Chci ho moje láska

Anonymní
13.1.21 19:11

Chci ho moje láska

Ahoj holky Omlouvám se za anonym. před časem jsem se seznámila s mužem, Byla to taková hra a já se do něho zamilovala…Je ženatý a o 22let starší. Jenže problém je v tom že nato přišla jeho manželka. Takže musí bejt jen sní. Nejsme v kontaktu jsem z toho hrozně smutná. Když mě vidí je tam hrozná touha. prosím co mám dělat už fakt nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4490
13.1.21 19:15

Začít se chovat dospělé. Myslíš že ten chlap nechá svoji ženu a poběží k tobě?! :) Asi fakt ne. Bere tě jen jako možnost lehké postelove akce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
13.1.21 19:16

Vymazat telefonní číslo a veškeré kontakty, které by tě sváděly k tomu, ho kontaktovat a pak si najít jinou zábavu…choď běhat, začni se učit cizí jazyk, cokoliv, jen nech toho chlapa už být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 19:16
@Maja25 píše:
Začít se chovat dospělé. Myslíš že ten chlap nechá svoji ženu a poběží k tobě?! :) Asi fakt ne. Bere tě jen jako možnost lehké postelove akce. :mrgreen:

Je my to jasné. dík za upřímnost

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 19:19
@Májovka1234 píše:
Vymazat telefonní číslo a veškeré kontakty, které by tě sváděly k tomu, ho kontaktovat a pak si najít jinou zábavu…choď běhat, začni se učit cizí jazyk, cokoliv, jen nech toho chlapa už být…

Prominte ale ten chlap nedal pokoj mě. A já se do toho zamotala. Veškerý kontakt jsem zablokovala

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14940
13.1.21 19:34

Najít sebeúctu a nefantazírovat o ženatám co tě má jen jako bokovku.

Ne, nerozvede se, ne nevybere si tebe. Jen holt vám to klape v posteli.

A když se od něj odpoustáš (ne, není to láska, jsou to hormony - jeho prakticky moc neznáš - znáš svou představu o něm), tak pak najdeš někoho kdo bude chtít být s tebou a ne tě mít jen pro zábavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25428
13.1.21 19:35

No, on s ní být nemusí, může se klidně rozvést, ale evidentně se mu nechce a chce jen blbnout by mladé naivní holky jako ty :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 19:37
@Ou píše:
Najít sebeúctu a nefantazírovat o ženatám co tě má jen jako bokovku.

Ne, nerozvede se, ne nevybere si tebe. Jen holt vám to klape v posteli.

A když se od něj odpoustáš (ne, není to láska, jsou to hormony - jeho prakticky moc neznáš - znáš svou představu o něm), tak pak najdeš někoho kdo bude chtít být s tebou a ne tě mít jen pro zábavu.

máte pravdu ale je to hrozně těžké.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 19:38
@pikola píše:
No, on s ní být nemusí, může se klidně rozvést, ale evidentně se mu nechce a chce jen blbnout by mladé naivní holky jako ty :roll:

Co už když ho mám ráda

• Citovat
  • Nahlásit
163
13.1.21 19:44

Koukni na diskuzi vedle - co si myslíte o tomhle pánovi. Něco máte společné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 19:45
@Magical-eyes píše:
Koukni na diskuzi vedle - co si myslíte o tomhle pánovi. Něco máte společné.
Četla jsem..
  • Citovat
  • Nahlásit
25428
13.1.21 19:47
@Anonymní píše:
Co už když ho mám ráda

A on má ale radši manželku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 19:50
@pikola píše:
A on má ale radši manželku [/citac. Ano prostě mlada holka co se nechala zblbnout zkušeným mužem
  • Citovat
  • Nahlásit
14773

Začít používat mozek. A manželkou být chce, kdyby ne existuje rozvod, ale tebe bral jako šanci snadného rozptýlení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
@Anonymní píše:
Prominte ale ten chlap nedal pokoj mě. A já se do toho zamotala. Veškerý kontakt jsem zablokovala

To je ale úplně jedno, že nedal on pokoj tobě…pokud máš nějakou sebeúctu, tak ho pošleš do někam. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat