Reklama

Chci být sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:44
Chci být sama

Ahoj
Píšu radši anonymně. Asi se chci spíš vypovídat. Budu ráda když mě aspoň trochu pochopíte :)
Jsem s přítelem půl roku a poslední dobou to z mojí strany neklape. On neudělal nic špatného, je hodný. Spíš to je ve mě. Jsem introvert a potřebuji být taky sama, abych si dobyla baterky…nekdo snad chápe :) Ze začátku to bylo fajn, jenže poslední dobou moc „tlačí na pilu“. Pořád mi volá co podnikneme a když mu řeknu že dneska budu doma a že se uvidíme zítra, tak stejně přijede a já musím jít ven. Prostě se mi to začíná dost nelíbit a moc se mi nechce s ním být, asi bych byla radši sama. Miluju takový ty večery kdy si lehnu do postele s knihou a čajem, nebo kdy se jdu někam projít. Jenže to poslední dobou nejde. Není to správný ale já jsem minulý týden předstírala chřipku abych byla aspoň dva dny sama. Vím že ho tím trápím, ale trápím taky sama sebe. Jenže nejhorší je, že můj táta a brácha ho maji strašně rádi, takže se úplně děsím toho až by se dozvěděli že jsem se s ním rozešla. Navíc máme společné kamarády, takže bych nemohla chodit na společné akce, protože si umim představit jak by se na mě tvářili.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

takymanžel
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 18.09.18 18:47
@Anonymní píše:
Ahoj
Píšu radši anonymně. Asi se chci spíš vypovídat. Budu ráda když mě aspoň trochu pochopíte :)
Jsem s přítelem půl roku a poslední dobou to z mojí strany neklape. On neudělal nic špatného, je hodný. Spíš to je ve mě. Jsem introvert a potřebuji být taky sama, abych si dobyla baterky…nekdo snad chápe :) Ze začátku to bylo fajn, jenže poslední dobou moc „tlačí na pilu“. Pořád mi volá co podnikneme a když mu řeknu že dneska budu doma a že se uvidíme zítra, tak stejně přijede a já musím jít ven. Prostě se mi to začíná dost nelíbit a moc se mi nechce s ním být, asi bych byla radši sama. Miluju takový ty večery kdy si lehnu do postele s knihou a čajem, nebo kdy se jdu někam projít. Jenže to poslední dobou nejde. Není to správný ale já jsem minulý týden předstírala chřipku abych byla aspoň dva dny sama. Vím že ho tím trápím, ale trápím taky sama sebe. Jenže nejhorší je, že můj táta a brácha ho maji strašně rádi, takže se úplně děsím toho až by se dozvěděli že jsem se s ním rozešla. Navíc máme společné kamarády, takže bych nemohla chodit na společné akce, protože si umim představit jak by se na mě tvářili.

A proč mu prostě na rovinu neřekneš to, co jsi napsala sem? :nevim:

Niky2
Kecalka 496 příspěvků 48 inzerátů 18.09.18 18:47

A nemuzes mu to normlane vysvetlit?Jestli te miluje,nebude chtit o tebe prijit pochopi to.

Adrasteia
Závislačka 2723 příspěvků 2 inzeráty 18.09.18 18:48

Normálně si s ním sedni a to, co jsi napsala, mu řekni. Že občas potřebuješ čas pro sebe, že to s ním nemá co dělat. Pokud bychom se domluvili, že se ten den neuvidíme a přítel by přijel, není nic jednoduššího než připomenout domluvu a zůstat doma. Otázka je, jestli to bude příteli vyhovovat, pokud bys chtěla být sama třeba pět večerů v týdnu. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:49

@takymanžel no asi se nejvíc bojím jak bude reagovat okolí. Je to strašný, já vím. Ale kdybyste viděli jak o něm každý den mluví můj táta, pořád ho zve na nějaký oslavy, chodí spolu na pivo a pak taky ty kamarádi, je jasný že bych nemohla chodit na společný akce.

Alušáček
Závislačka 3129 příspěvků 18.09.18 18:50

Naprosto tě chápu, taky potřebuji vlastní čas a prostor… Na rovinu se domluv s přítelem, že někdy chceš být sama, snad má nějaké svoje zájmy a kamarády…Taky je dost dobře možné, že ho prostě dost nemiluješ, pak ten vztah nema cenu.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 18.09.18 18:50

Já taky občas potřebuji čas pro sebe.
Manžel to ví a dopřává mi to. Já jemu taky, ono tyhle potřeby má většina lidí.
S malými dětmi to teda bylo těžší realizovat pro nás oba.

Niky2
Kecalka 496 příspěvků 48 inzerátů 18.09.18 18:52

Tak podle toho,co sem pises,mi prijde,ze s nim snad ani nechces byt.Ty uz planujes,co rict okoli,az se rozjdete.Nerozumim tomu,proc mu to nereknes,nevys­vetlis.Misto toho resis,co na to rekne tvuj tata a okoli 8o

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 18.09.18 18:53
:,(

Příspěvek upraven 18.09.18 v 18:55

takymanžel
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 18.09.18 18:54
@Anonymní píše:
@takymanžel no asi se nejvíc bojím jak bude reagovat okolí. Je to strašný, já vím. Ale kdybyste viděli jak o něm každý den mluví můj táta, pořád ho zve na nějaký oslavy, chodí spolu na pivo a pak taky ty kamarádi, je jasný že bych nemohla chodit na společný akce.

Okolí ani tvůj táta s ním nechodí, tedy kromě piva a to můžou i dál. :D Ale chceš se s ním rozejít a nebo potřebuješ víc soukromí? Pokud to druhé, není nad upřímnost. Pokud mu to nebude vyhovovat, může se s tebou rozejít on.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:58

@Niky2 já vím, že se zdá že řeším kraviny. Ale jsem z malé vesnice a tam ty drby jedou. Už jednou jsme se málem rozešli a táta se na mě hrozně naštval, že prý hodnejsiho a pracovitejsiho kluka nenajdu… Ale asi máte pravdu, měla bych se vykašlat na ostatní a prostě být spokojená hlavně já

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 18.09.18 18:58
@Niky2 píše:
A nemuzes mu to normlane vysvetlit?Jestli te miluje,nebude chtit o tebe prijit pochopi to.

Co to je za zvast? Proc by to mel pochopit a prizpusobit se tomu?? :zed: Neni treba vsude porad delat kompromisy a kazdemu se prizpusobovat.
Rict by mu to mela a hadam, ze on je vul, tak asi se bude snazit vyhovet. Ale ja v tom proste vidim zasadni rozpor povah a predstavy o vztahu. Zenska, ktera bude radsi sama cist knizku, nez si dat vecer se mnou se vsim vsudy, u me proste skoncila. Nevidim duvod pro takovy vztah. Mam rad pritulne zeny, ktere se snazi mi venovat.
At si najde podobneho samorosta, budou si cist knizky oba, kazdy ve vsem. :nevim:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 18.09.18 19:00
@Anonymní píše:
@takymanžel no asi se nejvíc bojím jak bude reagovat okolí. Je to strašný, já vím. Ale kdybyste viděli jak o něm každý den mluví můj táta, pořád ho zve na nějaký oslavy, chodí spolu na pivo a pak taky ty kamarádi, je jasný že bych nemohla chodit na společný akce.

No jo tata je rad, ze bude mit aspon pohodoveho zete, kdyz dcera je divna a nema si s ni co rict. :mrgreen:

Niky2
Kecalka 496 příspěvků 48 inzerátů 18.09.18 19:05

@Sandokanos
No ty jsi vykvet,teda :zed: Kdo tady rika neco o tom,ze se ma kluk pruzpusobovat? A ze ty hned vis,ze on je vul…

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 18.09.18 19:06

Jsem mu řekni, že chceš více prostoru pro sebe určitě to pochopí a ty musíš si sama v sobě určit jestli chceš rozchod nebo ne :-) a já si myslím, že jestli se chceš rozejít jen kvůli tomu, tak on každý chlap chce bude chtít s tebou trávit čas a buď za to ráda na druhou stranu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >