Chceme letos další miminko

Anonymní
16.2.20 14:38

Chceme letos další miminko

Je tu někdo, kdo plánuje nebo se už i snaží o další miminko a zároveň má už větší děti a „pokročilejší“ věk (35+)? Ráda bych si s někým vyměňovala zážitky a zkušenosti. Případně bych časem založila skupinu.
Zatím prosím anonymně. Moc se nechlubím, že se snažíme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1421
16.2.20 14:46

Ahoj, me bude 33..Muzu se taky pridat? Mam dve deti 5 a 2 a chteli bychom jeste treti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 15:27

Ahoj, já, ale je na to už dost málo času, kdyby se miminko mělo stihnout i tento rok narodit, moc bych si to ale přála, měla jsem rodit už letos v létě, nevypadalo to vůbec špatně, ale nevyšlo to, pro mě to tak bylo poprvé. Tajně doufám, že příští měsíc objevím // ke svým 39. narozeninám, no, jinak prostě budu doufat dál. Doma máme už 4 větší děti navštěvující MŠ - SŠ. Taky se moc nechlubíme, protože se nesetkáváme s pochopením rodiny, ta mě nabádala, že jsme konečně dostali jasné varování, že s podobnýma choutkama máme skoncovat a to hned záhy po potratu, takže mě to bodalo přímo do živé rány. E. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 15:33

Loni v listopadu jsme přišli kvůli vývojové vadě o miminko v 16tt a doma máme dceru skoro tříletou. Teď čekám na třetí ms po ukončení těhotenství a zkusilme a snad se letos povede:relaxed:️:four_leaf_clover:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 15:36

My máme předškoláka a druháka. O třetím jsme mluvili dlouho, tak to letos zkusíme. Dáváme si jen tento rok. To je pro mě strop.

• Nahlásit
  • Citovat
114
16.2.20 15:48

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 20:20

Zakladatelko, a kolik Ti je? On ten čas ubíhá tak moc rychle, samozřejmě Ti přeju, aby vám to brzy vyšlo, větší rodina je super ;-) Já si ale třeba neumím představit to věkově zastropovat, myslím totiž, že tohle zvládne tělo samo a definitivně (u mě v horizontu cca 10ti let, dle dědičných dispozic)…Když si vezmu, jen kolik času zabrala naše zmařená naděje, hrozně pak rychle ten věk utíká mezi prsty, nelituji jediného dne, jenže zároveň proto si nedokážu představit, že bych to dokázala vzdát…Zároveň si nedokážu představit, že bychom na to šli přes lékařskou pomoc, to ne. K tomu bych měla opradvu důvod, jen kdybych děti neměla…Neumím si představit život bez dětí…E. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 21:04
@Anonymní píše:
Zakladatelko, a kolik Ti je? On ten čas ubíhá tak moc rychle, samozřejmě Ti přeju, aby vám to brzy vyšlo, větší rodina je super ;-) Já si ale třeba neumím představit to věkově zastropovat, myslím totiž, že tohle zvládne tělo samo a definitivně (u mě v horizontu cca 10ti let, dle dědičných dispozic)…Když si vezmu, jen kolik času zabrala naše zmařená naděje, hrozně pak rychle ten věk utíká mezi prsty, nelituji jediného dne, jenže zároveň proto si nedokážu představit, že bych to dokázala vzdát…Zároveň si nedokážu představit, že bychom na to šli přes lékařskou pomoc, to ne. K tomu bych měla opradvu důvod, jen kdybych děti neměla…Neumím si představit život bez dětí…E. :srdce:

Je mi 36. Pro mě to je tak, že když bude, tak bude, když ne, tak to tak ma být.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 13:35

Já se klidně přidám. Letos mi bude 35, máme dvě holky školního a téměř školního věku a třetí chceme už 2,5 roku. Dnes ráno jsem na testu objevila douška, tak doufám, že jsme se už konečně dočkali a tento rok bude naším osudovým.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 21:31

Ahoj je mi 24let a máme 4 letacku a teď bysme chtěly druhé jen se bojím jestli to zvladneme dcerka je strašně závislá na mě ale sourozence by chtěla v roce 2019 jsem prodělala mimodeložní těhu a samovolný potrat mohlo by se opakovat díky za zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama