Kamarád, nebo milenec?

Anonymní
27.11.20 12:52

Kamarad, nebo milenec?

Anonym z duvodu citlivych osobnich informaci…

Pres leto jsem se sblizila s kamaradem,, kdy nasi partneri byli pracovne pryc. On je zenaty a jeho manzelku znam, ja jsem vdana, oba pary mame deti. Hodne jsme si se sousedem zacali pres leto psat, 3× jsme se spolu vyspali. On to potom ukoncil, nasi partneri se vratili a asi ho chytlo svedomi, zkratka vycouval. Piseme si ale casto i tak, vlastne si piseme temer kazdy den, vtipkujeme, flirtujeme, nekdy si i posilame hodne peprne zpravy o tom, co bychom mohli delat, kdybychom byli zrovna nekde spolu, az to vygradovalo v to, ze jsme se spolu pred 14ti dny vyspali znovu.
No a ted premyslim, co dal? Zkousela jsem se ho ptat, jak to vidi, odpovedel neurcite, zda se, ze to chce nechat otevrene. To mi na jednu stranu nevadi, na druhou stranu uplne nevim, co mam cekat dal. Nechci cokoli pokazit, sice je mi jasny, ze me ma asi jen na sex a zabavu, na druhou stranu mam ho rada a je pro me zpestrenim meho kazdodenniho stereotypu. Nechci zde resit svoje manzelstvi, jsem jiste krava, ze jsem schopna nekoho podvadet, na druhou stranu nejsem prvni ani posledni. Pokud mate nektera milence, jak to probiha? Jak byste mi doporucili se chovat… mam to s nim nejak konkretneji resit, nebo to spis nechat otevrene?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
120
27.11.20 12:58

S milencem neřeš nic, jinak to špatně skončí. Dokážeš si představit, co by se stalo, až to praskne? A ono to určitě jednou praskne. Ten romanek ti za to nestojí..prijdes o rodinu a milenec nakonec stejně vycouva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
27.11.20 12:59

On to vidí tak, že se ti prostě třeba jednou za čas ozve kvůli sexu, když se mu zrovna bude chtít. Víc v tom nehledej. Záleží, jestli ti to tak vyhovuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
27.11.20 13:01

Btw s milencem byste taky nakonec sklouzli do stereotypu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:06
@Lulina999 píše:
On to vidí tak, že se ti prostě třeba jednou za čas ozve kvůli sexu, když se mu zrovna bude chtít. Víc v tom nehledej. Záleží, jestli ti to tak vyhovuje…

Na jednu stranu vyhovuje, na druhou stranu bych radeji vedela, zhruba jak casto se ozve, jestli dejme tomu jednou za dva mesice, jako to bylo ted, nebo jestli casteji… ja bych se s nim klidne vidala jednou za 14 dni… ale on to asi ani takhle konkretne domlouvat nechce, a bojim se, ze kdyz to zkusim, tak ze me odbyde… zajimalo by me, jak lidi prijdou k tomu, ze maji milence, se kterymi se vidaji v pravidelny casovy interval :)

Druhe uzivatelce, ktera mi odpovedela - ja vim, ze si muzu znicit rodinu, bohuzel asi nepremyslim hlavou, kdyz me nekdo pritahuje… podobne, jako mnoho dalsich lidi…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:14

Dve rozbity rodiny za chvilku zabavy… To se vyplati :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
9459
27.11.20 13:14

Soused? To bude super, az to praskne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6153
27.11.20 13:17

No, hlavně si hodně vypisujte. To je vždy záruka toho, že to praskne hodně brzo. Jinak můj názor na nevěru: jedno uklouznutí Ok může se stát i tem nejlepším. Opakovaně hnus, když v tom jsou děti mega hnus a když znáš manzelku i děti druhé strany tak to už je fakt dno.

Příspěvek upraven 27.11.20 v 13:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
27.11.20 13:18
@Anonymní píše:
Na jednu stranu vyhovuje, na druhou stranu bych radeji vedela, zhruba jak casto se ozve, jestli dejme tomu jednou za dva mesice, jako to bylo ted, nebo jestli casteji… ja bych se s nim klidne vidala jednou za 14 dni… ale on to asi ani takhle konkretne domlouvat nechce, a bojim se, ze kdyz to zkusim, tak ze me odbyde… zajimalo by me, jak lidi prijdou k tomu, ze maji milence, se kterymi se vidaji v pravidelny casovy interval :).
No asi si to nastaví nějak od začátku, třeba si ani nepíšou, tak jsou prostě domluvený, že jim to vyhovuje třeba každou druhou středu… Ale to už je pak podle mě prostě mileneckej vztah, tohle je prostě „jednou za čas si užít“. Pravděpodobně takových jako ty má víc, takže kdyby se s každou měl vídat třeba jednou týdně, nemusel by to ani stíhat :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
27.11.20 13:19

Omlouvám se za takový formát odpovědi, nějak se mi to pokazilo a příspěvek mi nejde pořádně upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
27.11.20 13:24
@Anonymní píše:
mam ho rada a je pro me zpestrenim meho kazdodenniho stereotypu.

Tohle asi nikdy nepochopím. Když ti vadí stereotyp, tak proč si nenajdeš nějakou jinou zábavu, než podvádět a možná si tak zničit rodinu? Dá se dělat spousta jiných věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:25

@Lulina999 Vic jich rozhodne nema… to vim zcela jiste :) No asi bych chtela klasicky milenecky vztah, spis, nez kamaradstvi s nekym, kdo se jednou za cas ozve..... ale nevim, jestli tohle jde zmenit v klasicky milenecky vztah.
Chapu, ze me tu vsichni odsuzuji… proto se k tomu ani nevyjadruju, je na dlouhe vysvetlovani, proc jsem k tomuto klesla.

• Citovat
  • Nahlásit
1147
27.11.20 13:27
@Anonymní píše:
@Lulina999 Vic jich rozhodne nema… to vim zcela jiste :) No asi bych chtela klasicky milenecky vztah, spis, nez kamaradstvi s nekym, kdo se jednou za cas ozve..... ale nevim, jestli tohle jde zmenit v klasicky milenecky vztah.
Chapu, ze me tu vsichni odsuzuji… proto se k tomu ani nevyjadruju, je na dlouhe vysvetlovani, proc jsem k tomuto klesla.

Tak bych se ho asi zkusila zeptat, jestli by se třeba nechtěl vídat trochu častěji, až na tohle téma zase padne řeč.

Já nikoho nesoudím, můj život to není, ať si tedy každý dělá, co uzná za vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:32
@Lulina999 píše:
Tak bych se ho asi zkusila zeptat, jestli by se třeba nechtěl vídat trochu častěji, až na tohle téma zase padne řeč.Já nikoho nesoudím, můj život to není, ať si tedy každý dělá, co uzná za vhodné.

Asi to zkusim.. nebo to udelam tak, ze az se ozve priste, coz predpokladam, ze nekdy zase ano, i kdyby to bylo za dalsi mesic, tak se ho zaroven zeptam osobne, az budeme spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
1379
27.11.20 13:37
@Lucie_Sx píše:
Soused? To bude super, az to praskne…

To jo, protože kromě všeho toho balastu, do kterýho obě rodiny spadnou, tak i kdyby to manžel /a na druhé straně manželka/ ustál, tak se bude řešit stěhování. To je pecka… :potlesk: Mě se líbí, jak si zakladatelka sama vždy odpoví a obhájí - „podvádím, ale nejsem ani první ani poslední“, „nemyslím hlavou, ale kdo zamilovaný jo, že…?“ atd atd. To dělají vždycky lidi, co nejsou schopní za sebe nést odpovědnost. To se dá použít v jakýkoliv situaci, kradu, ale nejsem první ani poslední přeci, lžu, podvádím, nejsem první ani poslední a tak by se dalo jít až do extrémů. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat