Cítím se na vše sama

28.3.21 10:15

Cítím se na vše sama

Ahoj maminky, najdu tady někoho v podobné situaci s kým můžu popovídat, jestli je to takto běžné a normální ve vztahu?

Manžel, úspěšný muž, vydělává mnoho peněz, bohužel je to na úkor rodiny ( tak to vnímám já) Po-Pá jezdí po republice, vrací se pozdě večer, někdy i přespává mimo domov. Děti miluje, ale čas jim věnuje o víkendu- pokud zrovna nepotřebuje něco dodělat na počítači a tak.
Na mě je zbytek, péče o děti, domácnost, do toho mám částečný úvazek, abych přišla na jiné myšlenky. Jen ten rodinný život není úplně podle mých představ. :zed:

Prošli jsme si i krizí, kdy jsem měla pocit, že nám život narušuje další osoba, to se však vyřešilo.

Pocit štěstí ale necítím, máte to někdo doma podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10697
28.3.21 10:22

@Annasmetana A co bys tedy chtěla? Aby byl doma z práce dřív a doma něco udělal? Píšeš že vydělává mnoho peněz, tak si sežeň někoho na výpomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
28.3.21 10:28

Štěstí je vědomá volba. Někdo má všechno a necítí se šťastný. Někdo nemá nic a cítí se jak blecha. Zkusila bych hledat věci, které tě šťastnou dělají a zaměřila bych se pouze na ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3105
28.3.21 10:29

Podle mě zakladatelka chce, aby s nimi muž trávil víc času. Bohužel tohle je buď a nebo. Jedině, že by byl rentier.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 10:31

@arinecka

Nepotřebuji nikoho na úklid ani na pomoc v domácnosti. Chybí mi partner, vědomí, že vedle mě někdo je. Pocit lásky, pocit toho že ukládáme děti společně. Ne to že spolu “žije” na messengeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
28.3.21 10:32

Pokud po něm budeš chtít, aby zvolnil, tak neude spokojený. Ty typy mužů, které to takto mají, se chovají přesně podle toho, jak mu vyhovuje.
My jsme s manželem podepsali smlouvu, kde je mimo jiné i psáno, že nebude trávit prací čas nad 8 1/2 hodiny bez souhlasu té rodiny.
Protože to, co vidím okolo sebe, zažívat nechci. Naštěstí na to máme oba stejný názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4383
28.3.21 10:37

@Sany80s
Smlouvu? Jako opravdu? Neuvěřitelný co se člověk nedozví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 10:43

No muj muz je taky cele dny praci, ale penez hodne nevydelava. Uci na univerzite (mohl by dekat v soukromem sektoru za trojnasovek, ale nechce). Cele dny pise nejake clanky, projekty, pripravuje prednasky. Ale plat ma porad stejny.. K tomu pribyla online vyuka, takze vic prace..

Mame 4 deti a rodinu okolo zadnou. Musela jsem se ted vratit na castecny uvazek (delam po nocich..), at poplatime co mame..

Takze pres den kmitam okolo deti a po nocich pracuju.. Muzi jsem to nekolukrat rikala, zwbto takhle nejde dal. Odpovedel mi, ze se nemame jeste tak spatne a ze jine pandemie poznamenala mnohem vic (nevim jak to s ni souvisi, ze nezabezpeci financne rodinu). Ma rad svuj klid. Ja nepracovat, nejspis se paseme na louce..

• Citovat
  • Nahlásit
8945
28.3.21 10:49

@Annasmetana Přesně jak tu byla zmíněno, objednala si paní na úklid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
28.3.21 10:50

Manžel pracuje 10 - 12h denně a pár hodin o víkendu. Máme 3 děti, vše kolem dětí, domu, nákupů,..je na mně. Ale díky jeho práci si můžu dovolit luxus částečného úvazku. Kdyby manžel tolik nepracoval, nevydělával by tolik a já bych musela na celý úvazek :nevim: taky občas padám na ústa, ale vím, že jiné řešení momentálně není a spíš si vážím, že má muž dobrou práci a zabezpečí nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 10:55

@TinaAn

Necítíš se sama? Nechybí ti objetí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6159
28.3.21 10:59
@Anonymní píše:
No muj muz je taky cele dny praci, ale penez hodne nevydelava. Uci na univerzite (mohl by dekat v soukromem sektoru za trojnasovek, ale nechce). Cele dny pise nejake clanky, projekty, pripravuje prednasky. Ale plat ma porad stejny.. K tomu pribyla online vyuka, takze vic prace..

Mame 4 deti a rodinu okolo zadnou. Musela jsem se ted vratit na castecny uvazek (delam po nocich..), at poplatime co mame..

Takze pres den kmitam okolo deti a po nocich pracuju.. Muzi jsem to nekolukrat rikala, zwbto takhle nejde dal. Odpovedel mi, ze se nemame jeste tak spatne a ze jine pandemie poznamenala mnohem vic (nevim jak to s ni souvisi, ze nezabezpeci financne rodinu). Ma rad svuj klid. Ja nepracovat, nejspis se paseme na louce..

Tvuj muz je tedy luxusni sobec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
28.3.21 11:06
@Anonymní píše:

Toto je teda dost masakr z jeho strany. Ale nechápu, proč ho teda víc nezaúkoluješ. Možná kdyby sám zpracovával články přes noc by pochopil, že by mohl víc vydělávat. K takové práci se může vrátit, až děti budou zajištěné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
28.3.21 11:07
@Anix píše:
@Sany80s
Smlouvu? Jako opravdu? Neuvěřitelný co se člověk nedozví

Předmanželskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
28.3.21 11:09
@Anonymní píše:

Uf, tak to je hustý.

Zakladatelko, možná je to prostě takový typ, co potřebuje makat, nicnedělání a hraní si s dítětem ho nebaví. Já mám asi v lecčems podobného, akorát uvědomělejšího. Pracuje od rána od šesti klidně do osmi do večera, o víkendu taky. Večer ale koupe a když potřebuju uklidit kuchyň nebo umýt sebe, tak si dítě vezme a hraje si s ním. A sem tam si mimčo vezme jen tak na deset minut na odreagování od práce. Když si řekne, že bude celý víkend s námi, tak je z toho nakonec to, že je celý den v dílně, nebo někde něco kutá a vyspravuje na baráku :lol:. Přece nepracuje a je celý den s námi. :lol: Nemám mu to za zlé, zas jak víc by měl s tříměsíčním miminem trávit čas. Jakou máš konkrétně představu, aby ti pomohl? Jako třeba v domácnosti nebo aby třeba každý den vykoupal? Nebo si jeden den v týdnu vyhradil a šel s vámi na vycházku? Něco mu konkrétního navrhni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat