomu, že já si poprvé užil asi v 24 letech a ona je moje druhá dost nepoměr.
Vím, ze o to nejde, ale asi jeste nejsem dostatečně dospěly na to, abych si řekl, že to nesmím tak řešit. Občas má chorá mysl vymysli, že bych ten počet mohl zvednout (nevím proč, ale poslední rok a půl se počet zájemkyň zvedl o dost). Jenže podvest bych ji nikdy nemohl! Pamatujte si, nikdy!!
A rozejít se? Asi bych nikdy nenašel skvělejši holku!

Máte někdo recept na to, jak bojovat s myšlenkou, že bych si jeste chtěl něco málo užit? Třeba teď se mi zas ulevilo, tak díky za emimino! A nebo jak si zvednout sebevědomí? To byl vždycky můj největší problém :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uslava
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 13.08.19 16:19

Jdi si dát studenou sprchu A nebo se jdi proběhnout. Všechno bude lepší než přemýšlení o blbostech.

Verun83
Extra třída :D 10368 příspěvků 13.08.19 16:20

To vase ego. Prestan resit minulost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:22

Ja jsem pritelova prvni holka a on je muj prvni. Jsme spolu 12 let
Ano napadaji me podobne myslenky ale vztah je prednejsi

jege
Závislačka 3564 příspěvků 13.08.19 16:25

Tak jí nabídni trojku nebo swingers a užijete si oba, jinak to nemá řešení, jedině, že by Ti dovolila sex mimo Váš vztah.

PS: Když nad tím budeš moct hloubat a trápit se, přijdeš o ní. Představ si, že bys měl Ty nebo ona nevyléčitelnou nemoc, pak bys takové blbosti neřešil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:27

No ten začátek moc nechápu, ale řeknu ti jak to mám já. Potkala jsem kluka když mi bylo 12ct děsně jsem se zamilovala on mě nechtěl, logicky, měl tou dobou jiné zájmy. Já ale vytvrvala a uhanela jak to šlo. No o pár let později jsme se dali dohromady. Já na něj čekala, chtěla jsem o to přijít s ním. Dneska jsme spolu už X let mám po 30tce. Tedy nikdy jsem neměla nikoho jiného než mého manžela. Nemám pocit, že bych si chtěla jeste něco užít nebo že mi něco chybí, že jsem zkusila jen jeden penis… Neodsuzuju nikoho, že měl více partnerů notabebe když se seznámíte třeba kolem 30tky je jasné, že dotyčný v celibatu nežil. Tak to prostě je. Nevím co by sis dokázal tím, že bys jich zkusil víc, vagína se liší vzhledem u každé ženy, ale vnitřek je pořád stejný. Pokud máš partnerku rád, sedíte si sexuálně nevidím důvod proč něco měnit nebo zkoušet někde jinde. Právě to, že člověk zakotvi u jednoho partnera z něj dělá ten exklusivní model, který si vybral a u kterého zůstává. Počet předchozích partnerů nemá žádnou vypovídající hodnotu a není třeba se nad tím hroutit

PAN66
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 13.08.19 16:28

Kašli s kolika spala, stejně bys nenašel s největší pravděpodobností jinou, která by měla max jednoho..bud rád, že máš holku co ráda v sexu experimentuje, viz trojka, je divoká, využij toho, to, že budeš mít víc partnerek nic neznamená, pokud ti ten vztah vyhovuje, je ti s ní fajn, hod to za hlavu a experimentujte v sexu spolu, je toho tolik co se dá dělat :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:30
@jege píše:
Tak jí nabídni trojku nebo swingers a užijete si oba, jinak to nemá řešení, jedině, že by Ti dovolila sex mimo Váš vztah.PS: Když nad tím budeš moct hloubat a trápit se, přijdeš o ní. Představ si, že bys měl Ty nebo ona nevyléčitelnou nemoc, pak bys takové blbosti neřešil.

Tu už znova nechce.

Ono mě to chytne jen občas, vždycky když něco řekne. Nějakou narážku (nevědomky).

Asi ne každý muže byt Casanova, no! Já se jen bojím, abych nezačal k stáru. To radši ať ujedu teď, než až budu mít děti.

:mavam:

Tak díky za rady. Je mi o dost lip, ze jsem se vykecal a ze v tom nejsem sám :srdce:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 100 inzerátů 13.08.19 16:30

Co třeba studenou sprchu? 8)

nastínil jsi všechny možnosti, zázračný lék neexistuje, možná pokud takto přemýšlíš, tak vážný vztah není ještě pro tebe ;)

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 13.08.19 16:31

V životě jsou mnohem důležitější věci, než jestli jsi měl 1 nebo 15 sexuálních partnerek. Jestli jí máš rád, tak není co řešit. :kytka:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 13.08.19 16:31
@Anonymní píše:
Tu už znova nechce.

Ono mě to chytne jen občas, vždycky když něco řekne. Nějakou narážku (nevědomky).

Asi ne každý muže byt Casanova, no! Já se jen bojím, abych nezačal k stáru. To radši ať ujedu teď, než až budu mít děti.

:mavam:
Tak díky za rady. Je mi o dost lip, ze jsem se vykecal a ze v tom nejsem sám :srdce:

Hele kdyby někdy měla někoho kdo by ji vysukal mozek z hlavy tak by pravděpodobně nebyla u tebe ne… Jenže ono to ve vztahu není jenom o sukani…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:31
@Anonymní píše:
No ten začátek moc nechápu, ale řeknu ti jak to mám já. Potkala jsem kluka když mi bylo 12ct děsně jsem se zamilovala on mě nechtěl, logicky, měl tou dobou jiné zájmy. Já ale vytvrvala a uhanela jak to šlo. No o pár let později jsme se dali dohromady. Já na něj čekala, chtěla jsem o to přijít s ním. Dneska jsme spolu už X let mám po 30tce. Tedy nikdy jsem neměla nikoho jiného než mého manžela. Nemám pocit, že bych si chtěla jeste něco užít nebo že mi něco chybí, že jsem zkusila jen jeden penis… Neodsuzuju nikoho, že měl více partnerů notabebe když se seznámíte třeba kolem 30tky je jasné, že dotyčný v celibatu nežil. Tak to prostě je. Nevím co by sis dokázal tím, že bys jich zkusil víc, vagína se liší vzhledem u každé ženy, ale vnitřek je pořád stejný. Pokud máš partnerku rád, sedíte si sexuálně nevidím důvod proč něco měnit nebo zkoušet někde jinde. Právě to, že člověk zakotvi u jednoho partnera z něj dělá ten exklusivní model, který si vybral a u kterého zůstává. Počet předchozích partnerů nemá žádnou vypovídající hodnotu a není třeba se nad tím hroutit

já to tak mám :( jsme s partnerem od 16,5, byl můj první, jsme spolu už 12 let, je mi skoro 29 a občas mi myšlenky ulítnou jaké by to bylo s jiným, sex je takový nijaký už, máme 2 děti..jsme spolu 12 let..už mi „nevoní“ nepřitahue mě, žřádně strhla bych z tebe košili, chápu, že toto nastane ve většině vztahů po takové době, ale já to nemám ani s čím porovnat, jaký je to být s někým jiným, je ta vášen stejná? občas v metru vidím muže a uplně cítím takové mražení..a když si uvědomím, že toho svého mám do konce života, rozvádeět se nechci, podvádět taky ne, tak je mi smutno..vlastně ani nevím, jak to funguje v jinyých vztazích, nezažila sjem jiný, nikoho jiného..to mě mrzí..

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18210 příspěvků 13.08.19 16:32

Myslim, ze malo prdis, protoze ti to leze na mozek a mas pak pos.rany napady.Mas pravdepodobne super holku, vaz si ji a nepremyslej nad tim, ze az ted bys nejradeji obskocil i lavicku.Uz ti neni 20,za chvilku budes tricatnik, tak mej trochu rozumu a nenech si znicit vztah egem.

mrav
Vesmírná mluvilka 31177 příspěvků 13.08.19 16:35
@divine woman píše:
V životě jsou mnohem důležitější věci, než jestli jsi měl 1 nebo 15 sexuálních partnerek. Jestli jí máš rád, tak není co řešit. :kytka:
Říká se: Když ji miluješ, není co řešit. A ať si spolu dají kofolu. :lol: :mavam:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:38

Já vím :( moc dobře vím, ze to jsou blbosti. Vím, ze jsem asi teď nejšťastnější a jsem rad, ze v tom nejsem sám.

Já mám štěstí, ze jsem splachovaci. Sice mě to štve, ale za hodinu uz budu úplně v pohodě. A vyvadet budu zas za půl roku.

Každopádně se uklidňuji tím, ze teď mi buchta z práce lezla do postele. A já ji odmítl. Byla to kočka, ale jinak bych si s ni rozhodně nerozuměl tak, jako s partnerkou.

:hug:
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama