Chci zpět ex přítele

16
27.11.20 20:47

Chci zpět ex přítele

Zdravím, zajímal by mě váš názor a zároveň bych potřebovala poradit co mám dělat.

S přítelem jsme se asi před 14 dny rozešli (on se mnou). Byli jsme spolu přes 8 měsíců. Já byla jeho první. Mě je 19 mu je 22. Známe se ze školy, jsme spolužáci takže nějaké 3 roky. V únoru jsme spolu začali chodit. Ale ve škole jsme to tajili, protože naše třída nebyla nic moc. Takže ve škole jsme dělali jako by mezi námi nic nebylo jenom kamarádi a po škole jsme se viděli a měli trošku soukromí. Oba dva jsme se báli a styděli se si vůbec dát pusu. Já už jsem s tím potom takový problém neměla, ale on se pořád bál.
Po škole jsme nastoupili do stejné práce.

On je ten typ člověka co je chladný jak stěna, prostě studený čumák (klasický introvert, jenom ve větší míře). Mě strašně mrzelo, že se neprojevoval (ruka, pusa, obejmutí), několikrát jsme si o tom promluvili a řekl mi, že se bude snažit, že se musí snažit, protože mě miluje a nechce mě ztratit. Vždycky se snažil tak 14 dnů a pak byl zase stejný. Tak jsem se s tím smířila, že tohle nikdy nezažiju a že to budu respektovat, že takový není, dokonce jsem mu to i řekla. Jenže před nějakými 14 dny, kdy jsme se rozešli tak mi řekl, že už mě nemiluje, ale má mě rád.

Před asi měsícem a půl jsem se nabourala a on byl první komu jsem volala. Tak jsem mu řekla co se stalo a jestli by mohl přijet. Řekl mi, že nemůže protože hlídá synovce. Vůbec se mě nezeptal co mi je, jen se zeptal na auto. V tu chvíli jsem byla z toho všeho co se stalo v šoku, tak jsem si z toho co mi řekl, že nemůže přijet nic nedělala. Myslela, že mu je jedno co se mi stalo. S jeho rodiči si hodně rozumím, a jeho mamka mi potom říkala, že byl z toho vystrašený, když ho viděla. Když jsem se ho v ten den co jsme se rozešli ptala jak dlouho už mě nemiluje, tak mi řekl že už asi měsíc a, že v tu dobu kdy jsem měla tu nehodu tak už to bylo 50 na 50.

Nevím proč to tak je, ale mám k němu takový citový vztah, který neumím vysvětlí a nechápu to. A už jsem ho k němu měla ještě ve škole, když jsme byli kamarádi, ještě když jsem k němu nic necítila :nevim:… myslela jsem si, že je všechno v pohodě, že se nic neděje, protože se choval tak jako vždycky. Dával mi pusy při loučení po práci, prostě byl pořád stejný. Během toho měsíce jsem na něm nic nepoznala žádnou změnu. Den kdy jsme se rozešli byl čtvrtek a já mu ještě před rozchodem v pondělí koupila svačinu a on mi poděkoval pusou a šlo na něm vidět, že mi tu pusu dál rád. Takže to nechápu :nevim:

Nechodili jsme spolu ven a když jsem byla u něj (bydlí u rodičů), tak jsme seděli s jeho rodiči u televize, místo toho, aby jsme byli v pokoji a trávili spolu čas.

V práci se normálně bavíme jakoby se mezi námi nic nestalo. Dokonce za mnou i sám přijde a začne se bavit a smát se.

Zajímal by mě váš názor a zároveň doufám, že mi dáte nějakou radu co dělat nebo jak se chovat, aby ke mě začal zase něco cítit. Třeba se to nepovede, třeba jo. Moc bych si přála aby se to povedlo. Třeba to nebude hned, možná až za rok za dva.

Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale čím víc o tom člověk ví, tím snazší je si o tom udělat obrázek. Zároveň se omlouvám, že je to takové ostrouhané a částečně usekle, protože se mi to už jednou smazalo, tak jsem napsala to na co jste si vzpomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
92
27.11.20 21:07

Je to 19 proč se chceš zahrávat ve vztahu kde ti partner neprojevuje náklonnost :think: Možná se s tebou rozešel právě proto že měl pocit že by si od něj v tomhle směru neustále chtěla víc a víc a on by se musel pořád přemáhat i když jak píšeš je introvert a příště asi nemá takovou potřebu projevovat své city.Jo je jasné pokud byl tvůj první ze máš pocit že je to ten jediný a pravý ale není takže bych se snažila místo návratu k něčemu co ti stejně po chvilce opět nebude vyhovovat a zase se jak říkáš budeš s něčím smiřovat, spíš najít někoho kdo tě za tu ruku vezme dá ti pusu a nebude mu to dělat nejmenší problém. Tohle není to co si chtěla slyšet ale navíc stem by se asi stejně nic nevyřešilo, jen by se asi odhalili to co se stalo teď a to rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14733
27.11.20 21:15

On koncil stredni skolu ve 22? Je to asi OT, ale trochu me to zarazilo :think:
Jinak mi prijdes strasne nevyzrala, nazory jak od 12tky, desne ti zalezi na kazdem jeho pohybu, vyrazu tvare, puse.. Na tvem miste bych se ted hodila do klidu, resila praci, pratele, nejake konicky, a sama uvidis, co ti zivot prinese. Osobne nejsem zastance slepovanych vztahu, jeatli jste se rozesli, nevracejte se k sobe. Uz tam nikdy nebude 100%duvera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
27.11.20 21:16

Pokud se s tebou rozesel, tak neexistuje nic, co by jeho nazor na vas vztah zmenilo z tve strany, ledaze by si k tomu dosel sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
27.11.20 21:24

Ani to celý nemá význam číst. Je ti 19, ještě těch chlapu potkáš plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
27.11.20 21:26

Moje rada pro tebe je - nenech si radit z internetu. Dej na to jak to citis a ono to nejak dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.11.20 22:15

Nech ho být, on potřebuje dozrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
27.11.20 22:28

@Russet No on je v některých věcech strašně dětinský, ale jinak je to hodný člověk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
27.11.20 22:36

@unuděná dělal dvě školy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
28.11.20 01:10

@Jája 1090

Pokud tě partner pustí k vodě, odejdi se vztyčenou hlavou a neotáčej se. Obzvlášť v případě, když ti řekne, že jeho city vyprchaly. Tam asi vážně není, co řešit. :roll:

Vím, že je těžké se s tím srovnat a že to bolí, ale jsi ještě mladičká a podle způsobu vyjadřování i chytrá. Máš ještě vše před sebou.

S bývalým přítelem jsme spolu byli více než dekádu. Vztah měl spoustu pozitiv, ale i trhlin. Rok jsme byli od sebe. Vzájemně jsme si ale chyběli a tak to zkusili znovu. Ze začátku to bylo fajn, ale pak se to zase stočilo do starých kolejí a k rozchodu došlo podruhé, tentokrát definitivně. Dodnes lituji toho, že jsem se tolik let snažila udržet nezdravý vztah. Ale i to člověka nějakým způsobem utváří a učí novým věcem. Asi po roce jsem se pak náhodně seznámila s mým nynejším mužem, se kterým jsem čerstvě zasnoubená a štěstím lítám v oblacích, protože hodnějšího chlapa jsem si snad ani nemohla přát. :andel:

Pokud mohu radit, respektuj jeho rozhodnutí a nech ho jít. Poznáš spoustu nových lidí a mezi nimi bude i ten, který tě bude milovat a nebude se zdráhat dát ti přede všemi pusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5991
28.11.20 08:09

Takovýho fakt nechceš. Najdeš lepšího. Tento o tebe nestojí. Možná bych i řekla, že bude nepriznany gay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
28.11.20 08:25

Když ti řekl, že tě nemiluje, tak bych to brala jako bernou minci a vykašlala se na to. Zbytečně mu věnuješ čas, který bys mohla trávit jinak, třeba v jiném pěkném vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.11.20 08:29
@Jája 1090 píše:
@Russet No on je v některých věcech strašně dětinský, ale jinak je to hodný člověk

Hodný být může. Ale nevhodný na partnerský vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.12.20 22:04

Ja byla uplne stejna, jako bych cetla sve myslenky pred 20 lety :) Je to tak, ze sve prvni vztahy clovek vzdycky resi vic nez by mel… Ja bych Ti poradila, aby ses soustredila hlavne na sebe, co Ty chces, co cekas od partnera, co Tebe bavi… Je to Tvuj zivot, tak zkus neresit co chteji nebo nechteji ostatni, je to strasna ztrata casu. Najdi si neco co Te bavi a tomu se venuj, ale opravdu. Pokud se ex-pritel bude chtit vratit, on se vrati, neboj. Nebo se najde jiny o 1000 % lepsi nez tenhle, ktery bude kupovat svacinu Tobe, a pak si budes rikat, proc jsi se k nemu vlastne chtela vratit. Je to tezke to neresit, ale je to ta nejlepsi vec, co pro sebe muzes udelat :) Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat