Miluje mě partnerka?

14.12.19 01:41

miluje mě parrtnerka?

Dobrý den,
s přítelkyní budeme zanedlouho rok. Oba jsem tip člověka co má problém vyjádřit své city, nejde nám to na jazyk. Ze začátku bylo vše celkem v pořádku, po měsíci scházení se jsme to dali dohromady. Ona měla předemnou 2 kluky. Já žádnou. Je pro mě první, jak ve vztahu tak sexualně. Oba jsme introverti a máme rádi pohodu doma, skoro nikam nechodíme. Poslední dobou mi přijde jako by mě vůbec nemilovala. Vlastně slova „miluju tě“ mi sama od sebe řekla jen jednou. Když jí to řeknu já, odpoví „já tebe taky“, ale od sebe to neřekne.. jednou jsem měl slabší chvilku a napsal jsem jí to co si myslím. Odpověděla, že jí nepřitahuju tak, jak by chtěla, ale že mě má moc ráda a nechce o mě přijít… Jsem trochu při těle, ale to jsem byl i na začátku vztahu. Bavíme se celkem normálně, ale nic z toho co dělá mi nepřijde jak by mě milovala. Vždy když jsme někam šli tak jen za ruce, teď si je strčí do kapsy. Co se budoucnosti týká tak vždy jsem to já kdo řekne „… a až jednou spolu budem bydlet“ nebo „…co bychom spolu mohli dělat za podnikání“Přijde mi zkrátka jako robot bez citů, Dříve jsme po ránu psali alespon „dobrá ránko“, teď jsem jí řekli že po ránu moc nepíše a odpověděla že ráno přeci nikdy nepíše že chvátá…
Mám jí moc rád a miluju jí, ale nevím co si mám o tom myslet, přijdu si jako někdo s kým je, aby nebyla sama.. I když říka že to tak není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

532
14.12.19 01:53
@imperator050 píše:
Dobrý den,
s přítelkyní budeme zanedlouho rok. Oba jsem tip člověka co má problém vyjádřit své city, nejde nám to na jazyk. Ze začátku bylo vše celkem v pořádku, po měsíci scházení se jsme to dali dohromady. Ona měla předemnou 2 kluky. Já žádnou. Je pro mě první, jak ve vztahu tak sexualně. Oba jsme introverti a máme rádi pohodu doma, skoro nikam nechodíme. Poslední dobou mi přijde jako by mě vůbec nemilovala. Vlastně slova „miluju tě“ mi sama od sebe řekla jen jednou. Když jí to řeknu já, odpoví „já tebe taky“, ale od sebe to neřekne.. jednou jsem měl slabší chvilku a napsal jsem jí to co si myslím. Odpověděla, že jí nepřitahuju tak, jak by chtěla, ale že mě má moc ráda a nechce o mě přijít… Jsem trochu při těle, ale to jsem byl i na začátku vztahu. Bavíme se celkem normálně, ale nic z toho co dělá mi nepřijde jak by mě milovala. Vždy když jsme někam šli tak jen za ruce, teď si je strčí do kapsy. Co se budoucnosti týká tak vždy jsem to já kdo řekne „… a až jednou spolu budem bydlet“ nebo „…co bychom spolu mohli dělat za podnikání“Přijde mi zkrátka jako robot bez citů, Dříve jsme po ránu psali alespon „dobrá ránko“, teď jsem jí řekli že po ránu moc nepíše a odpověděla že ráno přeci nikdy nepíše že chvátá…
Mám jí moc rád a miluju jí, ale nevím co si mám o tom myslet, přijdu si jako někdo s kým je, aby nebyla sama.. I když říka že to tak není

Je mi to líto, ale zřejmě je to tak, jak to vypadá. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
14.12.19 01:59

No řekla bych že jsi to odhadl správně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4105
14.12.19 02:07

Ale prdlajs. Zhubni 5-10kg a bude to opět OK… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
14.12.19 02:10

Takto… ani si nevybavím, jestli jsem kdy manželovi řekla, že ho miluju, přímo těmi slovy. Což neznamená, že to tak není. Za ruce jsme spolu nechodili snad nikdy, ani jsme si nepsali ranní zdravice. V tom bych důkaz (ne)lásky fakt nehledala. Ale klíč je v tom, že já ani on jsme nikdy nepotřebovali nějak slovně či jinými gesty zdůrazňovat, že se milujeme, prostě jsme to z toho druhého cítili. Což ty bohužel necítíš a asi bych v tomto případě dala na instinkt… Věta „nepřitahuješ mě tak, jak bych chtěla“ je takový docela závažný signál, že tě až tak moc nežere, bez ohledu na omáčku okolo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
14.12.19 03:42

Asi blby no. Vaznemu rozhovoru se nevyhnes. Nestav se do role prosebnika, ale muzne a na ferovku se zeptej, jestli ses jen prechodovka aby nebyla sama nebo te vnima jako zivotniho partnera.To mi prijde zasadni. Kdyz pomine chemie a zamilovani zustane nam laska ve smyslu, ze nam na druhem zalezi, chceme ho potesit, chranime ho, bojime se o nej. Jestli to nema pust ji k vode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 05:17

@imperator050 ahoj upřímně, můj přítel je to samí… já jsem ta co drží rodinu… není vše jak se zdá… Prověř si ji trochu… Třeba: Jak si vlastně představuješ naší budoucnost? Atd. Hele mne je 23 a mam tříměsíční holčičku. S přítelem jsem se poznala a byla jsem v prvním. Holka není jeho a je v rodném listě. Sám má 4deti.. A to jak mě miluje mi řekne dvakrát do měsíce… Možná… Ale jinak se tak moc nechová… Říká mi jak ho držím… Jak si mě váží a tak… ale já od něj lásku cítím… Vždy když to potřebuju… jestli tě má aspoň ráda víc než jiného např. kamaráda… Vycítiš to.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 05:25

@imperator050 a jen tak mimochodem, za ruce jsme se nikdy nedrželi, a to jsem s nim od ledna… Ani to necekam… I když mi to taky někdy chybi, pusu mi da sám od sebe možná jednou až dvakrát do týdne… I když mi to chybi… Prý jsem mladá… Neprenesl by prý to, kdybych od něj kvůli tomu odešla. Ale i to se může stát… Bývalí pritel me dobývá rok a já ignor… Proč? Sama nevím. Rozešli jsme se v dobrem… Někdy jsou otázky na které dlouho hledáš odpověď, a někdy jsou věci, které jen tak nepochopíš… Ale mluvit srdcem… To dokáže jen málo kdo.. Dej tomu šanci a mluv s ni má rovinu co si myslíš, jak ti prijde dana situace a jak to vidí ona. Sednete si třeba u kavi. Nebo u večeře a hlavně komunikujte. To je základ celého vztahu.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8026
14.12.19 07:24

Já jsem konataktní člověk, takže partnera, jako je tvá parterka bych nemohla mít, protože by mi to vadilo. Nicméně, co je to trochu při těle? Pokud ona není, vadí jí to, začni na sobě makat a půjde z tebe do kolen. Podle popisu, jak to píšeš mi přijde, že jí úplně moc extra nebereš. Ale můžeš to změnit třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37534
14.12.19 07:33

Je mi to líto, ale nemiluje tě. Má tě jen jako kamaráda. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
14.12.19 08:23

Buď akčnější ne ke vztahu ale k sobě. Budeš uvolněnější, sebevědomější a když se i fyzicky spravíš, bude to jen jako bonus.
Málokterá ženská chce ukňouraný štěňátko… Promiň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
14.12.19 08:24
@imperator050 píše:
Dobrý den,
Mám jí moc rád a miluju jí, ale nevím co si mám o tom myslet, přijdu si jako někdo s kým je, aby nebyla sama.. I když říka že to tak není

Ano, ma te rada, ale nemiluje te, chybi ji tam mozna vetsi pritazlivost, tak ze jestli chces nekoho kdo te bude milovat tak jinam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 11:06

Myslim, ze te ma moc jisteho. Zacni chodit cvicit a ven mezi lidi. Bud ji to nakopne, nebo pujdete od sebe. V zadnem pripade se ji nedoprosuj o projevy lasky, nebo to zazdis totalne, zadna zena nechce misto chlapa uknourane stenatko. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 13:16

Celý emimino je prd. Většina zdejších uživatelem je zklamaná životem, partnerem nebo dětma. Nenech si radit. Jediný, co bych si z toho vzal je pokus o snížení váhy. Prostě se snaž na tom pracovat a uvidíš sám, jestli se to zlepší :) Když ne, tak aspoň budeš mít lepší výchozí pozici do dalšího vztahu, kdyby to náhodou nevyšlo…
A jestli tě miluje nebo ne. Hele každá není na ty city, jak sám píšeš. Třeba ani milovat v tom právem slova smyslu neumí. Třeba dělá maximum, co ji srdce dovoluje. Každopádně z tohohle příspěvku to proste nejde poznat! Nebud bába, buď chlap! Pracuj na sobě a uvidíš!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama