Pochlubte se partnerem/partnerkou

14.12.19 20:41

Pochlubte se partnerem/partnerkou

Co se vám na něm/ní líbí? Co na něm/ní máte rádi? Čím vás dokáže potěšit?

Poslední dobou mi přijde, že je to tady samé negativní téma. A tak jsem se rozhodla založit tuto diskuzi. Prosím Vás jen o pozitivní komentáře. I když je jasné, že nás partneři i občas pěkně naštvou. :mrgreen:

Já na tom svým chlapovi miluju smysl pro humor, to jeho nesmyslný brblání o hloupostech, kterým mě chce vždycky rozesmát. Má krásný vztah s naším malým synem, je skvělý táta. Snaží se o nás starat i po finanční stránce a je velmi pracovitý. Taky je to krásnej chlap. V sexu si naprosto rozumíme. Jo a taky občas (opravdu jen občas) doma uklidí. :mrgreen:

Děkuji Vám za pozitivní a hezké komentáře o Vašich drahých polovičkách. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
14.12.19 20:48

@MamcaGabca momentálně chlapy asi nenávidím, ale doufám, že to přejde a brzo někoho uvidím taky v takových superlativech. Na ex jsem milovala jeho přístup k rodině a dětem, díky tomu si mě získal, že jsem na něm milovala úplně všechno. Bohužel jsem milovala asi jen já a on mě zřejmě jen potřeboval v domácnosti. Proto jsem teď plná negativ, ale když miluju, miluju celek

• Nahlásit
  • Citovat
839
14.12.19 20:52

Já miluji na partnerovi, že je slušný člověk, líbí se mi jeho decentnost a zároveň to, že v našem vztahu umí být velmi vtipný a divoch :mrgreen:. Vím, že se o mě vždy postará, pomůže, často mi připravuje drobné radůstky. Je stálý a spolehlivý, zodpovědný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 20:53
@Anonymní píše:
@MamcaGabca momentálně chlapy asi nenávidím, ale doufám, že to přejde a brzo někoho uvidím taky v takových superlativech. Na ex jsem milovala jeho přístup k rodině a dětem, díky tomu si mě získal, že jsem na něm milovala úplně všechno. Bohužel jsem milovala asi jen já a on mě zřejmě jen potřeboval v domácnosti. Proto jsem teď plná negativ, ale když miluju, miluju celek

Přeji, aby to brzy přešlo a našla jsi toho pravého. :srdce: Taky ho miluji jako celek, ale tohle jsou takový ty věci, kterých si na něm hodně cením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2680
14.12.19 21:01

Můj muž je nejlepší táta pro všechny své děti, v soukromí je velmi vtipný, záleží mu na nás jako na rodině i na nás jako partnerech. Můžu se o něho opřít, rozumíme si v pohledu na život. Je krasnej, sportuje, je hodně oblíbený ve všech svých kolektivech. Miluju ho už osm let a je to pořád krásný vztah. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
14.12.19 21:02

Perfektní téma :palec: A přivádí mě k tomu, že bych to měla říct hlavně manželovi :srdce:, asi jsem mu teď málo vyznávala lásku. Děkuji moc! :palec: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9647
14.12.19 21:04

Oči :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 21:12

@krysoleta Přiznám se, že mě napadlo, že třeba po přečtení to půjde někdo té své polovicčce říct a zpříjemní si tím sobotní večer. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14291
14.12.19 21:19

Líbí se mi, že je pěkný chlap, hodný ale není hloupý, miluju ho za to, jak dobrý je člověk, jeho smysl pro humor, že je mi vždycky oporou a nepošle mě s mými nápady do háje, ale vždycky mě podpoří a vážím si ho za jeho pracovitost, férovost a štědrost. Je to nejlepší chlap mého života. A zítra se pohádáme jako pokaždé, když ho někde pochvalim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
14.12.19 21:25

Miluji na svém manželovi to ze mě miluje, když vidím čím a jak se mi snaží udělat radost, tak vím, že je plný lásky.
Je úžasný chlap, co maká a stará se a stará se více než skvěle. Miluji jeho inteligenci a co dokáže. A spoustu dalších věcí, radši se půjdu pomuchlat :D

• Nahlásit
  • Citovat
134
14.12.19 21:33

Miluji ho, protože je spolehlivý, hodny a něžný. Snaží se a s úsměvem přejde všechny moje tehotensky nálady. :srdce: A taky na nem miluji, že mi tvrdi, že nemá rád popcorn, ale když si ho udělám tak mi vezme misku a celý ho sni :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 21:43

@alena1995 Přesně! „Neee, já nechci! Ukaž, co to máš??“ A je to fuč. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 21:46
@MamcaGabca píše:
Přeji, aby to brzy přešlo a našla jsi toho pravého. :srdce: Taky ho miluji jako celek, ale tohle jsou takový ty věci, kterých si na něm hodně cením.

Já tomu rozumím, jak to máš. A já ti děkuji.

Je to krásný číst, jak máte úžasný partnery. Ač normálně nezávidím, tak teď v tom vánočním čase vám všem tohle hodně závidím ale samozřejmě i přeju. No, jdu zamáčknout slzu, abych nebyla zítra moc oteklá, kdybych HO třeba potkala.

• Nahlásit
  • Citovat
384
14.12.19 22:08

Dobrý nápad!
Já na mém partnerovi miluji citlivost a takový smysl pro drobný věci, který spousta lidí přehlíží :andel:. A taktnost a ohleduplnost, ne jen vůči mně, ale i vůči lidem obecně :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
14.12.19 22:35

Miluju na něm, že má smysl pro humor, je pracovitý, chrání mě, je úžasnej táta, umí nás zabezpečit, váží si toho, že se o něj starám a je to pro mě nejpřitažlivější chlap, jakýho jsem kdy poznala. Taky dělá takový ty hezký maličkosti :) nikdy nezačne jíst beze mě, vymýšlí mi šílený přezdívky, nikdy nezapomene dokoupit kafe, vždycky mi dá pusu když odchází a nebo přijde a takhle bych mohla vyprávět celý den :mrgreen: jako bonus má úžasnou rodinu, nikdy na mě nekřičí a dělá mě neustále šťastnou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama