Chci bydlet s přítelkyní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 19:47
Chci bydlet s přítelkyní

Zdravím. Měl bych na Vás dotaz. Je mi 19 let, mám po maturitě a již pracuji a mám krásné peníze. Našel jsem si byt 2+1 ale jsem v něm sám. Mám přítelkyni (17let) se kterou jsem už přes rok a moc ji miluju. Chci s ní být často, jenže její rodiče ji brání. Vidim se s ní max 2× za týden a to na 2 max 3 hodiny. Jinak musí bejt doma. Nechápu to. Ona se stejně doma nudí a její rodiče ji nemají vůbec rádi. Dělají ji naschvály a brání našemu jinak krásnému vztahu, a co hůř. Oni ji doma mlátí, tahaj za vlasy, ponižujou a všem známým o ni říkají lži o tom, jak chlastá, že je semnou pro peníze, že se vůbec neučí a propadá atd… Přitom alkohol nemá vůbec, na gymplu má vyznamenání a nechápu pro jaký prachy by semnou byla. Ještě k tomu ji psychicky deformujou. Týden co týden mi volá s brekem a já se ji snažím uklidnit. Mám z toho blbej pocit. Musím ji pomoct, nechci aby ji ubližovali. Když mi takhle volala naposled, tak už jsem fakt řekl, že toho už je fakt dost. Chtěl jsem na její rodiče vlítnou a vzít ji k sobě, ale přítelkyně nechtěla, bo má strach, aby to nebylo horší. Tudíž poraďte mi prosím. Až mi příště zavolá, mám hned vystartovat a běžet k ní domů, ochránit ji, pomoct ji zabalit důležité věci a vzít ji k sobě? A nebo to dál snášet, dokud nás to oba totálně nevyšťavý? Za odpovědi předem děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6638 příspěvků 18.09.18 19:51

Přítelkyni ješě nebylo 18 a zatím ji živí rodiče. Tak přestaň vyšilovat a vyhrožovat a začni se chovat jako dospělej a zodpověednej a respektovat. Třeba se k vám oběma začnou chovat jako k dospělým.

A promiň úplně nevěřím tomu, že ji mlátí atd.

unuděná
Kelišová 5612 příspěvků 1 inzerát 18.09.18 20:03

Tohle je hrozne zvlastni…pokud nejsi troll,tak ucite bych nepodnikala zadne razantni kroky dokud nebude plnoleta.Mohl bys mit na taliri zalobu raz dva.Zadruhe,vazne veris 17ti lete slecne ohledne toho,jak se k ni rodice chovaji?Ja v tom veku nakecala blbiny,a to jsme meli s rodici vztah milionovy.Zatre­ti,pokud by se stalo,ze v momente dovrseni plnoletosti pujde k tobe,jsi pripraveny ji financovat??By­dleni,stravu,skol­ni potreby,telefon,do­pravu…?Rodice sice maji vyzivovaci povinnost,ale klidne se muze stat,ze timto vzpurnym krokem z jeji strany se skutecne nastvou a nez z nich neco vytahne pres urady,budete pomalu na ulici :nevim: Zkus se na to podivat ocima rodicu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 20:14

@P4ja @unuděná Já tohle znám trochu z jiného úhlu a opravdu ne vždy jsou rodiče ti starostlivý a děti ty nerozumné.
Každopádně bych zakladateli nepodnikal nic bez jejího souhlasu, případně spolu navštivte nějaký kruh bezpečí nebo jinou organizaci, kde vám poradí. Znám případ, kdy sedmnáctiletá odešla od rodiny, protože měla podobné problémy a dopadlo to relativně dobře.
Prosím anonym, nebo smazat.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 18.09.18 20:19

Hele, moje jedna „kamaradka“ ze stredni do me taky jeden cas hustila, ja ji doma mama mlati, jaky ma peklo, jak nikam nemuze, jeste to vysperkovala plactivejma scenama. Casto jsem za ni platila, pujcovala ji penize, ktery samozrejme nevracela. No nebyla to pravda, byla to hloupa holka a ja ji to dlouho zrala, nez pravda vysla najevo. Mi ji bylo lito. Takze zkus se na to podivat strizlivyma ocima, stejne s tim nic neudelas, dokud ji neni 18 a chodi do skoly.

chrastitko11
Kecalka 494 příspěvků 18.09.18 20:21

Kdy jí bude 18 ??

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 18.09.18 20:27

Kdy jí bude 18? Na gymplu jsem měla spolužačku,která bydlela od určité doby se svým starším přítelem.

Ignácie
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 18.09.18 20:27

Opravdu máš po maturitě?

Jinak bych počkala do její plnoletosti, pak už vám nic bránit nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 20:30
@Azeretereza píše:
Hele, moje jedna „kamaradka“ ze stredni do me taky jeden cas hustila, ja ji doma mama mlati, jaky ma peklo, jak nikam nemuze, jeste to vysperkovala plactivejma scenama. Casto jsem za ni platila, pujcovala ji penize, ktery samozrejme nevracela. No nebyla to pravda, byla to hloupa holka a ja ji to dlouho zrala, nez pravda vysla najevo. Mi ji bylo lito. Takze zkus se na to podivat strizlivyma ocima, stejne s tim nic neudelas, dokud ji neni 18 a chodi do skoly.

To není tak docela pravda. Jen musí počítat s tím, že se o ní musí postarat se vším všudy.
A nechci tě urazit, ale nebyla jsi za hloupou spíš Ty, když jsi jí to baštila? ;)

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 18.09.18 20:31

@Ignácie a proč by nemohl mít? Já jsem maturovala těsně před 20 a byla jsem ze třídy nejstarší ( šla jsem 2× do 1 ročníku, měnila jsem školu)

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 18.09.18 20:32
@Anonymní píše:
To není tak docela pravda. Jen musí počítat s tím, že se o ní musí postarat se vším všudy.
A nechci tě urazit, ale nebyla jsi za hloupou spíš Ty, když jsi jí to baštila? ;)

Tak v podstatě pokud studuje, má holka nárok na výživné,od obou rodičů,pokud s nimi nebude bydlet.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 18.09.18 20:39

Tohle snad leda resit s nejakou socialkou a snazit se, aby si vzal do pece nekdo jiny z rodiny. Ale nez se to vyresi, tak ji bude 18. :think: Asi fakt trpelivost, nic jineho nezbyva.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 18.09.18 20:41
@Anonymní píše:
A nechci tě urazit, ale nebyla jsi za hloupou spíš Ty, když jsi jí to baštila? ;)

Byla jsem hloupa, ale v 17 na to ma clovek pravo. Byla celkem dost presvedciva. Moc neverim tomu, ze sedmnactiletou holku pustej rodice bydlet s pritelem, i kdyz mam podobnej pripad v okoli. Holka pak odesla ze skoly a jen natahovala ruku, v praci vydrzela den. Je treba promyslet, kam az se takovy starani muze zvrhnout.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 18.09.18 20:42
@Ignácie píše:
Opravdu máš po maturitě?Jinak bych počkala do její plnoletosti, pak už vám nic bránit nebude.

Ja taky mela v 19 po maturite, a drtiva vetsina spoluzaku tez.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12296 příspěvků 18.09.18 20:52
@Anonymní píše:
Zdravím. Měl bych na Vás dotaz. Je mi 19 let, mám po maturitě a již pracuji a mám krásné peníze. Našel jsem si byt 2+1 ale jsem v něm sám. Mám přítelkyni (17let) se kterou jsem už přes rok a moc ji miluju. Chci s ní být často, jenže její rodiče ji brání. Vidim se s ní max 2× za týden a to na 2 max 3 hodiny. Jinak musí bejt doma. Nechápu to. Ona se stejně doma nudí a její rodiče ji nemají vůbec rádi. Dělají ji naschvály a brání našemu jinak krásnému vztahu, a co hůř. Oni ji doma mlátí, tahaj za vlasy, ponižujou a všem známým o ni říkají lži o tom, jak chlastá, že je semnou pro peníze, že se vůbec neučí a propadá atd… Přitom alkohol nemá vůbec, na gymplu má vyznamenání a nechápu pro jaký prachy by semnou byla. Ještě k tomu ji psychicky deformujou. Týden co týden mi volá s brekem a já se ji snažím uklidnit. Mám z toho blbej pocit. Musím ji pomoct, nechci aby ji ubližovali. Když mi takhle volala naposled, tak už jsem fakt řekl, že toho už je fakt dost. Chtěl jsem na její rodiče vlítnou a vzít ji k sobě, ale přítelkyně nechtěla, bo má strach, aby to nebylo horší. Tudíž poraďte mi prosím. Až mi příště zavolá, mám hned vystartovat a běžet k ní domů, ochránit ji, pomoct ji zabalit důležité věci a vzít ji k sobě? A nebo to dál snášet, dokud nás to oba totálně nevyšťavý? Za odpovědi předem děkuji.

A co jít normálně na návštěvu a domluvit se s nimi? Já bych sedmnáctku taky nechtěla nechat odejít bydlet k přítelíčkovi, co sotva dostudoval a prý bere hezké peníze. Chtěla bych, aby dostudovala a měla slušný prospěch. Ne mi spala 6 nocí mimo domov a domů si chodila akorát pro peníze.
Jestli jí opravdu ubližují, ať se obrátí na Linku bezpečí nebo jinam, ale ty k ní nemáš žádné vyživovací povinnosti a vztahově asi moc zkušený nebudeš, abyste do toho takhle skočili rovnýma nohama.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >