Soudní dopis, lítá v něčem?

Anonymní
27.11.20 12:34

Soudni dopis

Zdravím, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme spolu 9 let. Žádné financni problémy, dluhy a ani nic podobného nemáme. Dneska příteli přišel dopis od soudu, přítel byl v práci a mi ho pošta nemohla předat. Přítel tvrdí, že je to určitě ohledně toho, že se nám narodilo 2 měsíce zpět miminko a my byli před porodem určit otcovství, protože nejsme manželé, tak že mu určitě přišel dopis ohledně toho určení otcovství. Zda se mi to ale jako hloupost, bojím se, aby v něčem nelital. Nevíte, zda kvůli tomuto přijde dopis od soudu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5076
27.11.20 12:38

Tak se to dovis az si pritel dopis vyzvedne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20166
27.11.20 12:39

Kvůli souhlasnýmu určení otcovství dopisy nechodí. Mě takhle nečekaně přišel dopis, předvolávali mě k jednání jako svědka. Záležitost pár let stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 12:41

@Pavlik Morozov jde o to, že v nejbližších dnech nevyzvedne. Nepracuje tady, kdyby pracoval tak se tím nezabývám, protože vím, že ho dneska nebo přes víkend vyzvedne. Přítel bude doma ale až další víkend

• Citovat
  • Nahlásit
5223
27.11.20 12:47

To může být spoustu věcí… od exekucí, předvolání svědčit… jen teda asi nee že se vám narodilo miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 12:48

@Veru1987 nejde přímo o to, že se narodilo miminko, myslí si, že je to kvůli tomu že mu bylo určeno otcovství

• Citovat
  • Nahlásit
7476
27.11.20 12:51

Nenechala ti tam pošta od toho nějakej papír k vyzvednutí, ze kterého by šlo něco vykoukat? Například spisy k exekucím mají čísla jednací začínající na značku EX. Nebo pokud přítel vlastní nějakou nemovitost, koukni se do katastru, jestli tam není nějaký zápis. Jinak tě chápu, já bych taky byla v nervech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
27.11.20 12:59

Na podobné případy existuje super řešení - datová schránka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10854
27.11.20 13:02
@Anonymní píše:
@Veru1987 nejde přímo o to, že se narodilo miminko, myslí si, že je to kvůli tomu že mu bylo určeno otcovství

A to si nechal určit soudně? Testy DNA? Pokud šel s tebou jen na matriku a tam podepsal, že je otec, tak by určitě žádný dopis od soudu nepřišel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:05

@arinecka ano, byli jsme pouze na matrice.

• Citovat
  • Nahlásit
10854
27.11.20 13:09
@Anonymní píše:
@arinecka ano, byli jsme pouze na matrice.

Tak to se ten dopis dítěte týkat nebude na 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2512
27.11.20 13:12

Vy jste nebyli na matrice určit otcovství…to je něco jinýho. A to co jste na matrice dělali, rozhodně nepřijde od soudu, jsou to úplně odlišné instituce. A datovka se fakt hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:20

Jediné co mě napadá, je jestli třeba nemohl zapomenout zaplatit pokutu?

• Citovat
  • Nahlásit
5076
27.11.20 13:51
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov jde o to, že v nejbližších dnech nevyzvedne. Nepracuje tady, kdyby pracoval tak se tím nezabývám, protože vím, že ho dneska nebo přes víkend vyzvedne. Přítel bude doma ale až další víkend

Tak budes tyden napnuta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
27.11.20 13:57
Tak to s miminkem nic společného mít nebude, to on ti nalhává na uklidnění. Už sama si řekni, byli jste na Matrice a přišel mu dopis od soudu..? Ale jinak to může být cokoliv, jak píšou výše. Předvolání aj.
@Anonymní píše:
Jediné co mě napadá, je jestli třeba nemohl zapomenout zaplatit pokutu?

A ano klidně mohl zapomenout na pokutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat