Reklama

Orgasmus jen s chlapem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:38
Orgasmus jen s chlapem

Asi hloupá otázka, nicméně na internetu jsem nic na toto téma nenašla, tak se zeptám. Udělám se jenom s chlapem, když mě dělá rukou, sama ne, nějak si nedosahnu kam třeba, máte některá podobnou zkušenost? Vyzrala jste,,sama na sebe,,?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 26.09.18 22:48

Orgasmus budeš mít pouze s pomocí penisu.

salamio
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 26.09.18 22:49
@Božislava píše:
Orgasmus budeš mít pouze s pomocí penisu.

Přesně takhle to mám.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 26.09.18 22:50
@Anonymní píše:
Asi hloupá otázka, nicméně na internetu jsem nic na toto téma nenašla, tak se zeptám. Udělám se jenom s chlapem, když mě dělá rukou, sama ne, nějak si nedosahnu kam třeba, máte některá podobnou zkušenost? Vyzrala jste,,sama na sebe,,?

pokud máš po ruce toho chlapa, tak bych se tímto „problémem“ vůbec nezabývala :mrgreen: :kytka:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4338 příspěvků 26.09.18 22:54
@salamio píše:
Přesně takhle to mám.

A nepálí tě pak zadek? :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13365 příspěvků 26.09.18 22:58

K čemu je dobrý mít orgasmus?

Prof. Farnsworth
Závislačka 4338 příspěvků 26.09.18 22:59
@Mango_Lassi píše:
K čemu je dobrý mít orgasmus?

K tomu aby chlap věděl, kdy má přestat přirážet? :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13365 příspěvků 26.09.18 23:00
@Prof. Farnsworth píše:
K tomu aby chlap věděl, kdy má přestat přirážet? :mrgreen:

Stačí říct

salamio
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 26.09.18 23:00
@Prof. Farnsworth píše:
A nepálí tě pak zadek? :mrgreen:

Ne, stejně jako zakladatelce, i mně k orgasmu stačí jen jeden penis.

Klopotkova
Echt Kelišová 7538 příspěvků 26.09.18 23:57

Tak já se udělám převážně jen s ženskou, jako ano, s chlapem byly nějaké záchvěvy, už to bylo na krajíčku, milenec mě dokonce 2× jakžtakž udělal, ale ani přítel, ani žádný jiný chlap mě nikdy neudělal, i když to dělám s mužem, tak si musím představit ženské přirození. :jazyk: :andel:

Ariadna Efronová
Nováček 5 příspěvků 27.09.18 00:03

@Klopotkova Pak dost dobře nechápu, proč máš manžela a ještě k tomu 2 milence, když s nimi nemáš orgasmus a ještě si přitom představuješ ženskou. Najdi si 1 milenku

Lenka_Hal
Závislačka 4779 příspěvků 27.09.18 02:48
@Ariadna Efronová píše:
@Klopotkova Pak dost dobře nechápu, proč máš manžela a ještě k tomu 2 milence, když s nimi nemáš orgasmus a ještě si přitom představuješ ženskou. Najdi si 1 milenku
:mrgreen: Tak konecne zacinam chapat zdroj psychicke nevyrovnanosti u klopotkove. Zacina to davat smysl… :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 07:25
@Klopotkova píše:
Tak já se udělám převážně jen s ženskou, jako ano, s chlapem byly nějaké záchvěvy, už to bylo na krajíčku, milenec mě dokonce 2× jakžtakž udělal, ale ani přítel, ani žádný jiný chlap mě nikdy neudělal, i když to dělám s mužem, tak si musím představit ženské přirození. :jazyk: :andel:

Mám to stejně :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 07:30

Udělám se jen když mě dělá rukou, u toho si ještě sama musím dráždit klitoris. Jinak mi to prostě nejde. Fakt je nas víc co to sami neumí?

nestarejtese
Kecalka 434 příspěvků 27.09.18 07:54
@Anonymní píše:
Udělám se jen když mě dělá rukou, u toho si ještě sama musím dráždit klitoris. Jinak mi to prostě nejde. Fakt je nas víc co to sami neumí?

Pust si pecko a půjde to hned :jazyk: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >