Diskuze o 2 domácnostech

Anonymní
26.11.20 12:49

Diskuze o 2 domacnostech

Pred časem tady byla diskuze založená maminkou, která se rozvadela, kde psala, že přes den se stará o deti v původním bydlisti a na noc, kdyz usnou, chodi spat k sobe, do noveho bytu. Pamatujete? Chtěla jsem pocist, co ji zensky tady radily a vůbec nevím, kde to hledat. Pomůžete? Anonym, téma se mě tak trochu týká. :oops: Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24624
26.11.20 13:47

Bohužel nevím.
Ale osobně mi to nepřijde jako úplně ok záležitost. I když vím, že někde to tak po určitou dobu nebo za určitých podmínek funguje.
My máme teda klasickou střídavou péči ( trochu neklasicky upravenou, asymetricky) odehrávající se v domácnostech a rodinách rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9984
26.11.20 15:56
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
26.11.20 17:35

Funguje to do doby než si jeden z vás najde partnera/partnerku. Pokud je byt ex, tak až bude mít přítelkyni, tak tohle rozhodně klapat nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65786
26.11.20 18:06
@Maria37 píše:
Funguje to do doby než si jeden z vás najde partnera/partnerku. Pokud je byt ex, tak až bude mít přítelkyni, tak tohle rozhodně klapat nebude…

U na to pár měsíců fungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
26.11.20 20:08
@Lama Lama píše:
U na to pár měsíců fungovalo.

U kámošky taky, dokud měla přítele ona. Ale když si ex našel přítelkyni, tak ta to zatrhla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65786
26.11.20 20:27
@Maria37 píše:
U kámošky taky, dokud měla přítele ona. Ale když si ex našel přítelkyni, tak ta to zatrhla :nevim:

No, tak u nás se milenka víceméně pomalu převtělila v přítelkyni, tak si ze začátku asi nemohla moc vyskakovat. J8 měla jen převozníka, ten si taky nemohl moc vyskakovat. ber nebo neber. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
30.11.20 08:18

To musi byt ale celkem na palici ne? Nedovedu si to vubec predstavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu