Syn si chce vzít cizinku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 17:43
Syn si chce vzít cizinku

Nedávno mi čtyřicetiletý syn představil přítelkyni. Jedná se o cizinku. Je jí 30. Má už čtyři děti- dvojčata. Patnáctileté kluky a šestileté holčičky. První jsem myslela že je Romka, ale pak jsem se dozvěděla že je z Iráku. Byla provdaná ve čtrnácti letech, emigrovala s manželem někdy ve 20 a nyní je rozvedená a děti má na střídavou péči. Doufala jsem že to je jen přechodný vztah ale syn mi řekl že ji už požádal o ruku a ona mu to odsouhlasila. Jejich vztah se mi nelíbí. Děvče nemá střední školu, pracuje jen tak po brigádách a syn bude živit čtyři děti. Řešil někdo podobný problém?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 3382 příspěvků 18.09.18 17:45

Řešila bych, že máte potřebu rozhodovat, koho si má vzít čtyřicetiletý syn.

Enmamma
Závislačka 3067 příspěvků 18.09.18 17:47

Největší problémy mezi matkou a dětmi posiluje věta: Já to s tebou myslím dobře. Sama jsem na ní alergická.

violass
Kecalka 240 příspěvků 18.09.18 17:53
Kk

@rozand ja se přiznám taky by se mi to nelíbilo

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 18.09.18 17:53
@Anonymní píše: Řešil někdo podobný problém?

Jako jaký, jak se přestat s*át dospělým potomkům do života? :nevim:

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 2688 příspěvků 18.09.18 17:54

Podobný úplně ne, ale měli jsme v rodině případ, kdy si muž přivedl ženu, která měla s jeho rodinou dlouhodobý spor. Všichni z toho byli docela neštastní, nicméně jeho matka nakonec prohlásila, že pokud bude proti jejich vztahu, tak jediné, čeho docílí bude to, že o něj přijde. Dnes už je spor tentam a myslím, že se jeho máma zachovala skvěle. Takhle, chápu tě, z takové nevěsty bych opravdu nadšená nebyla, i kdyby byla češka. Ale neuděláš s tím nic, syn je dost starý na to, aby si ženu vybral sám.

Sany80s
Kelišová 6617 příspěvků 18.09.18 17:58

Jako upřímně, chápu tvoje obavy.
Ale zkus to nedat najevo a pokud si má nabít ústa, tak se holt nedá nic dělat.
Protože jestli budeš něco moc dávat najevo, můžeš o něj klidně přijít. Znám ženskou, která radši bydlela s násilníkem, než aby se vrátila k rodičům, kteří jí od začátku dávali najevo, že s tím vztahem nesouhlasí. Doteď ti ta holka řekne, že to násilí bylo furt snesitelnější než chování rodičů.

Jedna babička
Závislačka 3975 příspěvků 18.09.18 18:01
@Anonymní píše:
Nedávno mi čtyřicetiletý syn představil přítelkyni. Jedná se o cizinku. Je jí 30. Má už čtyři děti- dvojčata. Patnáctileté kluky a šestileté holčičky. První jsem myslela že je Romka, ale pak jsem se dozvěděla že je z Iráku. Byla provdaná ve čtrnácti letech, emigrovala s manželem někdy ve 20 a nyní je rozvedená a děti má na střídavou péči. Doufala jsem že to je jen přechodný vztah ale syn mi řekl že ji už požádal o ruku a ona mu to odsouhlasila. Jejich vztah se mi nelíbí. Děvče nemá střední školu, pracuje jen tak po brigádách a syn bude živit čtyři děti. Řešil někdo podobný problém?

Pokud chceš o syna přijít, tak to řeš, pokud ne, mlč a tiše přihlížej.

K K
Kecalka 481 příspěvků 18.09.18 18:04

@ zakladatelka

Je videt, ze mate trochu vetsi rozhled nez typicky cesky vlastenec, bojujici proti emigrantum - protoze vase argumenty jsou velmi racionalni.

Bohuzel toho moc nenadelate. Z vlastni zkusenosti vim, ze Iranky jsou casto velmi hezky zensky - takze v tomhle ohledu se synovi nedivim. V Iranu je i pres sankce dost obchodnich prilezitosti - otazka je, zda-li je vas syn dokaze vyuzit a jestli jej v tom rodina jeho pritelkyne/manzelky dokaze podporit…

Taky je treba si uprimne rict, jestli ma syn na vic - jiste by on sam radeji bral tricitku bez deti nez se 4 detmi, ale asi pred jeho domem nestoji zrovna fronty napadnic…

Takze: bud syn vi, co dela - a pak bych byl klidnej, protoze je to jeho racionalni rozhodnuti. A nebo nevi co dela - a v tom pripade ho ve 40 uz nepredelate. Kdyz nebude s touto, bude s nejakou jinou „super partii“.

lampicka11
Závislačka 3426 příspěvků 5 inzerátů 18.09.18 18:08

Je dospělí…nemonutuj se jim do toho. Budeš pak ty ta špatná. Snaž se vycházet s ní. Nic jiného ti nezbyde

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 18.09.18 18:13

@K K Irak, ne Iran.

rokris
Kelišová 6448 příspěvků 18.09.18 18:14
@Anonymní píše:

Jestli je synovi skutečně čtyřicet, je tohle navýsost už jen jeho boj. :kytka: Je to vážně už hodně velký kluk. A pokud chce tento vztah, nedá se s tím nic udělat. A je to tak správné. Jinak naprosto chápu. Ráda bych taky úplně nebyla. Já říkám svým dětem, ať dělají, jak myslí. Že si každý musí svůj život zkazit sám. 8) :)

kacakaca
Závislačka 2611 příspěvků 18.09.18 21:31
@Vladimirovna píše:
@K K Irak, ne Iran.

To je jedno velebnosti, oboji je od I-. Proste tam, co se furt perou.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 19.09.18 08:26
@Sany80s píše:
Znám ženskou, která radši bydlela s násilníkem, než aby se vrátila k rodičům, kteří jí od začátku dávali najevo, že s tím vztahem nesouhlasí. Doteď ti ta holka řekne, že to násilí bylo furt snesitelnější než chování rodičů.

Takže kdyby rodiče ten vztah odsouhlasili, k tomu násilníkovi se chovali dobře, tak je všechno OK?

eva valoi
Extra třída :D 11402 příspěvků 19.09.18 08:30

A ona je muslimka? Muslimka si nemuslima vzít nemůže, můžou ji za to i popravit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >