Naděje neumírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:36
Naděje neumírá

Ahoj holky. Hromada z vás jistě ví ze své zkušenosti, že těhotenství mnohdy nedopadne dobře. A pak člověk propadá depresi, beznaději, zoufalství :,( Já sama to zažila. Ale naděje je vždy, i když pochybujete. A proto se s vámi chci podělit o svůj příběh. Dlouhých devět let jsem se pokoušela otěhotnět. A nic. Protože jsem měla menstruaci jednou za dva-tři měsíce, tak jsem viděla problém v tom. Po čtyřech letech jsem to chtěla řešit. Gynekoložka mě cpala clostíkem na ovulaci a duphastonem abych měla ms. Ten jsem užívala asi tři roky. Ale otěhotnění nikde. Doktorka mě pomalu chystala na to, že normálně neotěhotním, a že až budu chtít, pošle nás na umělé oplodnění. To jsem zásadně odmítala, vnitřně jsem cítila že to musí vyjít. I když v to už nevěřila ani má rodina. Ale…i když jsem zas asi dva měsíce neměla ms, otěhotněla jsem. Byl to zázrak, který nám ale vydržel jen 3 týdny. Skoro celou dobu jsem špinila, a v 6tt se zjistilo že to je mimoděložní, a pro mě skončil svět, řekla jsem si že další dítě už nikdy nechci. Vzali mi vejcovod, a i když mě v nemocnici utěšovali že brzo otěhotním znova, nevěřila jsem. Přece jen se říká že se snižuje ta šance, a ještě když nemám pravidelný cyklus. Po pár měsících jsme to zkusili znova (už bez jakýchkoliv hormonálních léků),a světe div se, do 6měsíců (v červenci) jsem otěhotněla znova. Ale…těhotenské testy nesílili, naopak slábly, a já jsem měla samovolný potrat. Mrzelo to, ale říkala jsem si že lepší než to předtím. No a teď, dva měsíce od potratu jsem těhotná znova. S manželem nechápeme že tolik let to nešlo, a teď s jedním vejcovodem to frčí rychle jak po másle :dance: Minulý týden na testu ani duch, nyní dálnice. Ani nekrvácím, tak snad to už klapne :roll: A tak tady na mém případu vidíte, že i když už naději nemáte, zázraky se dějí :srdce: A že není nutné mít ms, aby se otěhotnělo.

Reakce:
Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 11.09.19 20:19

Drzim palce :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:30

Děkuju

Lenauk
Povídálka 47 příspěvků 11.09.19 21:05

Moc gratuluji!!! Urcite to ted dobre dopadne :srdce:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 11.09.19 21:15

Držím palce, ať je to malej bojovník :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 21:28

@Bubla Bůčková Děkuju, snad bude. Ten u mimoděložního bojovník byl, viděla jsem srdíčko a doktor říkal že to ještě neviděl, aby ve vejcovodu byl tak vitální plod. Tak snad i tenhle bude bojovník :dance: jen na správném místě :dance:

Kecalka 453 příspěvků 11.09.19 22:59

Miminko k vám očividně chce, dobře to dopadne ;)

Kačus82
Echt Kelišová 7656 příspěvků 12.09.19 08:51

Jeeee, to rada slysim takove pribehy :lol: drzim palce, dopadne to dobře!

Váš příspěvek
Reklama