Reklama

Milostný trouhelník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teryss33
Nováček 2 příspěvky 25.09.18 19:33
8o :? :,( :(

Příspěvek upraven 02.10.18 v 22:08

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 25.09.18 19:39

@Teryss33 Proč si měníš číslo? Prostě ho pošli do háje a je klid ne?

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 19:45

Nevim co od takovyho chlapa chces. Kdybys ho mela ty tak se vsad ze by lez za jinou jako to dela ji s tebou.. Nevim najdi si svobodnyho rozumnyho chlapa, s kterym si vybavis bydleni, svatbu miminko.. A spokojeny duchod.. Takovyhle to urcite nebude. No ne? :think:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18271 příspěvků 25.09.18 19:54

@Teryss33 To je fakt projev tatara.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 25.09.18 19:57

@Teryss33 Jeden z vás 3 by měl mít dost rozumu na to, aby jak se říká byl moudřejší a ustoupil…

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.09.18 20:12

@hanka.br. :palec: :lol:

coninka
Kecalka 105 příspěvků 25.09.18 20:13

Každý udělá v pravopisu chybu, ale tohle je maso 8o 8o

Teryss33
Nováček 2 příspěvky 25.09.18 20:19

Už jsem to udelala nekolikrat ze jsem mu rekla ze to takhle dal nejde ze je proste konec porad mi psal I vyhledaval bydlim v prizeni chodi k oknu proti jsem mam nove cislo miluji ho ale proste nebude semnou manipulovat on sam asi nevi co chce je mi z toho tezko a vim ze to takhle dal nejde ale at stim prestane I on a nevyhledava me

Russet
Extra třída :D 10900 příspěvků 25.09.18 20:31
@Teryss33 píše:
Ahojte zacala jsem si z chlapem ktery zije z holkou 10 let už nekolikrat šla od nej a pokazdy se knemu vratila uz tak 12 krat ona vi ze je semnou 11 mesicu porad mi trvdi ze ji nemiluje a porad se na neco vymlouva ale porad se kni vraci ale I kdyz je sni porad chodi za mnou dnes jsem si zmenila tel číslo uz je toho na me moc nechapu ho

Místo čísla telefonu změň číslo chlapa.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 25.09.18 20:38
@coninka píše:
Každý udělá v pravopisu chybu, ale tohle je maso 8o 8o

Asi je rozrušená

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 20:39

@coninka
Trouhelnik? :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >