Můj chlap je na seznamce...

Anonymní
28.3.21 18:47

Můj chlap má seznamku

Ahoj radilky/radilové,
prosím poraďte mi jak mam reagovat na myho chlapa. Jsme spolu přes 3 roky a pomalu už se chystáme na děti. Ale teď nastal šok. Kámoška ho našla na seznamce, má tam že je svobodný. Fotky tam má z dovolený a společných výletu, které jsem samozřejmě fotila já. Nevím jestli mám dneska vařit večeři a nebo mu jí hodit na hlavu. :lol: co byste dělali? Ještě jsem mu o tom neřekla, nevím jak mám reagovat. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2546
28.3.21 18:50

A to já bych mu to hned řekla :cert: a pro mě by to tedy byl konec vztahu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
28.3.21 18:51

Před házením večeří si ověř, že je fakt jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
28.3.21 18:51

No a ten chlap je tvůj manžel? Pokud ne, tak nelže, svobodný totiž stále je…

Večeři bych mu hodila na hlavu v každým případě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
28.3.21 18:52

Hoď mu jí na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
@Anonymní píše:
Ahoj radilky/radilové,
prosím poraďte mi jak mam reagovat na myho chlapa. Jsme spolu přes 3 roky a pomalu už se chystáme na děti. Ale teď nastal šok. Kámoška ho našla na seznamce, má tam že je svobodný. Fotky tam má z dovolený a společných výletu, které jsem samozřejmě fotila já. Nevím jestli mám dneska vařit večeři a nebo mu jí hodit na hlavu. :lol: co byste dělali? Ještě jsem mu o tom neřekla, nevím jak mám reagovat. :think:

No obavam se, on se na deti s tebou nechysta..jelikoz seznamka je verejne dosupna tak bych udelala tezky Saigon a kopla ho tam kam slunce nesviti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9174
@kavenka píše:
A to já bych mu to hned řekla :cert: a pro mě by to tedy byl konec vztahu :pankac:

Tak se „seznam“ a uvidíš, co Ti napíše, ne? Nějakou fotku staženou z netu nebo kamarádky, kterou nezná a hoď řeč, co hledá a jestli by se nechtěl seznámit… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7625
@Hanka1 píše:
No a ten chlap je tvůj manžel? Pokud ne, tak nelže, svobodný totiž stále je…Večeři bych mu hodila na hlavu v každým případě…

Nic bych nehazela, ale dosla do lekarny pro Gutalax ;).
A samozrejme omylem namocila vsechny trencle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31319
28.3.21 18:53
@Anonymní píše:
Ahoj radilky/radilové,
prosím poraďte mi jak mam reagovat na myho chlapa. Jsme spolu přes 3 roky a pomalu už se chystáme na děti. Ale teď nastal šok. Kámoška ho našla na seznamce, má tam že je svobodný. Fotky tam má z dovolený a společných výletu, které jsem samozřejmě fotila já. Nevím jestli mám dneska vařit večeři a nebo mu jí hodit na hlavu. :lol: co byste dělali? Ještě jsem mu o tom neřekla, nevím jak mám reagovat. :think:

Když se chystáte na děti atd., tak to bych mu to řekla. Řešit tyhle věci s dětma za zády je už složitější.

Vyšší level je, založit si tam profil a pozvat si ho na rande, koukal by asi takhle 8o, ale na to bych třeba já ty nervy neměla… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989

Nejprve bych si sním promluvila a pak mu hodila tu večeři na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424

Hodit na hlavu.
Omluvit se můžeš vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
28.3.21 18:54
@jege píše:
Tak se „seznam“ a uvidíš, co Ti napíše, ne? Nějakou fotku staženou z netu nebo kamarádky, kterou nezná a hoď řeč, co hledá a jestli by se nechtěl seznámit… :mrgreen:

jo to je dobrý nápad. Odpovědět mu na inzerát a přijít na sraz a tam se s ním s grácií rozejít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
28.3.21 18:55
@ontarova.stara píše:
:palec:
A toaleťák jemně potřít tabascem :cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
28.3.21 19:00

Pokud na to máš, já bych asi neměla, taky bych se seznámila. A pak s ním vypekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
28.3.21 19:09
@ontarova.stara píše:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat