Reklama

Chci odejít ale ..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 00:14
Chci odejit ale ..

Chci odejit od pritele. Od narozeni ditete me se znej stal psychicky tyran a dneskem mi dosla trpelivost. Ale nevim kam se obratit, myslim tim, kde mi pomuzou/poradi co delat, kdyz mi vyhrozuje s tim ze mi maleho vezme a pod.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 13.08.18 01:24

Jak maleho mi vezme? Dite je stejne tak jeho jako tvoje, ma na nej stejny narok ;).

Jako prvni bych hlavne resila bydleni. Mas kam jit? Kde mas TP? Uzivis se sama s ditetem? A pak bych se obratila na nejblizsi socialku. Pokud te pritel psychicky tyra, tak hlavne pryc co nejdriv. Nez te zacne tyrat i fyzicky.

jahuhudka
Extra třída :D 10300 příspěvků 13.08.18 05:47

A jak se projevuje to tyranstvi

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 13.08.18 05:50
@Anonymní píše:
Chci odejit od pritele. Od narozeni ditete me se znej stal psychicky tyran a dneskem mi dosla trpelivost. Ale nevim kam se obratit, myslim tim, kde mi pomuzou/poradi co delat, kdyz mi vyhrozuje s tim ze mi maleho vezme a pod.

ach jo, kde jsem to tu jen četla jako přes kopírák.

annasmyc
Kecalka 222 příspěvků 13.08.18 06:25

Zkus nejdřív kontaktovat nějakou linku bezpečí, oni tě nasměrují
donalinka.cz , bily kruh bezpečí..
 http://www.donalinka.cz/…mist-pomoci/

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 13.08.18 08:21
@Anonymní píše:
Chci odejit od pritele. Od narozeni ditete me se znej stal psychicky tyran a dneskem mi dosla trpelivost. Ale nevim kam se obratit, myslim tim, kde mi pomuzou/poradi co delat, kdyz mi vyhrozuje s tim ze mi maleho vezme a pod.

Psychické týrání je forma domácího násilí, zavolej na Dona linku nebo na se obrať na intervenční centrum, jsou primárně zřízené pro oběti dom. násilí a pomohou Ti možnost je i vygooglov.nějaká centrum, kde poskytují krizovou intervenci.., jinak jsi udělala první krok k osvobození, když máš sílu tomu čelit a to je dobře, držím Ti palce. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama