Chci miminko, ale....

15.9.19 08:02

Chci miminko, ale....

Ahoj, koncem roku jsem začala brát antikoncepci (injekce) a v červnu ji vysadila. Mám nepravidelnou menses, nedostala jsem jí 2 měsíce a potom jsem ji měla jen 3 dny a mám jí mít 6 dní. Nyní jsem týden po nechráněným styku, včera mě pobolívalo v podbříšku a od včerejška mám také knedlík v krku, mám rýmu a jsem zahleněná, na obličeji se mi objevily menší pupínky jako když jsem byla v pubertě, jsem unavená a nejradši bych snědla všechno z ledničky. Měla jste to také nějaká? Jsem jen nechlazená nebo těhu? Problém je, že chodím do prváku na střední a škola mi brání mít miminko, ale já po něm toužím. V 15ti letech jsem neměla možnost jít na střední, tak jsem to chtěla dohnat. Je mi 22 let. Kdybych nechodila do školy, tak to nebudu řešit, ale i kdybych byla těhu, nedokázala bych jít na potrat! :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9462
15.9.19 08:06

Na přízanky je velice brzo, podle mě si to vsugerováváte… počkejte týden a pak si udělejte test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12653
15.9.19 08:08

Tak samozřejmě těhotná být můžeš, když si měla nechráněný styk. Ale po týdnu je celkem brzo na nějaké příznaky, to seš buď teda nachlazená nebo sis je vsugerovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
15.9.19 08:09

Ja by som chcela helikoptéru, ale nemám na ňu papiere a ani peniaze… Ty by si chcela miminko, ale nemáš dokončenu ani strednu a nejaké vyhliadky do budúcna asi taky nebudú bohviečo… Z čoho by si to miminko živila?… Asi tak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 08:10

..

Mám invalidní důchod 3. stupeň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
15.9.19 08:15
@Kristýna277 píše:

A z toho se da platit najem, sluzby, jidlo, drogerie, obleceni, pleny, vyziva pro dite,…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11094
15.9.19 08:15
@Kristýna277 píše:

Z toho dvě děti jen tak neuživíš.

Injekce vyprchává dlouho. Ovulace může naskočit až po roce. Těhotná spíš nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
15.9.19 08:21

@Kristýna277 a kam spěcháš? Musíš ho mít teď? To si potřebuješ uvázat partnera dřív, než ti uteče za jinou? Nebo je i s jinou a chceš ho mít jen pro sebe? Nebude lepší si dokončit střední, když už ses rozhodla pro její studium? Obzvláště proto, že to bylo tvoje rozhodnutí si to dodělat později, tak to není že studuješ proti své vůli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2637
15.9.19 08:30

Nemas dostudovano, nepises, jake mas zazemi (vlastni). Nechranis se.

Dostuduj, vytvor si zazemi a pak zacni s tuzbami po diteti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5858
15.9.19 08:31

Ty jo, dva týdny ve škole a už tě nebaví. Ještě bych to zvážila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 08:38

A co třeba případný otec, ten chce taky? A užívite se když mas základní vzdělání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
15.9.19 08:39

Neblazni, co bys dělala po rodicaku? Nebo budeš pořád v důchodu? Co partner, taky chce dítě? Jaké máte bydlení a partner příjem? Není rozumné si teď pořídit dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13009
15.9.19 08:44

Takže dítě si dovolit nemůžeš, ale máš vědomě sex bez ochrany :think: tak seš prostě blbá. Ano, pokud máš nechráněný styk, tak můžeš být těhotná, to je překvapení, co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4552
15.9.19 09:17

@Kristýna277 Zajímalo by mě diagnóza pro 3. supeň invalidity, tchán ho má taky a to zvládne být sám tak 3 hodiny, jinak potřebuje pomoc skoro se vším a o ten třetí stupeň jsme 2 roky válčili s úřady pořád mu dávali 2. s tím že má jít pracovat. Nějak si nedovedu představit, že žena v podobném zdravotním stavu zvládne těhotenství, porod a náležitou péči o dítě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
15.9.19 09:24
@Kristýna277 píše:
Ahoj, koncem roku jsem začala brát antikoncepci (injekce) a v červnu ji vysadila. Mám nepravidelnou menses, nedostala jsem jí 2 měsíce a potom jsem ji měla jen 3 dny a mám jí mít 6 dní. Nyní jsem týden po nechráněným styku, včera mě pobolívalo v podbříšku a od včerejška mám také knedlík v krku, mám rýmu a jsem zahleněná, na obličeji se mi objevily menší pupínky jako když jsem byla v pubertě, jsem unavená a nejradši bych snědla všechno z ledničky. Měla jste to také nějaká? Jsem jen nechlazená nebo těhu? Problém je, že chodím do prváku na střední a škola mi brání mít miminko, ale já po něm toužím. V 15ti letech jsem neměla možnost jít na střední, tak jsem to chtěla dohnat. Je mi 22 let. Kdybych nechodila do školy, tak to nebudu řešit, ale i kdybych byla těhu, nedokázala bych jít na potrat! :zed: :nevim:

No holka, to je hezký že toužíš po miminku, ale možná by sis měla v první řadě uvědomit, jaká je Tvoje situace. Člověk nemůže mít vše co chce, a z vůbec ne hned. Dítě není andulka.

Máš invaliditu 3.stupne, vzdělání nula, partner co? Kdo se o to dítě bude starat? Víš, že je to sakra těžká práce, která stojí hodně peněz, času a nervů? Z tvojí strany těžkej nerozum, sorry.

Jo a hormonální antikoncepce ti nedělá dobře, ok. A kondomy jako co? To je fuj? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama