Trojka a přítel?

Anonymní
28.3.21 17:36

Trojka alkohol

Ahoj mám takový problém a chtela bych se tu jenom asi z toho vypsat.. vím jsem hloupá a člověk proste chybuje, ale nedávno jsme s kamarádkou pily, hodně.. vše bylo fajn ale pak tam přišel jeji přítel a oni navrhli, ze bychom si mohli zkusit dat trojku.. byli jsme všichni opravdu opilí.. tak jsme to zkusili, samozřejmě ze k tomu nedoslo jenom jsme se všichni líbali a sahali na sebe… pak jsme teda řekli ze ne.. to by bylo v pohodě, ale problém je, ze ja jsem zadaná… mám přítele. Ano vím jsem kráva… ale myslíte ze se přes to někdy dokážu přenést? Je to strašný pocit. :( Zároveň si říkám, ze ja jsem byla jen parťák do trojky a žádné city v tom určitě nebyli a hrál tam velkou roli alkohol.. :,( odpustili byste mi to na místě toho mého přítele? Nevím jestli to mám říct nebo ne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2424
28.3.21 17:45

Proboha, hlavně mlč! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 17:46
@Anonymní píše:
Ahoj mám takový problém a chtela bych se tu jenom asi z toho vypsat.. vím jsem hloupá a člověk proste chybuje, ale nedávno jsme s kamarádkou pily, hodně.. vše bylo fajn ale pak tam přišel jeji přítel a oni navrhli, ze bychom si mohli zkusit dat trojku.. byli jsme všichni opravdu opilí.. tak jsme to zkusili, samozřejmě ze k tomu nedoslo jenom jsme se všichni líbali a sahali na sebe… pak jsme teda řekli ze ne.. to by bylo v pohodě, ale problém je, ze ja jsem zadaná… mám přítele. Ano vím jsem kráva… ale myslíte ze se přes to někdy dokážu přenést? Je to strašný pocit. :( Zároveň si říkám, ze ja jsem byla jen parťák do trojky a žádné city v tom určitě nebyli a hrál tam velkou roli alkohol.. :,( odpustili byste mi to na místě toho mého přítele? Nevím jestli to mám říct nebo ne

To mu teda určitě neříkej. On by to možná nerozdejchal.

• Citovat
  • Nahlásit
2548
28.3.21 17:48

Nic neříkej a omez alkohol 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
28.3.21 17:49

Zapomeň na to a před přítelem hlavně mlč.
Příště až budeš pít, hlídej se, ať zase neuděláš nějakou koninu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
28.3.21 17:50

...

Nech si to jen pro sebe. A zas to zbytečně nedramatizuj. Tak jste si na sebe sáhli, no… však vás neubylo. A bylo to v opilosti a bez citů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20671
28.3.21 17:52

A jaký že je ten důvod, proč mu to potřebuješ říct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
28.3.21 18:02

Určitě mu to řekni a hlavně popiš hezky detaily s tou kámoškou, bude mít radost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12679
28.3.21 18:03
@terien píše:
A jaký že je ten důvod, proč mu to potřebuješ říct?

Potřebuje sdílet svoje starosti, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
28.3.21 19:36

Hlavně už s kamarádkou nepij.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
28.3.21 20:50

V žádném případě mu tohle neříkej a dobře si zapamatuj tento pocit, kdykoliv se ti zase zachce se s kamarádkou opít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat