Je možné otěhotnět 8 dní po MS, čili před ovulací?

smilek
2.5.10 17:48

chci se jen zeptat

Ahoj děvčata nejsem si jistá ,ale od posledního dne menstruace uběhlo 8 dní a je možné že bych mohla otěhotnět i když ovulaci mám až za 4dny??? Jestli jo byla bych ráda,ale jestli ne to nevadí. :-D mějte se a děkuji za odpověd

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

cher
2.5.10 17:50

Mimo ovulaci otěhotnět nejde, spíš je možné, že ovulace není uprostřed cyklu, ale jindy…

• Nahlásit
  • Citovat
smilek
2.5.10 17:54

jo děkuji jen abych věděla pro příště :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
2.5.10 20:21

Je to zvláštní, ale já právě 8 dní po prvním dni poslední menstruace počala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
2.5.10 20:31

Vzhledem k tomu, ze spermie prezije pry vyjmecne az 7dnu uvnitr zenskeho tela, tak klidne ze styku 7 dnu pred ovulaci muzes otehotnet a ani nemusi byt ovu driv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
2.5.10 20:36

Jestlis ovulaci nemela, tak otehotnet nemuzes, ale ja mam treba ovulaci tak 7., 8. den cyklu, takze tehotnim tak jak pises.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23923
2.5.10 21:52

Já otěhotněla 9DC, prostě mám dřív ovulaci. Takže je to i u Tebe možné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6336
2.5.10 21:54

no tak ja taky otehotnela tri dny po ukonceni MS (tedy 8 dni po prvnim dnu MS) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabinecka
19.5.10 11:14

Určite, niekto ma ovulaciu skor. Ja ju mam asi 10 den od zaciatku menstruace, cize 5 dni po jej skonceni.

• Nahlásit
  • Citovat
1160
19.5.10 12:03

Ahoj, ja mam ovulku cca na siedmy az deviaty den po ms. Jakubka sme pocali na zaciatku ovulky, t.j. na siedmy den, Viktorku tri dni pred zacatim ovulky t.j. na stvrty den od ukoncenia ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
7.8.10 01:49

Každá ovuluje jinak, proto se dají koupit i ty ovulační testy. Já třeba otěhotněla hned po vysazení prášků a doktorka mi řekla, že v tom případě vůbec není jasný, kdy jsem ovulovala. Některé ženy taky ovulují, když mají MS…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
7.8.10 02:24

Já se sice nikdy nezjímala o ovulaci, takže netuším, kdy má nebo nemá být, ale vím, že jsem otěhotněla 8.den od prvního dne MS…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6358
7.8.10 06:29

Když píšeš 8.den po posledním dni MS, tak to znamená (pokud máš MS cca 4-5 dní), že klidně ovulace může proběhnout, jelikož je to 12-13.den cyklu. Takže klidně. Navíc ovulaci má každá jinak, není 100% pravidlo, že musí být uprostřed cyklu, navíc záleží i na délce cyklu atd. Také spermie mohou přežívat nějakou dobu, takže si myslím, že klidně těhotná být můžeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
17.9.13 19:51

Ahoj holky, takže podle vás je možné otěhotnět po MS?:) My si nedali vůbec pozora dojeli až do koce :lol: 11 den po poslední MS. Tak nevím. Ovulaci nesleduji… Mimi bych moc ráda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama