Chlap mě ignoruje..

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 09:30
Chlap mě ignoruje..

Ahoj holky, po včerejšku mám fakt dost.. chlap si včera večer uvařil sám pro sebe večeři, protože už nechce jíst stále na večeři pečivo s něčím..(pro mě je to nejrychlejší, protože večer mám s dětma frkot). Problém byl v tom, že zasviněný sporák, halda nádobí a v pohodě si lehl k televizi a vše hodil do dřezu a já si to prý mám uklidit, že nejsem schopná na večeři nic uvařit. Jako vařím oběd, tak co by ještě chtěl! Nemám žádnou motivaci k tomu, abych chlapa obskakovala! Když příjde z práce, sedne k PC a myslí si, že já jej obsloužím až k NOSU a vše po něm sklidím a umyju, ještě pak by se třeba i kafé hodilo..a já nevím co ještě by chtěl. Prý ženská má tak fungovat, jsem doma s dětmi a úklid prý k ženské patří, ale už takhle dál nechci..Nejsem přece nějaká jeho služka. Jednou půjdu do práce a nechci uklízet po chlapovy poházené ponožky, rozházené špinávé hrnky od kafé, několik dní zaschlé..už mě to nebaví. Mám 2 kluky a až budou větší, nechci uklízet po 3 chlapech v baráku! Své děcka si vychovám tak, aby uklízeli po sobě, jako mě vychovala mamka a ne jak chlap mi řekl, že uklízí jen buzny a on buzna není, což už bylo na mě moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 27.09.18 09:32

Asi jsi to doteď dělala, tak co by na tom měnil.

Lalelale
Závislačka 2674 příspěvků 27.09.18 09:34

Ou… Já nevím, co říct, tohle by si partner ke mě v životě nedovolil. Asi by mi ruply nervy a servala bych ho na tři doby. A pak bych si s ním dost vážně promluvila o tom, že takto se ke mně chovat nebude a měl by si dobře rozmyslet, čeho chce svým jednáním docílit

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 09:37

Ne od té doby co máme 2 děti jsem to nedělala, jen něco teda, jinak bych ani neuvařila oběd přes ten jeho bordel. On si prostě toho nevšímá, jen buzeruje ukliD to to je zenská práce.
Ani koš nevynese, trídím odpad, ani ten nevyhodí, nic, raději si lehne k televizi.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 09:38

@Lalelale A když něco řeknu, tak prý se chci s ním jenom hádat! ALe já se nehádám, já mu jen říkám a on to nechce slyšet.

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 27.09.18 09:38
@LLenule111 píše:
Ne od té doby co máme 2 děti jsem to nedělala, jen něco teda, jinak bych ani neuvařila oběd přes ten jeho bordel. On si prostě toho nevšímá, jen buzeruje ukliD to to je zenská práce.
Ani koš nevynese, trídím odpad, ani ten nevyhodí, nic, raději si lehne k televizi.

No a pomáhal ti někdy, nebo vše děláš celou dobu sama?

Mango_Lassi
Extra třída :D 14097 příspěvků 27.09.18 09:42

Nevařit a neuklízet po něm. Trvat na tom

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 09:43

Ty ses na rodicaku = mas zajistit peci o deti, on je dospely, jidlo si ma zajistit. Tohle by muj rekl/udelal jednou, a co by prislo pak, by dlouho rozdychaval. Vzala bych to spinave nadobi a donesla ho do jeho postele. Ze tenhle bordel udelal on, tak at si ho uklidi. Ty nejsi sluzka, chce sluzku? Muze si ji zaplatit, berou tak 150/hodinu. Ty od nej dostavas nejakou odmenu za svou praci? Asi ne, ani pochvalu, nic. Takze nas*at.

Lalelale
Závislačka 2674 příspěvků 27.09.18 09:44
@LLenule111 píše:
@Lalelale A když něco řeknu, tak prý se chci s ním jenom hádat! ALe já se nehádám, já mu jen říkám a on to nechce slyšet.

Tak bych se hádala. Ono třeba píšeš ve vzteku a vyzní to horší, než je, ale vyloženě tu toho chlapa vykreslujes jako línou urážlivou vyzirku, která se cítí povznesená i nad umytí talíře. Většinou mi tu silné výroky o rozvodech prijdou směšné, ale tohohle bych doma opravdu netrpěla.

zoidberg
Extra třída :D 12008 příspěvků 27.09.18 09:45

Tak to neuklizej. Ukliď jen svoje a jeho tam nech. To jsou fakt problémy :roll:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 27.09.18 09:47
jeden ze života :)

jeden ze života :)

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 09:49
@zoidberg píše:
Tak to neuklizej. Ukliď jen svoje a jeho tam nech. To jsou fakt problémy :roll:

A co jako? Bude se ji hromadit nadobi a asi nejaky potrebuje na vareni atd. Takze by to pak stejne umyt musela.

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 27.09.18 09:50
@LLenule111 píše:

a než jste měli děti si mu teda poskoka dělala?U některých párů je to klidně i 10 a více let… Jestli jo,tak ted sklízíš holt,co si zasela.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 27.09.18 09:52

Rozhodně se chlapa nezastávám, ale když vaříš oběd, proč toho neuděláš víc a nemáte i na večeři?

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 09:52
@LLenule111 píše:

Vzala sis liny prase a ted ho chces predelavat. Pozde, lidi se nemeni.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >