Chce se mnou bydlet?

Anonymní
28.3.21 19:34

Chce se mnou bydlet?

Zdravim, chtela bych znat vas nazor. Jsem s pritelem cerstve 2-3 mesice. Vztah se vyviji skvele. Stalo se to zatim jen dvakra, minuly vikend a tento. Poprve prohodil ze bych se mela nastehovat aby me mohl videt kazdy den. A tenhle vikend zminil ze musi koupit vic nabydku ze kam si jinak dam veci :think: Ja jsem na to nic nerekla. Nejak vim co mam na to rict :think: a jestli to mysli vazne a jenom si treba neni jistej jestli chci nebo jestli jeste neni brzo? :nevim:
Ja bych se nastehovala hned kdyby rekl.
Co myslite ze bych mela delat?
Dekuji
P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1134
28.3.21 19:36

Myslím si, že by jsi to měla řešit s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
28.3.21 19:44

No já ti nevím, stěhovat se k někomu po 2 měsících randění? Za mě je to brzo a zbytečně se ochudíte o to krásné oťukávání v začátcích. Když už spolu bydlíte, tak přicházíte o to tajemno. Chodíte po sobě na WC, řešíte kdo a co půjde nakoupit, kdo umyje nádobí,… Můžou vznikat třecí plochy, ale zase na druhou stranu nebudete mít ani jeden prostor na přetvářku. Každý se snaží vypadat v začátcích vztahu lepší než skutečně je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
28.3.21 19:45

No asi chce. Ale ak si si ty nie ista tak by som do toho nešla. My sme to mali tak že sa pristahoval on ku mne s tým že si ponechal svoje byvanie ak by náhodou to nevyšlo. A nějaké dohadovanie u nás nebolo. Proste to vyplynulo tak samo. Sme spolu 5 rokov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 19:45

@Dinomama Ja uz u nej ted travim tak 4 dny v tydnu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 19:47

@lilli.c no ja chci na 1000% jen si nejsem jista, jestli on chce nebo to jen tak rika, ale zase proc by to vubec zminoval kdyby nad tim aspon trochu nepremyslel?

• Citovat
  • Nahlásit
39
28.3.21 19:48
@Oliverka28 píše:
Myslím si, že by jsi to měla řešit s ním.

Haha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
28.3.21 19:50

Tohle se stalo kamarádce a vyklubala se z toho pěkná katastrofa. Dokonce jí dal i klíče od bytu, jako ať je má, že je to v pohodě. A nakonec měl snad všechny duševní poruchy světa :-) Dej na svojí intuici. Tenhle byl zoufalý a snažil se k sobě někoho připoutat co nejdřív, dokud to neprohlédne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
28.3.21 19:51
@Anonymní píše:
@lilli.c no ja chci na 1000% jen si nejsem jista, jestli on chce nebo to jen tak rika, ale zase proc by to vubec zminoval kdyby nad tim aspon trochu nepremyslel?

Musíš se ho na rovinu zeptat, nikdo tady mu do hlavy nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
28.3.21 19:59

No pokud potřebuješ dělat uklizečku a kuchařku tak se k němu nastěhuj:)
Jinak drtivá většina chlapů fakt nebudou chtít mít protějšek za zadkem i doma po pár měsících…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
28.3.21 19:59
@Anonymní píše:
Zdravim, chtela bych znat vas nazor. Jsem s pritelem cerstve 2-3 mesice. Vztah se vyviji skvele. Stalo se to zatim jen dvakra, minuly vikend a tento. Poprve prohodil ze bych se mela nastehovat aby me mohl videt kazdy den. A tenhle vikend zminil ze musi koupit vic nabydku ze kam si jinak dam veci :think: Ja jsem na to nic nerekla. Nejak vim co mam na to rict :think: a jestli to mysli vazne a jenom si treba neni jistej jestli chci nebo jestli jeste neni brzo? :nevim:
Ja bych se nastehovala hned kdyby rekl.
Co myslite ze bych mela delat?
Dekuji
P

Promluvit si s ním? Co jinýho? Mimochodem, co to je to strašný slovo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
28.3.21 20:01
@mokkk píše:
Tohle se stalo kamarádce a vyklubala se z toho pěkná katastrofa. Dokonce jí dal i klíče od bytu, jako ať je má, že je to v pohodě. A nakonec měl snad všechny duševní poruchy světa :-) Dej na svojí intuici. Tenhle byl zoufalý a snažil se k sobě někoho připoutat co nejdřív, dokud to neprohlédne.

Toto presne napadlo i mňa. Či pan nieje až tak zoufalí. Popravde já by som do toho nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16047
28.3.21 20:08

NEstěhuj se k nikomu, s kým si neumíš promluvit o tom, co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 20:11

Ja si s nim nechci promluvit kdyz nevim jestli si treba jen nedela srandu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 20:13

Ja jsem se seznamila s manzelem na jedne oslave, vezl mne domu ja dost podnapila on ani jednu chlenicku. A ja ho jak nejvetsi ludra svedla :D druhy den jsme se dohodli ze vecer zajdeme na veceri a zase jsme skoncili u mne, a dalsi dny taky a pak se u mne zacaly objevovat ruzne panske veci az si jednou privezl vsechno. :lol: zatim nam to drzi krasnych 17 let. Doporucuju vsem, jak vyse zmineno, neni cas na pretvarku, udelate si pravidla, zjistit jestli je lakomec, drzgresle, lenoch co se vali na gauci a nezahodis zbytecne cas s nekym kdo ti vlastne „pro zivot“ nesedi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat