Přítel mě nedokáže dodělat po sexu

Anonymní
3.12.19 20:39

Chci taky

Předem píšu, že přítelovi jsme to už kolikrát řekla, jak s citem, tak tvrdě a důrazně.
Neřekla bych, že to je úplně únavou z práce, ale sobeckostí. Ale přítel prostě hned pitomý co se udělá, končí s celou " hrou " :D A já mám smůlu. Většinou vydrží minutu, někdy tři minuty, a někdy s velkým štěstím dýl. To by mi tak úplně nevadilo tak, jako že mě nedokáže dodělat po sexu, nebo během sexu, nebo když už první mě a pak jeho.
A mě už to tak mrzí, že mi je do pláče, protože si pak přijdu, jak zaplacená děvky, madračka… Nevím. Prostě jak poslední kus bobku. :,(
Nesnaží se mi to nikdy vynahradit, ani třeba v obou omluvou, nebo příště, však se nemusím udělat pokaždý. :think:.
A hlavně mě dokáže ještě víc dodělat to, že mu klidně řeknu " ty už ses udělal? To kecáš. To by jsi mi už nedělal." Vždycky utře mě, sebe, levné si vedle mě, přituli se a je konec. I když se snažím mu pomoc a snažím se ho líbat, aby jako viděl, že mám taky zájem. Tak on nereaguje. Dá mi pusu, nebo se třeba liba ale nic nedělá, obejme mě, řekne, ze me miluje. A já pak akorát vedle / na něm ležím a chce se mi brečet, že mu ani jeden schopná rychle odpovědět a hned pozná, ze mi něco je. Zeptá se, jestli jsem ZASE naštvaná. A já řeknu, hmm, ne vůbec, třeba příště, třeba jednou..
Holky, co mám dělat štve mě to. Je hodný, pomáhá doma, pracuje, říká, že me miluje, rád sr mazli, v noci se ke mě sám přituli a pohladi ke a prikryje. Takže vím, že normálně se kr mr jak k nějaký kurvě nechová, jen takhle.
Poslední dobou to už těším tím, ze ani nemám náladu na to, a odmítnu ho. Protože vím, že to bude zase a zase stejné. A když tomu dám šanci, protože mi ti fakt chybí, tak si akorát potvrdím to, že příště budu radši 2 minuty ležet jak prkno a počkám až bude konec. Aspoň nebudu nic očekávat. :think: :zed: :zed: :zed:
Takhle se to ale nedá vydržet věčně. Jen tak odejít od něj nemůžu, čekáme mimi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1154
3.12.19 20:42

Musíš mu to říct narovinu. A nedělej takové scény po sexu a bez těch řečí. Chlapi jsou prostě někdy natvrdlý no a potřebuji to slyšet přímo.
Hádám že to nedělá schválně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
3.12.19 20:43

To je jednoduché, předpokládám, že orgasmu nedosáhneš souloží. Je to blbý sobec, takže mu nedovol zásun, dokud nebudeš ty uspokojená. Dokud ho necháš, aby on se uspokojil, bude mu procházet, že ty nejsi podstatná, tak to bude dělat. Prostě ho nenech souložit, dokud nebudeš hotová ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
3.12.19 20:45

Nějak mi v tom dlouhým odstavci chybí, zda's mu to nějak normálně řekla…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
3.12.19 20:48
@MrsNorris píše:
Nějak mi v tom dlouhým odstavci chybí, zda's mu to nějak normálně řekla…?

věta první celého příspěvku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
3.12.19 20:50

@Šáruší
Máš pravdu, blbě čučím. :mrgreen:

Ale jediná citace tam je pasivně agresivní naznačování, tak by mě zajímala i citace toho normálního sdělení :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 20:51

@Šáruší dosáhnu, to chce ale více času než 2 minuty i s předehrou a svlikackou :lol:
Jenže to mi nikdy neprojde, abych si prosadila první já a pak můžeš zasunout. :lol: :lol: on to pak bere jako hru, že já budu dělat nedostupnou a on bude ten samec, co me musí dostat :lol: nechape, že to myslím vážně :,( :,( @Jessica4 já mu to řeknu, co mi vadí a jdu rovnou k věci. On třeba nijak neokomentuje. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 20:52

Vážně se ho ptáš, jestli už se udělal? Proč mu k tomu ještě říkáš, že by to tohle určitě přece neudělal. Proboha!!!
Nevím, tohle neznám, mě se vždycky chlapi věnovali až do konce. Neumím dosáhnout orgasmu při sexu, ale při dráždění rukou nebo jazykem vždy. A vzdy jsem teda první na řadě.

• Citovat
  • Nahlásit
1154
3.12.19 20:54
@Anonymní píše:
@Šáruší dosáhnu, to chce ale více času než 2 minuty i s předehrou a svlikackou :lol:
Jenže to mi nikdy neprojde, abych si prosadila první já a pak můžeš zasunout. :lol: :lol: on to pak bere jako hru, že já budu dělat nedostupnou a on bude ten samec, co me musí dostat :lol: nechape, že to myslím vážně :,( :,( @Jessica4 já mu to řeknu, co mi vadí a jdu rovnou k věci. On třeba nijak neokomentuje. :(

Tak to zkusit po zlým. Když nekomentuje tvoji otázku, tak na něj zatlačit otazkama: proč mi k tomu něco neřekneš…
V tomhle případě bych dělala trochu hysterku taky. :) řekni mu že je to sobec a že dokud nezačne myslet i na tebe tak nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 20:54

@MrsNorris normálně třeba : „miláčku, ještě ja“ nebo jinýma neurazlivyma vetama. Ale ukousrks jsem i bez věty aby ho něco náhodou neurazilo, tak jsem mu podívala rukou, kam má jit, prostě pokračovala. Snažila se pomoc, aby nemusel přemýšlet, jak má pokračovat :lol: Nebo zase začít, nebo aby pochopil, ze ještě ja chci taky ( rukou)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 20:58
@Anonymní píše:
Vážně se ho ptáš, jestli už se udělal? Proč mu k tomu ještě říkáš, že by to tohle určitě přece neudělal. Proboha!!!
Nevím, tohle neznám, mě se vždycky chlapi věnovali až do konce. Neumím dosáhnout orgasmu při sexu, ale při dráždění rukou nebo jazykem vždy. A vzdy jsem teda první na řadě.
Řeknu to s naprostou ironii. Aby pochopil, zr jsem naštvaná. Nečekám žádnou odpověď. " To bys mi neudelal " tím myslím, ( doufám, že by jsi mi zase neudělal to, že se uděláš jak nad kurvou a mě budeš mít v ***)
  • Citovat
  • Nahlásit
3515
3.12.19 20:59

Jako já dokážu pochopit, kdyby mu to bylo úplně buřt. Ale kdyby znal příčinu, tak by se přece netulil a nevyzvídal, zda seš naštvaná :think:
Pokud teda není úplně blbej nebo tak. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
3.12.19 21:01

Si s ním o tom promluv a řekni mu, co od sexu očekáváš a co potřebuješ. A ukaž mu to klidně… Ležet jako prkno, promiň, ale sama se nesnažíš dělat to třeba pěkný. Takže on to ze svého pohledu zase třeba vidí tak, že víc nepotřebuješ. Jenom ležet. :andel: To se pak nediv, že se nesnaží dělat víc, protože má třeba dojem, že to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 21:03

@Jessica4
Histerku jsem už taky asi 3× zkusula, nějak po létě cca. Na to mi akorát řekl, že spolu spát nemusíme, když je na hovno. A já nasrana a v hádce, že nemusíme když z toho mám pokazdy velký prd a je to jen o něm, že ať si radši vyhoví a budeme oba spokojený. No pohádali jsme se. Já brečela, odnésl mě do postele z gauče, kde jsem chtěla spát A usmířili se sexem, ktery dopadl naprosto stejne, jen ke mě byl něžný, jak k papírku :think:

• Citovat
  • Nahlásit
129
3.12.19 21:04

Když mu řekneš v čem je problém a on to ignoruje? Můžeš mu říct, co by měl dělat, aby tě uspokojil. Dát mu návod. Zkoušela si to? Je tu ještě možnost, že se za svůj výkon stydí, a proto o tom nechce mluvit. Ale to by asi měl problémy s komunikací a řešením vztahových problémů obecně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat