Neobvykle slabá menstruace

14.9.19 09:53

neobvykle slabá menstruace

Ahoj holky, potřebuju poradit. Po vysazení HA jsem měla MS 4 měsíce normální, pak 2 měsíce hodně silnou, měsíc slabou a tento měsíc mi přišla o 6 dní dříve. První dva dny slabá, a teď už 4 den normální. Vždy jsem ji mívala přesnou a 5 dnů a dnes už krvácím 6 den. Minulý měsíc jsem začla brát vitamíny GS mimi star forte a pít Kontryhelový čaj na podporu početí. Je to normální a nebudu mít problém s otěhotněním? Dnes už se v ní vyskytuje i černá krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.9.19 07:40

SLABÁ MS

OMLOUVAM SE ZA ANONIM
Holky ahojte:) chci se zeptat.. cyklus mivam kratky.. cca 24-25 dní.. a ms 4-5dní. Náhodou jsem byla u gyn a on mi utz potvrdil, ze mi praska folikul a ze ovulka bude 1-2 dny:) my jsme se s pritelem tulili..
a me po ovulce dosla slaba ms.. asi 6-7DPO = 5 dni pred ocekavanou ms..
1 den jen ruzove spineni
2 den slaba a cista ms
3 den nic
4 den opet vytok slabe a ciste ms bez sliznice.. zkousela jsem dneska rano test a negativni..

Byla jsem uz 2× tehu.. a mam ty same pocity unava, pocit nemoci.. divna chut v puse a od zaludku je mi divne. Ale? Prsa ani nic jinak…

Chci se zeptt na vase zkusenosti.. a je jasny.. test zkusim znova v nedeli a uvidime.. :woman_facepalming_tone2: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama