Partner a peníze

Anonymní
14.12.19 17:51

Partner a peníze

Ahoj holky, můj partner se asi úplně zbláznil. Vzal si do hlavy, že si koupíme robota na vaření. Vybral si nějakýho za 25 000 Kč, ktery i vaří. Přitom on vaří tak 5-6 za měsíc. Navíc to pokaždé je spis rituál, kdy nakoupí drahý maso nebo dělá krevety. Teď jsme se kvůli tomu hádali. On tvrdí, že když si ho koupi z odměn, který za tenhle rok dostal. Já bych radši setřila. Vyčítá mi, že mu beru k motivaci, aby v práci zůstával déle a snažil se víc. Fakt nevím, jak mu
to mám vysvětlit. Ještě argumentuje tím, že to
má místo najmu. Byt je můj, protože jsem
ho dostala od rodičů. Nakonec s tím králem budu vařit já… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

205
14.12.19 17:58

Já jsem si ho taky koupila, dokonce z manželových prémií, taky vařím asi tak často jako tvůj muž - ale teda nikdo na mě neječí, že jsem se zbláznila… :) :srdce: Ještě budeš ráda, že ho máte. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
14.12.19 17:59

Ať si to koupí ale dá si k sobě domů. Ne k tobě. Navíc můžeš krám strčit do sklepa? Už slyším svého chlapa - další krám do baráku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 18:01

Tak od nej mám začít vybírat nájem?

• Nahlásit
  • Citovat
11864
14.12.19 18:06

Chápu dobře, že si chce za peníze, co si vydělal, koupit něco pro radost a ty ho prudíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 18:07

My teď bydlíme v Ostravě. Já od rodičů dostala byt. On je z Česky Třebové. Chtěl jit pracovat do Prahy, ale nakonec jsme skončili u nás i kvůli, aby bylo víc peněz. Kupuje většinu věci. Já nedávno dokončila školu, tak tolik neberu. Nějaký peníze si šetří jeste na horší časy říká (asi kdybych ho vykopla, jako žádní vrátka). Děti jeste nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
14.12.19 18:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můj partner se asi úplně zbláznil. Vzal si do hlavy, že si koupíme robota na vaření. Vybral si nějakýho za 25 000 Kč, ktery i vaří. Přitom on vaří tak 5-6 za měsíc. Navíc to pokaždé je spis rituál, kdy nakoupí drahý maso nebo dělá krevety. Teď jsme se kvůli tomu hádali. On tvrdí, že když si ho koupi z odměn, který za tenhle rok dostal. Já bych radši setřila. Vyčítá mi, že mu beru k motivaci, aby v práci zůstával déle a snažil se víc. Fakt nevím, jak mu
to mám vysvětlit. Ještě argumentuje tím, že to
má místo najmu. Byt je můj, protože jsem
ho dostala od rodičů. Nakonec s tím králem budu vařit já… :zed:

Co je to za robota? Jestli kitchenaid nebo termomix, tak do toho běž! I když za tu cenu to bude spíš ten termomix.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 18:10

Taky nechápu z jakého důvodu vycitas svému chlapovi, ze si chce za své peníze něco koupit. Pro mě za mě ať si můj chlap koupi co chce :nevim: pokud nezruinuje nás rozpočet, jsem na RD a představa ze on bude prudit za co utracim, tak bychom nedělali nic jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
14.12.19 18:13
@Anonymní píše:
My teď bydlíme v Ostravě. Já od rodičů dostala byt. On je z Česky Třebové. Chtěl jit pracovat do Prahy, ale nakonec jsme skončili u nás i kvůli, aby bylo víc peněz. Kupuje většinu věci. Já nedávno dokončila školu, tak tolik neberu. Nějaký peníze si šetří jeste na horší časy říká (asi kdybych ho vykopla, jako žádní vrátka). Děti jeste nemáme.

Takže on platí všechno, prémie jsou jeho a ty prudíš? A půlku bytu už si na něj přepsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 18:14

Já bych za 25tis jela někam na wellness. Ale jestli si ho chce koupit ať si ho koupí. Jen bych mu řekla ať to vůbec neprezentuje jako váš robot.Je to jeho robot. Tím pádem to není za nájem stejně jako jeho trencle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5310
14.12.19 18:14

Já si teď za prémie koupila Vitamix. Muž nechápal, ale necekl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11295
14.12.19 18:15
@Anonymní píše:
Tak od nej mám začít vybírat nájem?

Tak snad ti na něj přispívá, když s tebou bydlí, ne? Jinak bych ho nechala koupit si klidně hrnec, ať si v něm vaří, když ho chce, jsou to jeho peníze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 18:18

On říká, ze to měli doma když byl malej. já nejsem lina uvařit, ale ze prej až budou děti, tak nám to ušetří dost práce. ze se s tím nemusí tolik míchat a tak. a pak na mě vytáhl, ze nechápe o co mi jde. ze si za to taky muže koupit nejakou blbost pro sebe a nemyslet má nás! ale já to nepotrebuju! přijde mi to zbytečný!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.19 18:18

@Monchichik to je můj byt. tady se žádný nájem neplatí. energie platí více méně teď on.

• Nahlásit
  • Citovat
5310
14.12.19 18:20
@Anonymní píše:
@Monchichik to je můj byt. tady se žádný nájem neplatí. energie platí více méně teď on.

Takže na nákladech za bydlení se podílí výrazně. Tak oč Ti jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama