Schůzka s cizincem

Anonymní
28.3.21 11:40

Schůzka s cizincem

Ahoj, taková odlehcenejsi diskuze, ale chtěla bych slyšet váš názor nebo radu :) Začala jsem si psát s jedním Italem, je nám oběma 20, on je v Praze něco jako na Erasmu. On je opravdu moc hezky, takže o holky nemá nouzi, proto mě hodně potěšilo, když jsme si spolu začali psát. Psali jsme si takhle cca 14 dní a pak se domluvili na venku. On mi psal, ze byl moc rad kdybychom šli ven a ze si mysli, ze to bude fajn atd. Venek proběhl včera. On byl opravdu moc milý, hezky, vtipný a bylo to opravdu moc fajn, dlouho jsem si takhle rande neužila. Netahal mně hned na byt, jak je zvykem :lol: Ale zeptal se mě, co bych chtěla dělat a kam jít. Konverzace byla v aj. Na přivítání i na rozloučení mi dal pusu na tvar, ale to je u nich asi zvykem. No nicméně, myslíte, že mám počkat až se ozve? Nebo mu mám třeba napsat i já? Zase si říkám, že proč ne, ale nevím :think: A jestli ano, tak kdy? On mi jednou napsal, at mu píšu, kdy budu chtít. On mi i včera venku řekl, ze si takhle dlouho s někým nesednul a takhle. Hodně mě zaujal :) No trochu by mě mrzelo, kdyby se to utnulo. Neříkám, že z toho bude hned vztah. Předem moc díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16054
28.3.21 11:44

V tomhle případě vydrž a nech se dobývat. Je jednodušší počkat hned na začátku, jak se to vyvine, než si začít malovat domeček na pobřeží tři kudrnaté dětičky a sebe sama jak se učíš vařit špagety a pak se vzpamatovávat z toho, že ti fantazie utekla někam, kde to nebylo.

Jo - evidentně ses zakoukala a hormony se rozjely, tak si to užij, včetně toho čekání - je to tak nějak součást začátků. A zároveň, pokud se neude snažit, tak si to obrečíš dřív, než do toho spadneš hluboko.

Jo- rada je založená na sterotypu toho, že italský kultura je o něco machističtější než třeba česká a že je tedy spolehlivější vydržet v roli té, o kterou se muž uchází, než se ho snažit uhnat.

Příspěvek upraven 28.03.21 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
28.3.21 11:45

Ital nebo Cech, to je jedno ne? Jednej s nim jak s jakymkoliv jinym klukem :nevim: klidne bych mu napsala prvni, jak se ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 11:48

Jé, tohle je jak z rubriky láska, sex a něžnosti :mrgreen: Tak univerzální návod na tyhle situace asi neexistuje. Buď se mu fakt líbíš, a je jedno, jestli mu napíšeš ty, a nebo on, a něco z toho bude. A nebo z tebe zas až tak hotovej není, a v tom případě cokoli uděláš, nepovede ke kýženému výsledku. To ukáže jen čas. Já bych počkala do večera a kdyby se neozval, tak bych napsala něco jako, že ses dobře bavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31368
28.3.21 11:56
@Anonymní píše:
Ahoj, taková odlehcenejsi diskuze, ale chtěla bych slyšet váš názor nebo radu :) Začala jsem si psát s jedním Italem, je nám oběma 20, on je v Praze něco jako na Erasmu. On je opravdu moc hezky, takže o holky nemá nouzi, proto mě hodně potěšilo, když jsme si spolu začali psát. Psali jsme si takhle cca 14 dní a pak se domluvili na venku. On mi psal, ze byl moc rad kdybychom šli ven a ze si mysli, ze to bude fajn atd. Venek proběhl včera. On byl opravdu moc milý, hezky, vtipný a bylo to opravdu moc fajn, dlouho jsem si takhle rande neužila. Netahal mně hned na byt, jak je zvykem :lol: Ale zeptal se mě, co bych chtěla dělat a kam jít. Konverzace byla v aj. Na přivítání i na rozloučení mi dal pusu na tvar, ale to je u nich asi zvykem. No nicméně, myslíte, že mám počkat až se ozve? Nebo mu mám třeba napsat i já? Zase si říkám, že proč ne, ale nevím :think: A jestli ano, tak kdy? On mi jednou napsal, at mu píšu, kdy budu chtít. On mi i včera venku řekl, ze si takhle dlouho s někým nesednul a takhle. Hodně mě zaujal :) No trochu by mě mrzelo, kdyby se to utnulo. Neříkám, že z toho bude hned vztah. Předem moc díky :kytka:

A on ani nenapsal včera nic?
Ani nepoděkoval za schůzku, nezeptal se, jestli se ještě uvidíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12045
28.3.21 12:06

Pokud nenapsal hned po schůzce, jak jdi úžasná, tak bych první napsala. Obzvlášť Italovi. Nech se dobývat od něj. Pokud nenapíše, teplá bych to na to, ze jsi desátá v řadě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 12:11
@free333 píše:
A on ani nenapsal včera nic?
Ani nepoděkoval za schůzku, nezeptal se, jestli se ještě uvidíte?

Včera jsme si už nepsali, měl s kamarády na bytě společný večer a ano za schůzku poděkoval a řekl mi, že mě rád poznal.

• Citovat
  • Nahlásit
2248
28.3.21 12:16

Tak to asi záleží na tobě :) Jestli mu chceš napsat, tak napiš ;) To je asi jedno kdo napíše první. Uvidíš časem jak se to bude vyvíjet :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12045
28.3.21 12:49
@Anonymní píše:
Včera jsme si už nepsali, měl s kamarády na bytě společný večer a ano za schůzku poděkoval a řekl mi, že mě rád poznal.

No, hele, můžeš napsat, proč by ne. Tady bych ale počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8958
28.3.21 13:22
@Anonymní píše:
Ahoj, taková odlehcenejsi diskuze, ale chtěla bych slyšet váš názor nebo radu :) Začala jsem si psát s jedním Italem, je nám oběma 20, on je v Praze něco jako na Erasmu. On je opravdu moc hezky, takže o holky nemá nouzi, proto mě hodně potěšilo, když jsme si spolu začali psát. Psali jsme si takhle cca 14 dní a pak se domluvili na venku. On mi psal, ze byl moc rad kdybychom šli ven a ze si mysli, ze to bude fajn atd. Venek proběhl včera. On byl opravdu moc milý, hezky, vtipný a bylo to opravdu moc fajn, dlouho jsem si takhle rande neužila. Netahal mně hned na byt, jak je zvykem :lol: Ale zeptal se mě, co bych chtěla dělat a kam jít. Konverzace byla v aj. Na přivítání i na rozloučení mi dal pusu na tvar, ale to je u nich asi zvykem. No nicméně, myslíte, že mám počkat až se ozve? Nebo mu mám třeba napsat i já? Zase si říkám, že proč ne, ale nevím :think: A jestli ano, tak kdy? On mi jednou napsal, at mu píšu, kdy budu chtít. On mi i včera venku řekl, ze si takhle dlouho s někým nesednul a takhle. Hodně mě zaujal :) No trochu by mě mrzelo, kdyby se to utnulo. Neříkám, že z toho bude hned vztah. Předem moc díky :kytka:

Nikdy jsem nepsala muži jako první…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
28.3.21 13:41

Nepsala bych. Zvlášť Italovi, ten snad ještě ví, jak se dobývají ženy, o které je zájem.:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
28.3.21 15:10

Určitě nepsat, buď se ozve sám nebo nemá až takový zájem. Mám zkušenost se Španělem a ozýval se skoro vždy první on, dokud měl zájem 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
28.3.21 16:33

No holky, tak já přihodím zkušenosti z druhé strany trochu jo.
Dlouhá léta jsem pracovala s Erasmus studenty všech národností a většinou jim na Erasmu šlo hlavně o to, si co nejvíc užít :D Taky jsem znala jednoho Itala a všechny po něm slintaly. Nouzi neměl a opravdu si to užíval se všema, jak mohl.
Takže já bych tak naivní už nebyla. Sladké řeči mají, protože to s holkami umí a ty jim na to letí a skáčou, jak oni pískají.
Jo, byl to masakr. Kolikrát všichni říkají: „Co se stane na Erasmu, jakoby se nestalo.“ Tito studenti mají třeba i partnery a domů se vrací jako čisté lilie samozřejmě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12045
28.3.21 16:55

@Malineka takhle nějak bych to viděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
28.3.21 17:47
@alialiali píše:
Určitě nepsat, buď se ozve sám nebo nemá až takový zájem. Mám zkušenost se Španělem a ozýval se skoro vždy první on, dokud měl zájem 😁

no jo, to se dá ale aplikovat na všechny :mrgreen: národnost nehraje roli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat