Mluví/píše sám o sobě

Anonymní
13.1.21 08:23

Mluví/píše sám o sobě

Holky, seznámila jsem se s jedním chlapem, vypadá jako že je fajn, ale vadí mi a nechápu to, že víceméně furt mluví sám o sobě.. příklad: napíše mi dobré ráno, já mu na to odepíšu a on začne já teď jedu do práce, na to mu napíšu něco jako no dobrý a on odvětí ale přijedu tam pozdě, nějak nestíhám… Nebo si voláme a opět 80% hovoru mluví o tom co dělal nebo co dělá, o nějakých jeho zážitcích.. mě by to i zajímalo ale zajímalo by mě to tehdy, kdybych se ho na to zeptala sama.
Přijde vám to normální? Mě to trochu zavání sobectvím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1301
13.1.21 08:27

A o cem by mel mluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4178
13.1.21 08:28

No spíš mě udivuje, že chlap má potřebu neustále slepičit co dělá, dělal a bude dělat takhle detailně. Na druhou stranu, jestli se teprve seznamujete, může to být jistá forma nervozity, kdy plácá a snaží se s tebou komunikovat jen zatím nevip o čem. Třeba je to myšleno: Jedu do práce. A podtext té zprávy je: Myslím na tebe ale je mi blbé ti to psát takto brzy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.1.21 08:28

No jo, to je těžko říct, jak to má. Prostě buď neví, na co by se tě ptal nebo ho to nezajímá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.1.21 08:29
@Kosopemi píše:
A o cem by mel mluvit?

O ní, zajímat se o ni, to je jasné :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6146
13.1.21 08:44

Mě na tom nepřijde nic divnyho, pokud se i tebe zeptá jak se máš, co děláš apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.1.21 08:49
@JancaS84 píše:
Mě na tom nepřijde nic divnyho, pokud se i tebe zeptá jak se máš, co děláš apod.

Což ale zdá se nedělá, jinak nevím, proč by zakladatelka zakládala diskuzi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 08:51

@Julča001 zeptá se fakt sem tam, já sama si říkám že je tolik věcí které o mě neví a které by ho měli zajímat a nic a to jsem se ho na některé otázky ptala a čekala jsem že se zeptá třeba taky

• Citovat
  • Nahlásit
6146
13.1.21 08:56

A osobne jste se uz videli nebo si jen píšete, voláte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
13.1.21 08:57

Asi ma záujem, ale s tebou asi komunikácia tiež nie je bohviečo. On ti napíše, že ide do práce a asi očakáva, že mu odpíšeš niečo ako: ja mam dnes voľno, poobede si pôjdem nakúpiť. Načo sa on môže opýtať aké jedlo máš rada, alebo ti povie čo má rád on, ty na to zareaguješ a prebieha nejaká výmena informácií. Keby mne niekto odpisal:„No, dobrý.“ tak sa mu už viac neozvem, to nie komunikácia, to je čistý odpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 08:57

@JancaS84 jojo viděli

• Citovat
  • Nahlásit
1308
13.1.21 08:58

Když se seznamujete, tak přece ale nelze jinak, než ze každý mluví o sobě, o čem bys chtěla konverzovat, o poslední schůzi sněmovny?

Ale zase te na druhou stranu i chapu, je tam tenká hranice, kdy je to ještě v poho a kdy to začíná byt otravne, taky jsem měla jednoho, ten mluvil porad a taky o sobě a nedalo se to poslouchat, to bylo něco strašného.

Videla bych to tak, ze pokud umí i normalne dlouho mlčet a pustit te taky ke slovu, tak dobry. Jinak je to varovný signál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.1.21 09:03
@Anonymní píše:
@Julča001 zeptá se fakt sem tam, já sama si říkám že je tolik věcí které o mě neví a které by ho měli zajímat a nic a to jsem se ho na některé otázky ptala a čekala jsem že se zeptá třeba taky

Nj, ale když ne, tak co naděláš? Moje kamarádka se takhle seznamovala na seznamce a když jsem se jí ptala jak to jde, tak nejčastější odpověd byla: no nevím, na nic se neptá… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
13.1.21 09:06

Tak třeba se neptá, ale čeká, že navážeš na to, co říkal on. Zkus mu na „jedu teď do práce“ místo „dobrý“ odpovědět, co zrovna děláš ty a co máš třeba na ten den v plánu. Pak uvidíš, kam se to vyvine dál, jestli na to zareaguje zas on a začne se konkrétněji doptávat nebo to nějak rozvíjet.
To, že se člověk partnerovi svěřuje se svými zážitky s myšlenkami mi teda nepřijde sobecké. U partnera tak nějak očekávám, že ho můj život zajímá a nemusím čekat, až se zeptá, abych mu mohla říct, že jsem dneska potkala kamarádku nebo že jsem si koupila nové boty.
A jinak teda fakt bych nehodnotila podle toho, co a jak píše. To je strašně zkreslující. Někteří lidé prostě nevědí, co by měli vypisovat, ale mají pocit, že dneska se ten neustálý kontakt přes zprávy čeká. V osobním kontaktu mluví jak a o čem? Jak na tebe působí naživo? To je důležité. Ne jestli umí plkat o blbostech v messengeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
13.1.21 09:17

Kdyby to bylo naopak, tak je tu diskuze nechce mi o sobě nic rict.
Každej to má prostě jinak, někdo o sobě všechno hned řekne a někdo je tajemnej jak hrad v Karpatech.
Taky souhlasím s holkama, na odpověď jo dobrý bych neodepsala už vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat