Reklama

Je to nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 14:58
Je to nevěra?

Ahoj,
Mam přítele par mesicu. Mam ho moc rada. Predtim jsem mela přítele, se kterým jsem bydlela. Rozešli jsme se ve zlém.
Pred par tydny jsme se potkali a povídali si, začali jsme si denne psat. Muj pritel bývalého nesnáší.
Nedávno se ex za mnou stavil pred dum, nakonec jsme byli u me, protože si potřeboval odskocit. Povídali jsme si 2 hodiny, jako by se mezi nami nikdy nic nestalo a pak šel domu. Pred 2 dny byl u me zas na pokec na balkone, hodne jsme se nasmali. Nechtel vubec odejit. Na rozloučenou mi dal pusu.
Muj pritel o ničem nevi. Ani to podle me nic neznamenalo.
Ale nemela bych mu to radsi rict? A co si mam myslet o mem ex? Zase se chce videt.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8713 příspěvků 18.09.18 15:01

Zda se jedná o nevěru by měl posoudit současný přítel, tudíž bys mu to měla povědět.

Tichošlápek
Extra třída :D 10011 příspěvků 18.09.18 15:05

Nevěra to není, příteli bych to řekla, ať pak nečučí jak puk, kdyby to zjistil sám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:08

Bojim se, ze by byl schopny se kvuli tomu rozejít. Kdyz zjistil, ze jsem si s ex jednou psala,tak jsem to mela na talíři několik dni. :nevim:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8713 příspěvků 18.09.18 15:10
@Anonymní píše:
Bojim se, ze by byl schopny se kvuli tomu rozejít. Kdyz zjistil, ze jsem si s ex jednou psala,tak jsem to mela na talíři několik dni. :nevim:

Podle mě má nárok to vědět. Pokud se s tebou rozejde, mělo by to tak být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:11
@Anonymní píše:
Bojim se, ze by byl schopny se kvuli tomu rozejít. Kdyz zjistil, ze jsem si s ex jednou psala,tak jsem to mela na talíři několik dni. :nevim:

nevěra to určitě není, ale asi bych zapřemýšlela, jak to do budoucna chceš mít. chceš svého ex? nebo svého současného přítele?

lucije28
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 18.09.18 15:11

a co chceš ty ? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:15

K bývalému bych se nevrátila, ale je mi s nim dobře, kdyz se takhle sejdeme a povidame si. Přítele mam rada, ale mam pocit, ze mi neco chybi. Narozdíl od ex me vubec nepritahuje. Spime spolu minimalne. Spis jen, kdyz me přemluví nebo kdyz je mi ho lito, ze to uz dlouho nemel. Ale zase je ten vztah klidnější, s bývalým to byla Itálie.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 18.09.18 15:16

A proč bývalého nevypakuješ a stýkáš se s ním? Můj názor je, že chce sex a taky určitě žárlí, že máš někoho jiného. S bývalým bych se nestýkala, tam to už jednou nevyšlo a snažila bych se budovat vztah s novým přítelem.

Premek_Orac
Závislačka 4260 příspěvků 18.09.18 15:16

Zakladatelko, asi takhle, nevyplácí se dělat věci za zády. Já, když jdu na oběd nebo kafe s nějakou ženou, tak to partnerce říkám, ideálně předem.
Chci aby o tom věděla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mam přítele par mesicu. Mam ho moc rada. Predtim jsem mela přítele, se kterým jsem bydlela. Rozešli jsme se ve zlém.
Pred par tydny jsme se potkali a povídali si, začali jsme si denne psat. Muj pritel bývalého nesnáší.
Nedávno se ex za mnou stavil pred dum, nakonec jsme byli u me, protože si potřeboval odskocit. Povídali jsme si 2 hodiny, jako by se mezi nami nikdy nic nestalo a pak šel domu. Pred 2 dny byl u me zas na pokec na balkone, hodne jsme se nasmali. Nechtel vubec odejit. Na rozloučenou mi dal pusu.
Ale nemela bych mu to radsi rict? A co si mam myslet o mem ex? Zase se chce videt.

Zrovna před chvilkou jsem na netu četla článek co je pro partnera ještě horší než sexuální nevěra. A právě tento bod, to je ze mas mužskou „vrbu“ mezi tim byla ! Ze je to pro muže ještě horší než fyzická nevěra. Takže ano, mohl by se s tebou kvůli tomu rozejít.

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 18.09.18 15:33

V tomhle mi docela otevřela oči @Venetia, zkušená to žena. Ta říkala, že nevěra začíná mnohem dřív, než se uskuteční zásun. A má pravdu. Jedna věc je jednorázový úlet. Ani ten bych asi teda nepřekousl, ale určitě by mě mnohem víc naštvalo, kdybych se dozvěděl, že se mi mladá stýká za zády s bývalým a je tak naivní, že skočí na hlášku ohledně potřeby močit a pak si s ním další dvě hodiny vykládá 8o
Navíc mám pocit, že s ním nehraješ férovou hru. Měla jsi hajzlíka, tak jste se rozešli. Našla jsi si moulu, teď tě svrbí micka(ono asi bez tohoto faktu byste si tak dobře s ex nepokecali, což?) a pokukuješ po bývalém. Co takhle nebýt srab, říct příteli, že byl jen převozník a že tě nepřitahuje, a odejít od něj, tak od ex.. Uděláš tím největší službu jak příteli, tak sobě.

Bonnie83
Povídálka 39 příspěvků 18.09.18 15:38

Nevera to neni, ale rozmsli si, ktereho z nich vlastne chces s podle toho se zachovej.. jinak to muze dopadnout tak, ze se to rozhodne ze tebe.. :)

Příspěvek upraven 18.09.18 v 15:45

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 6 inzerátů 18.09.18 15:39

navěra bych neřekla,ale zahráváš si s ohněm,netahala bych ho domu a přeci jen to omezila,tobě by se určitě taky nelíbilo kdyby si tvuj přitel tahal domů bývalou :)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 18.09.18 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj,
Ale nemela bych mu to radsi rict? A co si mam myslet o mem ex? Zase se chce videt.

Nevera ne, ale pekna podpasovka. Si tak naivni, ze chtel jen na zachod, jo? :mrgreen: to vykladej holubum. Normalne te bali a chce te dostat do postele.
No a se soucasnym partnerem si jen pohravas a to je snad horsi nez nevera :roll: nehrajes fer hru.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >