Přítelkyně nedosáhne orgasmu ani sama

Anonymní
28.3.21 15:31

Přítelkyně nedosáhne orgasmu ani sama

Ahoj ženy, jdu si pro radu.
Jsme s přítelkyní (19) přes 2 roky a ona ještě nikdy nedosáhla orgasmu, jsem její druhý partner, s tím minulým ho taky neměla.

Zní to ode mě blbě ale řekl bych, že problém bude v ní, měl jsem před ní více holek a přijde mi, že ona je tam dole strašně necitlivá, prostě necítí skoro nic ani rukou, ani penisem, ani pusou, ani vibrátorem, a když teda přitlačím tak pak už ji to zase bolí. Squirt jí udělám rukou do 3 minut s tím taky není problém ale k orgasmu se ani nepřiblížím. S bývalou nebyl problém, na tu jsem sáhl a to bylo hned vidět že se něco děje, přivést k orgasmu jsem taky neměl problém, někdy jsem se až divil jak to jde rychle. Jenže tady se neděje nic. Na sex si nestěžuje, chce ho skoro pořád, hlavně tvrdší sex.

No moje hlavní otázka ale je, mám takový názor, že holka by si měla orgasmus umět přivodit sama ne? Alespoň teda poprvé nebo ze začátku. Pokud to nedokáže sama (třeba ve sprše/s vibrátorem) tak potom já se můžu snažit jak chci. Mám na to teda takový názor, že by měla začít sama u sebe ne? Co myslíte?

Budu rád za vaše zkušenosti a pohled na tuto věc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20759
28.3.21 15:40

Jsou ženy, které prostě orgasmu nedosáhnou, s tím nic nenaděláš. Přestaň na ni tlačit a hlavně přestaň brát její neschopnost dosáhnout orgasmu jako svoje selhání, protože tím ji k orgasmu neposuneš ani o vteřinu. Naopak, buď se zablokuje nebo ho začne předstírat, aby se zbavila tvé posedlosti. Sex není jen o ograsmu, ten je o celkovým prožitku a ten evidentně má. Takse v tom přestaň štourat a dělat z toho problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28050
28.3.21 15:40

A? Kde je problém? Proč to řešíš za ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20759
28.3.21 15:42
@Mango_Lassi píše:
A? Kde je problém? Proč to řešíš za ní?

Problém je, že chlapec se nemůže cítit jako dostatečný samec, když se partnerka neudělá… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21540
28.3.21 15:44

A co chceš od nás slyšet? Že jsi supersamec, když ta předchozí óčko měla? A tahle že je porouchaná? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32126
28.3.21 15:47
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, jdu si pro radu.
Jsme s přítelkyní (19) přes 2 roky a ona ještě nikdy nedosáhla orgasmu, jsem její druhý partner, s tím minulým ho taky neměla.

Zní to ode mě blbě ale řekl bych, že problém bude v ní, měl jsem před ní více holek a přijde mi, že ona je tam dole strašně necitlivá, prostě necítí skoro nic ani rukou, ani penisem, ani pusou, ani vibrátorem, a když teda přitlačím tak pak už ji to zase bolí. Squirt jí udělám rukou do 3 minut s tím taky není problém ale k orgasmu se ani nepřiblížím. S bývalou nebyl problém, na tu jsem sáhl a to bylo hned vidět že se něco děje, přivést k orgasmu jsem taky neměl problém, někdy jsem se až divil jak to jde rychle. Jenže tady se neděje nic. Na sex si nestěžuje, chce ho skoro pořád, hlavně tvrdší sex.

No moje hlavní otázka ale je, mám takový názor, že holka by si měla orgasmus umět přivodit sama ne? Alespoň teda poprvé nebo ze začátku. Pokud to nedokáže sama (třeba ve sprše/s vibrátorem) tak potom já se můžu snažit jak chci. Mám na to teda takový názor, že by měla začít sama u sebe ne? Co myslíte?

Budu rád za vaše zkušenosti a pohled na tuto věc.

A jak dlouho vydržíš souložit?

Ona prokazatelně nebude vzrušivá přes klitoris, to by už dávno věděla, ona bude na tvrdší sex a pro ni bude zásadní delší výdrž partnera, abys vydržel tak dlouho, jak ona potřebuje.

Anebo může patřit mezi to procento žen, které nemá orgasmy nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 16:04

Děkuji za vaše reakce..

Sex se mnou ji baví a chce ho, já se v tom nešťourám, ale občas třeba když do sebe nějak rýpeme mi sama řekne jakoby výsměchem že ji ani nedokážu udělat. Tak mě to zamrzí a chci s tím něco dělat.

Nechci slyšet že jsem supersamec… napsal jsem to jen proto, že bych tím asi vyloučil to že to nezvládnu když vím z předchozích zkušeností že zvládnu.

Ona si to ráda sama dělá rukou ale jen na klitoris, dovnitř ne. A je to pro ni příjemné, ale ode mě se nenechá protože buď to nedělá nic nebo ji to bolí.

Vydržím cca 10min ale někdy jí to předtím dělám 10min pusou, pak 10min rukou a pak teprve soulož a stejně nejsem ani blízko.

A co ta moje otázka? Jak to prosím vidíte s tím prvním orgasmem? Mám pravdu s tím že by ho měla nejprve zažít ona sama se sebou? Až pak se o to snažit spolu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 16:09
@Anonymní píše:
Děkuji za vaše reakce..

Sex se mnou ji baví a chce ho, já se v tom nešťourám, ale občas třeba když do sebe nějak rýpeme mi sama řekne jakoby výsměchem že ji ani nedokážu udělat. Tak mě to zamrzí a chci s tím něco dělat.

Nechci slyšet že jsem supersamec… napsal jsem to jen proto, že bych tím asi vyloučil to že to nezvládnu když vím z předchozích zkušeností že zvládnu.

Ona si to ráda sama dělá rukou ale jen na klitoris, dovnitř ne. A je to pro ni příjemné, ale ode mě se nenechá protože buď to nedělá nic nebo ji to bolí.

Vydržím cca 10min ale někdy jí to předtím dělám 10min pusou, pak 10min rukou a pak teprve soulož a stejně nejsem ani blízko.

A co ta moje otázka? Jak to prosím vidíte s tím prvním orgasmem? Mám pravdu s tím že by ho měla nejprve zažít ona sama se sebou? Až pak se o to snažit spolu?

Ja orgasmus sama se sebou nezazila nikdy, s pritelem ano, ale az po nekolika letech.

• Citovat
  • Nahlásit
6190
28.3.21 16:10

Ano já jsem svůj první orgasmus měla sama se sebou, pak už jsem dokázala nasměrovat chlapa co má dělat.. Otázka je jestli si to tvoje přítelkyně sama neumí udělat, třeba umí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
28.3.21 17:05

Na Spotify je fakt pěknej podcast Vyhonit ďábla, který se zabývá sexuálními tématy o kterých se moc nemluví, a jeden díl se přímo zabývá tím, když žena nemůže dosáhnout orgasmu. Doporučuju k poslechu, dostaneš komplexní odpověď na své otázky. Ostatně doporučuju poslechnout všechny díly, je to hlavně o ženské sexualitě a o tom, jak s ní pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 17:06

Vyčíst partnerovi, že mě nedokáže uspokojit, mi přijde jako totální podraz a nikdy bych si to nedovolila říct někomu, koho si vážím (což by partner být měl). Nota bene, když nemá orgasmus ani sama a asi ani s předchozími partnery (?) jestli nějaké měla.

Existují ženy, které prostě orgasmus nemají, jak zaznělo. A další možnost je, že se k němu prostě propracuje až věkem - v 19 jsem ho taky neměla vůbec, někdy lehce po dvacítce jsem si ho uměla přivodit sama (ale jen fakt sama, v klidném prostředí - ne že bych si „pomohla“ při sexu s partnerem) a při sexu s partnerem jsem ho schopná až tak od 25, ale stejně si vždy musím v poslední fázi dotýkat sama, jinak to prostě nejde. :nevim: Takže je možné, že k tomu prostě postupně teprve dojde. :nevim: A jestli má sex i tak ráda, vyhledává ho a nemusí se k němu nutit, tak bych se v tom zbytečně nerýpala a nedělala z toho dobývání severního pólu. Jasně, taky mi předtím třeba bylo líto, že se neudělám, ale daleko víc k vzteku bylo, když se to partner pořád snažil řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
808
28.3.21 17:19

No pokud nema orgasmus ani sprchou… Treba ho nedosahne nikdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3342
28.3.21 20:08

@quanavera Mně to se sprchou taky nejde, asi to dělám blbě :lol: A to jinak problém nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28050
28.3.21 20:26
@Anonymní píše:
Děkuji za vaše reakce..

A co ta moje otázka? Jak to prosím vidíte s tím prvním orgasmem? Mám pravdu s tím že by ho měla nejprve zažít ona sama se sebou? Až pak se o to snažit spolu?

Investujte do satisfyeru/womanizeru. Umí prý divy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3449
28.3.21 21:23
@Mango_Lassi píše:
Investujte do satisfyeru/womanizeru. Umí prý divy

Já si říkám, jestli ve 20ti jsou potřeba takové hračky. Měli by se poznávat spíš oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat