Orgasmus jen s chlapem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:38
Orgasmus jen s chlapem

Asi hloupá otázka, nicméně na internetu jsem nic na toto téma nenašla, tak se zeptám. Udělám se jenom s chlapem, když mě dělá rukou, sama ne, nějak si nedosahnu kam třeba, máte některá podobnou zkušenost? Vyzrala jste,,sama na sebe,,?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 26.09.18 22:48

Orgasmus budeš mít pouze s pomocí penisu.

salamio
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 26.09.18 22:49
@Božislava píše:
Orgasmus budeš mít pouze s pomocí penisu.

Přesně takhle to mám.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 26.09.18 22:50
@Anonymní píše:
Asi hloupá otázka, nicméně na internetu jsem nic na toto téma nenašla, tak se zeptám. Udělám se jenom s chlapem, když mě dělá rukou, sama ne, nějak si nedosahnu kam třeba, máte některá podobnou zkušenost? Vyzrala jste,,sama na sebe,,?

pokud máš po ruce toho chlapa, tak bych se tímto „problémem“ vůbec nezabývala :mrgreen: :kytka:

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Kelišová 5265 příspěvků 26.09.18 22:54
@salamio píše:
Přesně takhle to mám.

A nepálí tě pak zadek? :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14113 příspěvků 26.09.18 22:58

K čemu je dobrý mít orgasmus?

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Kelišová 5265 příspěvků 26.09.18 22:59
@Mango_Lassi píše:
K čemu je dobrý mít orgasmus?

K tomu aby chlap věděl, kdy má přestat přirážet? :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14113 příspěvků 26.09.18 23:00
@Prof. Farnsworth píše:
K tomu aby chlap věděl, kdy má přestat přirážet? :mrgreen:

Stačí říct

salamio
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 26.09.18 23:00
@Prof. Farnsworth píše:
A nepálí tě pak zadek? :mrgreen:

Ne, stejně jako zakladatelce, i mně k orgasmu stačí jen jeden penis.

Klopotkova
Echt Kelišová 8248 příspěvků 26.09.18 23:57

Tak já se udělám převážně jen s ženskou, jako ano, s chlapem byly nějaké záchvěvy, už to bylo na krajíčku, milenec mě dokonce 2× jakžtakž udělal, ale ani přítel, ani žádný jiný chlap mě nikdy neudělal, i když to dělám s mužem, tak si musím představit ženské přirození. :jazyk: :andel:

Ariadna Efronová
Nováček 5 příspěvků 27.09.18 00:03

@Klopotkova Pak dost dobře nechápu, proč máš manžela a ještě k tomu 2 milence, když s nimi nemáš orgasmus a ještě si přitom představuješ ženskou. Najdi si 1 milenku

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5645 příspěvků 27.09.18 02:48
@Ariadna Efronová píše:
@Klopotkova Pak dost dobře nechápu, proč máš manžela a ještě k tomu 2 milence, když s nimi nemáš orgasmus a ještě si přitom představuješ ženskou. Najdi si 1 milenku
:mrgreen: Tak konecne zacinam chapat zdroj psychicke nevyrovnanosti u klopotkove. Zacina to davat smysl… :lol:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 07:25
@Klopotkova píše:
Tak já se udělám převážně jen s ženskou, jako ano, s chlapem byly nějaké záchvěvy, už to bylo na krajíčku, milenec mě dokonce 2× jakžtakž udělal, ale ani přítel, ani žádný jiný chlap mě nikdy neudělal, i když to dělám s mužem, tak si musím představit ženské přirození. :jazyk: :andel:

Mám to stejně :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 07:30

Udělám se jen když mě dělá rukou, u toho si ještě sama musím dráždit klitoris. Jinak mi to prostě nejde. Fakt je nas víc co to sami neumí?

nestarejtese
Kecalka 446 příspěvků 27.09.18 07:54
@Anonymní píše:
Udělám se jen když mě dělá rukou, u toho si ještě sama musím dráždit klitoris. Jinak mi to prostě nejde. Fakt je nas víc co to sami neumí?

Pust si pecko a půjde to hned :jazyk: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >