Chci/nechci odejít od partnera

Anonymní
14.12.19 20:45

Chci/nechci odejít

Dobrý večer všem. Chtěla bych se odstěhovat od přítele (rozejít) ale nevím jak. Chtela asi neni spravne slovo, spíš měla. Miluju ho ale prostě uz s ním nejsem šťastná (nevěra, hádky). Bojím se udělat ten krok jelikož nemám úplně kam jít. Ale víc se bojím toho že budu litovat. Chci odejít a zároveň ne. Jsou chvíle kdy se trápim ale zas jsou i chvíle kdy jsem šťastná. Furt ho miluju ale ubližuje mi to. Bojím se že bez něho budu úplně bezradná. Jenže on mi tak ublížil že nevím jak dal a tohle mi přijde jako jediné řešení. Spíš si nedokážu představit že spolu nebudeme. Ale přijde mi to jako správná věc. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11571
14.12.19 21:03

A kam půjdeš, když nemáš kam jít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
14.12.19 22:11

Napiš si pro a proti. Racionálně si to zhodnoť. A pak jednej tak, jak si myslíš, že je správné. Být s někým jenom proto, že nemáš kam jít, je samozřejmě dost na prd. Tak se zkus postavit na svoje nohy, trochu se osamostatnit a pak se rozhodni… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
14.12.19 22:13
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem. Chtěla bych se odstěhovat od přítele (rozejít) ale nevím jak. Chtela asi neni spravne slovo, spíš měla. Miluju ho ale prostě uz s ním nejsem šťastná (nevěra, hádky). Bojím se udělat ten krok jelikož nemám úplně kam jít. Ale víc se bojím toho že budu litovat. Chci odejít a zároveň ne. Jsou chvíle kdy se trápim ale zas jsou i chvíle kdy jsem šťastná. Furt ho miluju ale ubližuje mi to. Bojím se že bez něho budu úplně bezradná. Jenže on mi tak ublížil že nevím jak dal a tohle mi přijde jako jediné řešení. Spíš si nedokážu představit že spolu nebudeme. Ale přijde mi to jako správná věc. :,(

2 roky ze 3,5 jsem měla stejné pocity jako ty. Pak to vygradovalo a šlo ráz na ráz. Teď jsem už 3 měsíce od něj a je mi tak krásně, svobodně. Nejsem svázaná a zatím teda nelituju. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 22:25
@stinga píše:
A kam půjdeš, když nemáš kam jít?

Musela bych k rodičům..což se mi taky nechce

• Nahlásit
  • Citovat
137
19.12.19 21:12
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem. Chtěla bych se odstěhovat od přítele (rozejít) ale nevím jak. Chtela asi neni spravne slovo, spíš měla. Miluju ho ale prostě uz s ním nejsem šťastná (nevěra, hádky). Bojím se udělat ten krok jelikož nemám úplně kam jít. Ale víc se bojím toho že budu litovat. Chci odejít a zároveň ne. Jsou chvíle kdy se trápim ale zas jsou i chvíle kdy jsem šťastná. Furt ho miluju ale ubližuje mi to. Bojím se že bez něho budu úplně bezradná. Jenže on mi tak ublížil že nevím jak dal a tohle mi přijde jako jediné řešení. Spíš si nedokážu představit že spolu nebudeme. Ale přijde mi to jako správná věc. :,(

Neni zadna ostuda odejit k rodicum. Je to jednodussi nez si zarizovat sve bydleni, aspon pro zacatek. Bud rada ze tuto moznost mas. Nikdy nevis jaky to bude ale jestli nejsi stastna nebud s nim jenom proto ze se bojis. Zvlast pokud nemate deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
19.12.19 21:38

K9lik ti je? Co rodiče? Nebo spolubydleni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama