Reklama

Syn si chce vzít cizinku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 17:43
Syn si chce vzít cizinku

Nedávno mi čtyřicetiletý syn představil přítelkyni. Jedná se o cizinku. Je jí 30. Má už čtyři děti- dvojčata. Patnáctileté kluky a šestileté holčičky. První jsem myslela že je Romka, ale pak jsem se dozvěděla že je z Iráku. Byla provdaná ve čtrnácti letech, emigrovala s manželem někdy ve 20 a nyní je rozvedená a děti má na střídavou péči. Doufala jsem že to je jen přechodný vztah ale syn mi řekl že ji už požádal o ruku a ona mu to odsouhlasila. Jejich vztah se mi nelíbí. Děvče nemá střední školu, pracuje jen tak po brigádách a syn bude živit čtyři děti. Řešil někdo podobný problém?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2813 příspěvků 18.09.18 17:45

Řešila bych, že máte potřebu rozhodovat, koho si má vzít čtyřicetiletý syn.

Enmamma
Závislačka 2894 příspěvků 18.09.18 17:47

Největší problémy mezi matkou a dětmi posiluje věta: Já to s tebou myslím dobře. Sama jsem na ní alergická.

violass
Kecalka 219 příspěvků 18.09.18 17:53
Kk

@rozand ja se přiznám taky by se mi to nelíbilo

Bandii
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 18.09.18 17:53
@Anonymní píše: Řešil někdo podobný problém?

Jako jaký, jak se přestat s*át dospělým potomkům do života? :nevim:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 18.09.18 17:54

Podobný úplně ne, ale měli jsme v rodině případ, kdy si muž přivedl ženu, která měla s jeho rodinou dlouhodobý spor. Všichni z toho byli docela neštastní, nicméně jeho matka nakonec prohlásila, že pokud bude proti jejich vztahu, tak jediné, čeho docílí bude to, že o něj přijde. Dnes už je spor tentam a myslím, že se jeho máma zachovala skvěle. Takhle, chápu tě, z takové nevěsty bych opravdu nadšená nebyla, i kdyby byla češka. Ale neuděláš s tím nic, syn je dost starý na to, aby si ženu vybral sám.

Sany80s
Kelišová 6396 příspěvků 18.09.18 17:58

Jako upřímně, chápu tvoje obavy.
Ale zkus to nedat najevo a pokud si má nabít ústa, tak se holt nedá nic dělat.
Protože jestli budeš něco moc dávat najevo, můžeš o něj klidně přijít. Znám ženskou, která radši bydlela s násilníkem, než aby se vrátila k rodičům, kteří jí od začátku dávali najevo, že s tím vztahem nesouhlasí. Doteď ti ta holka řekne, že to násilí bylo furt snesitelnější než chování rodičů.

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 18.09.18 18:01
@Anonymní píše:
Nedávno mi čtyřicetiletý syn představil přítelkyni. Jedná se o cizinku. Je jí 30. Má už čtyři děti- dvojčata. Patnáctileté kluky a šestileté holčičky. První jsem myslela že je Romka, ale pak jsem se dozvěděla že je z Iráku. Byla provdaná ve čtrnácti letech, emigrovala s manželem někdy ve 20 a nyní je rozvedená a děti má na střídavou péči. Doufala jsem že to je jen přechodný vztah ale syn mi řekl že ji už požádal o ruku a ona mu to odsouhlasila. Jejich vztah se mi nelíbí. Děvče nemá střední školu, pracuje jen tak po brigádách a syn bude živit čtyři děti. Řešil někdo podobný problém?

Pokud chceš o syna přijít, tak to řeš, pokud ne, mlč a tiše přihlížej.

K K
Kecalka 472 příspěvků 18.09.18 18:04

@ zakladatelka

Je videt, ze mate trochu vetsi rozhled nez typicky cesky vlastenec, bojujici proti emigrantum - protoze vase argumenty jsou velmi racionalni.

Bohuzel toho moc nenadelate. Z vlastni zkusenosti vim, ze Iranky jsou casto velmi hezky zensky - takze v tomhle ohledu se synovi nedivim. V Iranu je i pres sankce dost obchodnich prilezitosti - otazka je, zda-li je vas syn dokaze vyuzit a jestli jej v tom rodina jeho pritelkyne/manzelky dokaze podporit…

Taky je treba si uprimne rict, jestli ma syn na vic - jiste by on sam radeji bral tricitku bez deti nez se 4 detmi, ale asi pred jeho domem nestoji zrovna fronty napadnic…

Takze: bud syn vi, co dela - a pak bych byl klidnej, protoze je to jeho racionalni rozhodnuti. A nebo nevi co dela - a v tom pripade ho ve 40 uz nepredelate. Kdyz nebude s touto, bude s nejakou jinou „super partii“.

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 18.09.18 18:08

Je dospělí…nemonutuj se jim do toho. Budeš pak ty ta špatná. Snaž se vycházet s ní. Nic jiného ti nezbyde

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 18.09.18 18:13

@K K Irak, ne Iran.

rokris
Kelišová 5986 příspěvků 18.09.18 18:14
@Anonymní píše:

Jestli je synovi skutečně čtyřicet, je tohle navýsost už jen jeho boj. :kytka: Je to vážně už hodně velký kluk. A pokud chce tento vztah, nedá se s tím nic udělat. A je to tak správné. Jinak naprosto chápu. Ráda bych taky úplně nebyla. Já říkám svým dětem, ať dělají, jak myslí. Že si každý musí svůj život zkazit sám. 8) :)

kacakaca
Závislačka 2551 příspěvků 18.09.18 21:31
@Vladimirovna píše:
@K K Irak, ne Iran.

To je jedno velebnosti, oboji je od I-. Proste tam, co se furt perou.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 19.09.18 08:26
@Sany80s píše:
Znám ženskou, která radši bydlela s násilníkem, než aby se vrátila k rodičům, kteří jí od začátku dávali najevo, že s tím vztahem nesouhlasí. Doteď ti ta holka řekne, že to násilí bylo furt snesitelnější než chování rodičů.

Takže kdyby rodiče ten vztah odsouhlasili, k tomu násilníkovi se chovali dobře, tak je všechno OK?

eva valoi
Extra třída :D 11180 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 08:30

A ona je muslimka? Muslimka si nemuslima vzít nemůže, můžou ji za to i popravit.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >