Manžel musí dozrát

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 19:35
Manzel musi dozrat

Tak jsem se prave nastvala tak, jako uz dlouho ne. Nadhodila jsem manzelovi, ze bychom mohli behem par let koupit pozemek a zacit stavet baracek at nejsme porad v najmu. Zacal se citit tlaceny a nastval se a co zacalo z nej vypadavat jsem nestacila zirat. Ze on si chce v klidu pracovat a zit a ze byl tlaceny do svatby, ted vymyslim s bydlenim a ditetem. Brali jsme se po 10 letech vztahu a je nam skoro 30. Pry by potreboval v klidu nejdriv dozrat. Muze mi nekdo vysvetlit co to sakra znamena? To je jako potreba v dnesni dobe s tricatniky jednat jako s patnactiletymi detmi, aby si mohli v klidu dozrat? Nutno rict, ze jsem ho do niceho netlacila, normalne jsem se bavila o nasich moznostech.
Jo a jeste mi rekl, ze do ditete si taky pripada tlaceny, ze treba k tomu dospeje az mu bude 35, treba ne. Presne mi to nerekne a tecka. Ze mne bude pak taky 35 a bude uz treba pozde ho nezajima, pry je to natlak. No ja myslela, ze me slehne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 25.09.18 19:41

Myslím,že toto jste si měli ujasnit ještě před svatbou. :(

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 25.09.18 19:41

Já bych šlehla jeho. Dejme tomu s tím pozemkem, stavenim… Ale tu informaci o dítěti… To si neměl nechávat pro sebe. A to jste se o tom nikdy nebavili? Nebo to nějak odbyl jako „jednou bude“? Ale třeba měl jen blbej den a vysvětlí ti to… Že to tak nemyslel… V opačném případě bych šla asi hledat jinde. Je to blbý po takový době, ale on si teď asi vzpomněl, že mu „něco uteklo“.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 25.09.18 19:41

My se učili v psychologii, že chlapi dospívají až kolem třicítky. Dřív, než se vrhnete do jakéhokoli projektu v podobě dítěte nebo bydlení si prommluvte, vážně promluvte.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 19:42

@Lychee13 jenze on porad vsechno neustale posouva a pak se vymlouva… Kdybych to vedela na zacatku vztahu, nesla bych do toho.. Myslela jsem si, ze mame stejne hodnoty..

Safrik
Kecalka 193 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 19:42

Ty jo, zaplat pan buh ja sem teda taky planovac, svatbu, i bydleni sem taky zaridila ja a manzel se jen svez, ale myslim ze mu to vyhovuje. A rikala si mu ze proste uz vam neni 20 a na co chce cekat? Rozumne bych mu reklA jak dlouho vse trva.. Ale jestli to nejde.. :zed:

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 25.09.18 19:44

Nevím, co poradit, ale každopádně mě by tohle naštvalo taky a přesně tyhle typy chlapů nemám ráda ( mám jich pár kolem sebe u kamarádek). Pokud ve 30 letech není zralý, patrně už nebude nikdy. Spíš je to ale jen výmluva a vyhovuje mu život jaký žijete, bez závazků, chodit do práce, vydělat si peníze a ty si pak sám utratit za své věci, ne něco budovat, o někoho se starat, přidělávat si problémy…No, takže vlastně nezralý je :nevim:
Nechtěla bych být s chlapem s vyhlídkou, že děti budu mít až třeba v 35 a možná taky ne, protože se třeba na to ještě nebude cítit…
A to takto otočil až teď? Nebo už vysílal nějaké signály dříve?

zoidberg
Extra třída :D 11639 příspěvků 25.09.18 19:44

Tak ho netlač :think:

mroe
Extra třída :D 14317 příspěvků 25.09.18 19:45

No, mozna to neni spravne, ale ja jsem partnerovi (ted uz manzelovi) jednou rekla, ze chci mit deti a on to vi a jestli se neciti na to mit prvni do mych tricetin (tenkrat za asi dva roky), at to rekne co nejdriv, ze se podle toho zaridim.
Ve triceti jsem otehotnela a porodila.
Jsou veci, ktere by si lide meli ujasnit a mluvit o nich, pokud na dulezite veci nemaji stejny nazor, mozna se najde nekdo jiny, kdo ho mit bude.
Takze, pokud se ve triceti citi tlacen, asi by mel smulu. Ale zas abys toho nechtela moc najednou, ja sice mela dite, ale bydleli jsme v podnajmu a moc penez jsem nemeli, to pro me nebylo v te dobe nejdulezitejsi.

Markéta80
Hvězda diskuse 39691 příspěvků 25.09.18 19:46
@Anonymní píše:
@Lychee13 jenze on porad vsechno neustale posouva a pak se vymlouva… Kdybych to vedela na zacatku vztahu, nesla bych do toho.. Myslela jsem si, ze mame stejne hodnoty..

a na začátku nebo před svatbou říkal co? Tohle je situace na prd. Na co chce čekat když je mu 30? Ty zase tolik času nemáš jako on :?

Hroznej puberťák
Závislačka 4534 příspěvků 25.09.18 19:48

Baráček, mimísek, zelená vdovička, manža furt v práci, aby to utáh a poplatil, chápavý soused, rozvod, alíky… se nedivim, že se do takovejch světlejch zítřků nežene :jazyk:

Halamka
Závislačka 3583 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 19:48

@lleennttiillkkaa a někteří kolem čtyřicítky a někteří vůbec :mrgreen:
Nechala bych ho třeba pár měsíců v klidu a pak číhala na příležitost k obyčejnému pokecu… No a jestli bude nadále tvrdit, že je tlačeny, tak potom hledat jinou možnost, chlapa, pozemek…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 19:49

@Safrik mne je to taky jasny, ze si neukazu na pozemek a nemam ho ve vterine. To je proces nekdy na nekolik let. To on uz ale nejspis nevidi. Proste se na to neciti a nic s nim nehne.

Ale abych pravdu rekla, tak mnohem vic me ted mrzi co rekl o tech detech :( Kdyz nam bylo 20, tak jsem sla kvuli nemu na preruseni, protoze jsem jeste studovala a on taky a tvrdil mi jak se na dite neciti… Ty podminky nebyly idelani. Ani financni a tak jsem to udelala. Strasne se za to dodnes stydim. Nechtela jsem na to male zustat sama a jeste bez skoly a penez… Sliboval a prosil at s nim zustanu. Pry, ze hned jak dostuduje, tak si miminko poridime. Ja mam v sobe od te doby takovou bolest a jen jsem cekala az si opravdu to miminko budeme moci dovolit. No a to uz muzeme davno a on proste ted nechce…

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 8448 příspěvků 25.09.18 19:49

@Hroznej puberťák O barák tu až tak nejde. Jako spíš o dítě. Ženy nejsou plodné až do smrti.

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 8448 příspěvků 25.09.18 19:50

A chceš to dítě mít opravdu s ním?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >