Napsat bývalému příteli, nebo nenapsat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 06:02
Napsat nebo nenapsat

Hezky den, potrebovala bych poradit z pohledu nekoho nezaujateho. Tim, ze v tom mam city, se na to neumim divat racionalne. Rozesli jsme se s pritelem po trech letech. Udelal to v afektu a rekl mi nehezky veci, ale ten vztah koncil tak jako tak. Ja ho miluju, ale vim, ze je konec, napsal, ze me nema uz rad, i kdyz to bylo v nastvani, asi to tak je. Ja mu po tom jeho vylevu napsala, ze uz ho nechci nikdy videt a tak se i stalo. Je to uz dva tydny, nejsme vubec v kontaktu. Mu je to asi sumak, ale me to hrozne trapi, ze za to asi muzu ja, ze je to vsechno moje vina, napsala jsem mu, ze po tom, co mi napsal, uz pro me neexistuje. Ted me to mrzi a trapi. Nechci to nejak vracet, vim, ze je konec, ale ten konec se mi nejak prici. Zase na druhou stranu nechci dolizat, vzdycky jsem prisla ja, ale takhle zahodit tolik spolecnych chvil. Nevim, co delat, jestli to uz nechat byt a smirit se s tim, ze jsme se takhke rozhadali a uz se neuvidime, nebo napsat zase prvni a nejak slusne to skoncit. Nechce se mi zase ukazovat, ze trpim a zalezi mi na nem, prvni mu psat a tak. Na druhou stranu citim taky vinu, proste nevim, placam se v tom neskutecne, protoze ho mam rada. Mam to uz nechat plavat a nechat ho proste odejit, i kdyz se budu citit porad vinna? Dekuji za jakoukoliv reakci, :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 2817 příspěvků 26.09.18 06:05

Nepsat.

kacakaca
Závislačka 2613 příspěvků 26.09.18 06:23

Nedolizat. Nepsat. Spolecne chvile jsou pryc a dalsi rozhovor k nicemu pozitivnimu nebude. Za rok to budes videt jinak, ted se soustred na neco jineho, treba na cinky v posilovne.

Zoe1
Kecalka 266 příspěvků 26.09.18 06:31

Ahoj, určitě nepsat, čas to všechno vyřeší, jen vydržet a přečkat tu nejhorší dobu, seš ve fázi sebeobviňování, takže to opravdu nevidíš racionálně. Taky jsem to před pár lety zažila a bylo mi líto těch ztracených let a teď jsem strašně šťastná, že jsem s ním nezůstala. Po rozchodu jsem byla asi dva roky sama, pak jsem ve 28 letech potkala někoho jiného, ve 30 svatba, pak jsme ještě cestovali, užívali si a zařizovali bydlení a teď ve 32 letech se mi narodila krásná zdravá holčička. Vzpomínám si na to období po rozchodu a vím, že to bylo těžký a že nic jiného než nechat plynout čas nepomohlo, ale ve finále když na to koukám zpětně, tak to bylo to nejlepší řešení, navíc jsem šla pak do nového vztahu velmi ponaučená.

mau-mau
Závislačka 3218 příspěvků 26.09.18 06:33

Už při čtení nadpisu jsem si říkala Nepsat a skutečně to tak je. To by, ruku na srdce, nebylo žádné vysvětlování nebo omlouvání, to by bylo zase dolejzání. Drž se a nepiš, jednou si za to poděkuješ. Tohle nebyl asi nikdy rovný vztah. Kousni se do pracky a nepiš! ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 06:38

Holky diky moc, nenapisu, jen jsem to strasne potrebovala potvrdit, protoze ho miluju a trapim se. Ale dolizani bylo fakt uz dost, vsechny jste to asi pojmenovaly spravne. Jen Jsem se rano probudila, citila jsem hroznou vinu, brecela jsem a svrbely me prsty :)

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8430 příspěvků 26.09.18 06:38

Nepsat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 06:46
@Zoe1 píše:
Ahoj, určitě nepsat, čas to všechno vyřeší, jen vydržet a přečkat tu nejhorší dobu, seš ve fázi sebeobviňování, takže to opravdu nevidíš racionálně. Taky jsem to před pár lety zažila a bylo mi líto těch ztracených let a teď jsem strašně šťastná, že jsem s ním nezůstala. Po rozchodu jsem byla asi dva roky sama, pak jsem ve 28 letech potkala někoho jiného, ve 30 svatba, pak jsme ještě cestovali, užívali si a zařizovali bydlení a teď ve 32 letech se mi narodila krásná zdravá holčička. Vzpomínám si na to období po rozchodu a vím, že to bylo těžký a že nic jiného než nechat plynout čas nepomohlo, ale ve finále když na to koukám zpětně, tak to bylo to nejlepší řešení, navíc jsem šla pak do nového vztahu velmi ponaučená.

Ano, jsem ve fazi sebeobvinovani a mam na tom lvi podil prave. Vzdycky je chyba ale tak trochu na obou stranach :(

Bubla_Bučková
Závislačka 4066 příspěvků 26.09.18 07:24

Tak jestli si mu byla nevěrná a on tě nazval běhnou, tak chápu že byl hnusnej. Jestli si zapomněla koupit banány a on tě sjel, že nemá po cvičení jak doplnit energii je to oběhový materiál… Takže buď zkus být konkrétnější nebo nečekej jinou radu než nepsat. Já moc tomu, že jste celou dobu pluli na růžovém obláčku a zničeho nic hádka kvůli banánum, která vyvrcholí rozchodem jinak perfektního vztahu, nevěřím. Tak buď je to skvělej chlap, tak bojuj …nebo je to blbec a takovejch ještě bude…

srpen89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 26.09.18 08:41

Urcite nepsat. Uplne ti ale rozumim, ze mas nutkaní napsat. Nikam by to ale nevedlo. Obdobi po rozchodu je blby no. Zvlast pokud on se rozesel s tebou. To bylo slz, co jsem kolikrat vybrecela, ale ted po tech 20,30 letech se musim usmivat a rada na vsechny vztahy vzpominam. :) Co te nezabije, to te posili, zivot jde dal ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 08:48
@Bubla_Bučková píše:
Tak jestli si mu byla nevěrná a on tě nazval běhnou, tak chápu že byl hnusnej. Jestli si zapomněla koupit banány a on tě sjel, že nemá po cvičení jak doplnit energii je to oběhový materiál… Takže buď zkus být konkrétnější nebo nečekej jinou radu než nepsat. Já moc tomu, že jste celou dobu pluli na růžovém obláčku a zničeho nic hádka kvůli banánum, která vyvrcholí rozchodem jinak perfektního vztahu, nevěřím. Tak buď je to skvělej chlap, tak bojuj …nebo je to blbec a takovejch ještě bude…

Nepluli jsme na ruzovem oblacku, psala jsem, ze ten vztah byl uz u konce, jen jsem nechtela, aby ten konec byl takovy. A o neveru neslo, ale v podstate kdyz je vztah u konce, tak do krve se pohadate i kvuli bananum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 09:01
@srpen89 píše:
Urcite nepsat. Uplne ti ale rozumim, ze mas nutkaní napsat. Nikam by to ale nevedlo. Obdobi po rozchodu je blby no. Zvlast pokud on se rozesel s tebou. To bylo slz, co jsem kolikrat vybrecela, ale ted po tech 20,30 letech se musim usmivat a rada na vsechny vztahy vzpominam. :) Co te nezabije, to te posili, zivot jde dal ;)
rozesel se on, ale byla to vsechno moje vina, proto me trapi takovy konec :,(
Bubla_Bučková
Závislačka 4066 příspěvků 26.09.18 09:12
@Anonymní píše:
rozesel se on, ale byla to vsechno moje vina, proto me trapi takovy konec :,(

A proč si s tím teda něco nedělala dřív? No tak co už… Příště budeš chytřejší a fakt takovejch ještě bude :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 10:55
@Bubla_Bučková píše:
A proč si s tím teda něco nedělala dřív? No tak co už… Příště budeš chytřejší a fakt takovejch ještě bude :hug:
je to komplikovany, ale o to ted nejde. Je konec a otazka znela napsat a slusne to ukoncit, nebo to nechat byt, kdyz ta druha strana nema zajem.
Bubla_Bučková
Závislačka 4066 příspěvků 26.09.18 11:02
@Anonymní píše:
je to komplikovany, ale o to ted nejde. Je konec a otazka znela napsat a slusne to ukoncit, nebo to nechat byt, kdyz ta druha strana nema zajem.

Ale… žádný slušný ukončování a dobrý vztahy po rozchodu a chození na kafíčka.. Na to se vyprdni :kytka: a stejně ti jde o to, ho ještě aspoň jednou vidět :P Neboj, všechno přeboli ZA pár měsíců.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >