Jsou tu nějací chlapi?

Anonymní
27.11.20 16:22

Jsou tu nějací chlapi

Zdravím Vás, vim, že tu jste… Prosím vás o názor, dostala jsem se do ctyruhelniku :oops: my s manželem máme vztah na bodě mrazu, v podstatě jsme si řekli, že se rozvádíme, takže svoji nevěru ani za nevěru nepovazuju… Nicméně můj „milenec“ má partnerku teprve tři měsíce… Já jsem zamilovana, jemu jde „asi“ jen o sex… Můžete se mi vyjádřit? Z pohledu ženský, tříměsíční vztah jsem zamilovana miluju a nekoukám jinde, natož abych sukala jinde… chlapovi to je jedno?

• názor na první sex s někým novým, moc zkušeností nemám… Když je to blbý, jakože třeba ne podle očekávání a představ (máte očekávání a představy žejo), tak pokračujete, nebo to ukončite? (v případě že se jedná o milenku, ve smyslu, že teda tím nebudete ztrácet čas a radši budete hledat jinde, kde zasunete). Pardon za otázky na tělo, ale fakt mě to zajímá… :cert:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
27.11.20 16:33
@Anonymní píše:
Zdravím Vás, vim, že tu jste… Prosím vás o názor, dostala jsem se do ctyruhelniku :oops: my s manželem máme vztah na bodě mrazu, v podstatě jsme si řekli, že se rozvádíme, takže svoji nevěru ani za nevěru nepovazuju… Nicméně můj „milenec“ má partnerku teprve tři měsíce… Já jsem zamilovana, jemu jde „asi“ jen o sex… Můžete se mi vyjádřit? Z pohledu ženský, tříměsíční vztah jsem zamilovana miluju a nekoukám jinde, natož abych sukala jinde… chlapovi to je jedno?
  • názor na první sex s někým novým, moc zkušeností nemám… Když je to blbý, jakože třeba ne podle očekávání a představ (máte očekávání a představy žejo), tak pokračujete, nebo to ukončite? (v případě že se jedná o milenku, ve smyslu, že teda tím nebudete ztrácet čas a radši budete hledat jinde, kde zasunete). Pardon za otázky na tělo, ale fakt mě to zajímá… :cert:

Ty jsi buďto ožralá, nebo jen hloupá. Čtyřúhelník… běž si dát ledovou sprchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.11.20 16:58
@Honza1976 píše:
Ty jsi buďto ožralá, nebo jen hloupá. Čtyřúhelník… běž si dát ledovou sprchu.

A froté ručníky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
27.11.20 17:01

Jsem sice ženská, ale absolutně nechápu na co se ptáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
27.11.20 17:01

S kým je ten čtvrtý úhel? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
27.11.20 17:04
@mdvorak píše:

Asi manžel půjde prefiknout tu přítelkyni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
27.11.20 17:05
@Anonymní píše:

Zkus prosím ten dotaz napsat jinak a samostatně. Vůbec nechápu, na co se ptáš. :)

Jinak aby to byl čtyřúhelník, tak by musel tvůj manžel mít něco s přítelkyní tvého milence, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
27.11.20 17:12
@Jahor píše:
Zkus prosím ten dotaz napsat jinak a samostatně. Vůbec nechápu, na co se ptáš. :)Jinak aby to byl čtyřúhelník, tak by musel tvůj manžel mít něco s přítelkyní tvého milence, ne? :think:

Jen doufám, že dotyčná do toho 4úhelníku neplete ještě děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
27.11.20 17:13

K první otázce, ano chlapům je to jedno. Nová ženská si ho musí hlídat.
K druhému dotazu, pokud to není ono, tak záleží na tom, zda je to problém zásadní, nebo zda si to v budoucnu sedne. Pokud je to zásadní, jako že nebude dělat určité praktiky z přesvědčení, tak jdu od toho. Pokud to je jen nesouhra, tak ta se dá časem sladit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
27.11.20 17:30

Kosočtverec je taky čtyřúhelník. A přesně na něj tyhle „vztahy“ jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.20 17:35

Mohli byste to rozšířit na pravidelný rovnoběžnostěn. To by bylo teprv vrůšo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2635
27.11.20 18:01
@Anonymní píše:

Obe dve jste pouze na sex. Kdyz se pojmenujes milenka, tak predpokladam ze s tou roli souhlasis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2635
27.11.20 18:02
@mdvorak píše:

Ten manzel je dalsi vrchol ctverce, ktery v tom prakticky nefiguruje, protoze jej manzelka naprosto nezajima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
27.11.20 18:45
@Pruhovaný_mýval píše:
Mohli byste to rozšířit na pravidelný rovnoběžnostěn. To by bylo teprv vrůšo

Přesně tak, čím víc úhlů, tím víc vzrušení. Však každý úhel má svůj vrchol :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.20 19:04

Čtyřúhelník jako kosočtverec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie