Moc si přeju miminko, partner ne

Anonymní
28.3.21 18:41

Moc si přeju miminko, partner ne

Dobrý den,
nejprve bych začla tím, že jsem s partnerem 5 let spolu. Máme hezký vztah, samozřejmě že se občas hádáme, ale kdo ne? Jinak máme krásný vztah, moc si rozumíme, ve všem…až na jednu věc. Co se týče budoucnosti a plánů, trošku se bojím, že to oba vidíme jinak. Já si už moc přeji miminko, už to bude 2 roky, kdy fakt cítím, že jsem na to připravená. Partner to vidí jinak, pořád mi říká, že kariéra je na prvním místě ( abych to upřesnila, má stálou a dobrou práci, dělá pořád Home office, osmičky z pohodlí domova, takže bych řekla, že kariéru už má slušně rozjetou a jsme finančně zajištění). Také mi říká, že si chce užívat a na dítě se zatím necítí, ale že prý kvůli mě to zváží. Já ho do toho vůbec nechci nutit, vím, že tohle je velká věc a dost zásadní, aby miminko mělo milující oba rodiče.

Akorát jde o jednu věc, nedávno jsem byla na gyndě na klasické prohlídce, a gynekolog mi řekl, že bychom se s přítelem měli začít co nejdřív snažit a neodkládat to, že by mohl být problém s otěhotněním…

Já se bojím, že to pořád budu odkládat, a že mi přítel třeba za další dva roky řekne, že dítě vubec nechce.. ach jo.. vůbec nevím, co mám dělat..já si život bez dítěte vůbec neumím představit.. partnera ale miluju, nechci ho do ničeho tlačit…a je to jediný muž s kterým si dokážu představit mít v životě miminko… vím, že by byl skvělý otec.. Ještě dodám, že podmínky pro miminko máme skvělé, bydlíme v baráčku se zahradou, jak jsem už psala, přítel má stabilní práci a já také… Ženy poradte :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2557
28.3.21 18:45

A kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
28.3.21 18:46

Nevím, co ti poradí ženy, ale já ti poradím jiného partnera, pokud chceš dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
28.3.21 18:49

Tak jako kdyby mi doktor řekl že si mám pospíšit, tak bych si za tím stála. Nebo jiného partnera.1000% jistotu nemáš že s tebou zůstane navždy a chceš žít bez dětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4603
28.3.21 18:49
@Anonymní píše:
Dobrý den,
nejprve bych začla tím, že jsem s partnerem 5 let spolu. Máme hezký vztah, samozřejmě že se občas hádáme, ale kdo ne? Jinak máme krásný vztah, moc si rozumíme, ve všem…až na jednu věc. Co se týče budoucnosti a plánů, trošku se bojím, že to oba vidíme jinak. Já si už moc přeji miminko, už to bude 2 roky, kdy fakt cítím, že jsem na to připravená. Partner to vidí jinak, pořád mi říká, že kariéra je na prvním místě ( abych to upřesnila, má stálou a dobrou práci, dělá pořád Home office, osmičky z pohodlí domova, takže bych řekla, že kariéru už má slušně rozjetou a jsme finančně zajištění). Také mi říká, že si chce užívat a na dítě se zatím necítí, ale že prý kvůli mě to zváží. Já ho do toho vůbec nechci nutit, vím, že tohle je velká věc a dost zásadní, aby miminko mělo milující oba rodiče.

Akorát jde o jednu věc, nedávno jsem byla na gyndě na klasické prohlídce, a gynekolog mi řekl, že bychom se s přítelem měli začít co nejdřív snažit a neodkládat to, že by mohl být problém s otěhotněním…

Já se bojím, že to pořád budu odkládat, a že mi přítel třeba za další dva roky řekne, že dítě vubec nechce.. ach jo.. vůbec nevím, co mám dělat..já si život bez dítěte vůbec neumím představit.. partnera ale miluju, nechci ho do ničeho tlačit…a je to jediný muž s kterým si dokážu představit mít v životě miminko… vím, že by byl skvělý otec.. Ještě dodám, že podmínky pro miminko máme skvělé, bydlíme v baráčku se zahradou, jak jsem už psala, přítel má stabilní práci a já také… Ženy poradte :(

Koliknti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 18:53

Je mi 24 let…partner o 4 roky starší… Gynekolog mi říkal že je tam problém s ovulaci, že by se to muselo řešit nějakými prášky…ale že mám za ním přijít, až se rok budeme snažit a vůbec to nepůjde..

Příspěvek upraven 28.03.21 v 18:55

• Citovat
  • Nahlásit
503
28.3.21 18:55

A proč ti doktor řekl, že to nemáš odkládat?
Mě se zdá to info od tebe všechno takové na půl, aby se to hodilo do krámu jen tobě.
Kolik ti je, jak dlouho pracuješ, barák je váš nebo jste v nájmu? Kolik je příteli? A co třeba svatba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25953
28.3.21 18:55

A proč by měl být problém s otěhotněním? :nevim: tohle mi přijde tvrdí každý druhý a pak je hned na první pokus těhotná bi když nechce :roll:
A co svatba, tu taky nechce? Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
28.3.21 18:56

Kdyz ti gynekolog řekl, ze je nejvyšší čas, tlačila bych na partnera. Ikdyz je to blbe ho nutit, tohle je ale jina situace - tehotna nemusíš byt hned a než se přítel rozmysli, můze byt (údajne) pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
28.3.21 18:59
@leeniik píše:
Kdyz ti gynekolog řekl, ze je nejvyšší čas, tlačila bych na partnera. Ikdyz je to blbe ho nutit, tohle je ale jina situace - tehotna nemusíš byt hned a než se přítel rozmysli, můze byt (údajne) pozdě.

A přítel nemá možnost volby? Tlačit ho do děcka jen kvůli tomu, že gynekolog něco řekl.. Za rok tu bude diskuze co má dělat, protože jí přítel zdrhl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
28.3.21 19:01
@BeNiPe píše:
A přítel nemá možnost volby? Tlačit ho do děcka jen kvůli tomu, že gynekolog něco řekl.. Za rok tu bude diskuze co má dělat, protože jí přítel zdrhl.

Tak samozřejme, ze ma. Ale kdyz zakladatelka chce tak moc dítě a gynekolog řekl, že by se měli začit snazit :nevim: tak pak teda jedine si vybrat. Partner, nebo dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9457
28.3.21 19:02

Jasně, tady každa, které gynekolog tvrdí že musí mít děti hned je na první stouch těhotná. Spíš to ale nalhavaji partnerovi, aby je oplodnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 19:03

@BeNiPe proč na půl :D napsala jsem vše tak, jak je…přítel je jinak skvělý, já si opravdu na nic nemůžu stěžovat, jenom prostě asi nemá potřebu mít zatím ve svém životě děti…já bych to i pochopila, ale bohužel se bojím, že pak to nepůjde..a v tomto případě raději dřív než vůbec. Nebo snad ne.??

Mám problém s ovulaci, mám strašně nepravidelný menzes, bolestivý.. zkusila jsem snad už vše, přes bylinky po léky… antikoncepci jsem nikdy nebrala…

Rodina a minco je pro mě opravdu důležité…sama jsem nevyrůstala v ideální rodině, naši se rozvedli a bylo to pro mě těžké, s otcem se nevídam… Mít šťastnou rodinku je můj sen…je mi 24 let.

Příspěvek upraven 28.03.21 v 19:05

• Citovat
  • Nahlásit
2016
28.3.21 19:03

Takže žádnej problém, jen ti prostě řekl, že se máte rok snažit, to totiž doktoři říkají všem. Mně to samé říkal a to mi bylo 31, že když by to rok nešlo, tak to budeme řešit. Chápu, že sis z toho vzala asi to, že by mohl být problém s ovulaci :-D když tak strašně toužíš po miminku. Jinak se mu ani moc nedivím, že se ve 28 letech nehrne do mimina. Chlapi si většinou narozdíl od nás žen plně uvědomují, co všechno to obnáší :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
28.3.21 19:05
@leeniik píše:
Tak samozřejme, ze ma. Ale kdyz zakladatelka chce tak moc dítě a gynekolog řekl, že by se měli začit snazit :nevim: tak pak teda jedine si vybrat. Partner, nebo dite.

Je jí 24, i kdyby jí to gynekolog fakt řekl, tak podle mě 2 roky klidně počkat může. Děcko není hračka a má mít dva rodiče, kteří ho chtějí ze srdce a ne že někdo něco řekl, slečna chce mimi tak, tak jí ho borec udělá ať nefňuká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat