Jak uklidnit přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdenka700
Nováček 4 příspěvky 13.09.19 06:31
Jak uklidnit přítele?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli má některá z vás zkušenosti z přehnanou péči od partnera? Přímo až s velkým strachem o vás? Je mi 21 let, s přítelem právě řešíme věci týkající se svatby, do toho všeho jsme se rozhodli že se pokusíme o miminko. Od začátku vztahu se o mě přítel bál, mám za sebou autonehoda ( už je to víc jak 10 let) trvale následky nemám jen od té doby trpím na bolesti hlavy. Teď v dubnu se to vystupňovalo, když jsem příteli omdlela ve sprše. Od té doby se bojí, když mám jít do sprchy, že bych znovu omdlela. V červenci jsem řešila problémy s žaludkem a posledního července dobrala HA. A ve směs od té doby mě bolí břicho, prsa. S doktorkou jsem řešila jestli to nemůže být zase žaludek nebo je to právě vysazení HA. Vím, že je toho za poslední dobu moc a že na někoho kdo je mi blízký to je až přes příliš, ale nemáte nějaká podobnou zkušenost, jak trochu uklidnit přítele?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MP Krista
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 13.09.19 06:51

Tak se mu nesvěřujte s každou kravinou a je to. Jestli mu tyto svoje „potíže“ cpete pod nos, tak chudák přítel. Co budete dělat, až vám bude padesát?

nozu
Extra třída :D 12779 příspěvků 13.09.19 06:58

Jediná možnost je jak psala @MP Krista neříkat mu o všech bolístkách a sebemenším píchnutí.

Russet
Neúnavná pisatelka 18228 příspěvků 13.09.19 07:01

@Zdenka700
Necpala bych mu každý neduh a dala si pozor v koupelně. Omdlít tam není prča. Ale že tě bolí prsa, to snad vědět nemusí :roll:

Zdenka700
Nováček 4 příspěvky 13.09.19 07:04

@MP Krista @Russet
Tam nejde ani o to, že já bych si stěžovala, či mu vše říkala. Kdykoli mě bolí hlava či je mi hůř tak on to pozná a chce hned vědět co mi je. Ač se snažím předstírat že mi nic není.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 13.09.19 07:15

A bolest hlavy se pozná jak, když děláš, že ti nic není..? :think: :mrgreen:

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 13.09.19 07:18

A prášek nepomáhá?

Zdenka700
Nováček 4 příspěvky 13.09.19 07:30

@MP Krista
Dřív jsem prášky na bolest hlavy, bralo často ale už to pak na mě nemělo žádný vliv. Teď se snažím žádné prášky neuzivat raději si jdu lehnout, ale to také nejde vždy.

Veerr
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 13.09.19 07:50

@Zwetta asi jste nezažila velké bolesti hlavy? :think:

hani28
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 13.09.19 07:56
@Russet píše:
@Zdenka700
Necpala bych mu každý neduh a dala si pozor v koupelně. Omdlít tam není prča. Ale že tě bolí prsa, to snad vědět nemusí :roll:

Tak zalezi jak moc a pri cem ji boli :D ale tak zas komu jinemu se sverit s neduhy, nez partnerovi se kterym zije :nevim:

hani28
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 13.09.19 07:57
@Zwetta píše:
A bolest hlavy se pozná jak, když děláš, že ti nic není..? :think: :mrgreen:

Mne by spis zajimalo jak delat, ze ti nic neni, kdyz fakt boli hlava, tak aby nikdo nic nepoznal.

Tarjei
Kelišová 5007 příspěvků 13.09.19 08:05

@Zwetta hele oni vysoce vnimavy lidi kor v pozici partnera na sto honu poznaj, ze druhej neni ok.

mau-mau
Závislačka 4334 příspěvků 13.09.19 08:11

Teda podle mě to máte nějak nezdravě nastavené mezi sebou už jen podle toho, jak to píšeš ty sama. Co je to za výraz, že jsi příteli omdlela ve sprše? Omdlela jsi tam ty sama, dospělá žena. „Batole mi spadlo z klouzačky“, to jo, to bych i řekla, ale ne že mi dospělá osoba někde omdlela. Přece za tebe nemá odpovědnost. :nevim: Poštelujte si trochu vzájemné vztahy, ať se tvůj „náhradní tatínek“ o tebe tak nebojí. ;)

araw
Neúnavná pisatelka 16769 příspěvků 13.09.19 08:11
@hani28 píše:
Mne by spis zajimalo jak delat, ze ti nic neni, kdyz fakt boli hlava, tak aby nikdo nic nepoznal.

No přesně. když fakt bolí hlava, tak se nedá dělat, jako že nic. To je logika, fakt :roll:

alibear
Povídálka 28 příspěvků 13.09.19 09:01

Jestli tě x let a často bolí hlava tak bych s tím něco dělala. Může to být „jen“ migréna ale taky to může indikovat něco horšího. Možná i to ho uklidní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama