Chlapi na zabití ;)

17.3.17 08:03

Chlapy na zabití ;)

Ahoj ženy,
Zajímá mě jestli to máte doma taky tak :D
Máte někdy dny, kdy by jste svého muže/přítele nejraději přetáhli lopatou po hlavě? :lol:
Já nevím, jestli je normální, že jsou prostě dny - kdy je všechno v pohodě, máme se rádi, nehádáme se…- a pak dny, kdy mám chut sbalit si batůžek utéct na Bahami a už se nikdy nevrátit :D :lol:

Máte to tak?
btw:jak jste na tom zapracovali?

A dále mě zajímá :
Jaké vlastnosti si nejvíce vážíte na své drahé polovičce a naopak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
17.3.17 08:07

Chlapi, jako páni, pardon, ale je to do očí bijící. Jinak utéct na Bahamy by se mi chtělo 24 hodin denně a 364 dnů v roce. Válet se na pláži. Ale klidně bych manžela vzala s sebou. Prostě každý má občas svůj den blbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
17.3.17 08:08

Nemám to tak, netrávíme spolu veškerý volný čas, když spolu jsme, jsme rádi, těšíme se na sebe a užíváme si jeden druhého, nepamatuji si, kdy jsme se naposledy pohádali. Ale být spolu mimo práci všechen čas, tak bych asi měla chuť někam utéct, potřebuji svůj klid a prostor.

Vážím si toho, že je pracovitý, chytrý, schopný, samostatný, čestný, skromný a chápavý.
Vadí mi, že je někdy až moc obětavý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
17.3.17 08:11

Já mám takový pocit často ale trvá jen pár vteřin, místo toho abych mu nadala do volů tak mu řeknu že je lump, tomu se začneme oba smát, on mi řekne že jsem lumpka a tím je hádka ukončená… nikdy jsme neodešli z domu rozhádaní a bez pusy ;)
vážím si ho protože je super táta a oba nás hrozně miluje a dělá první poslední abychom se měli dobře i když je někdy lump :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1387
17.3.17 08:20

Jasne ze JO :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27265
17.3.17 08:38

Každou chvíli :mrgreen: Manžel je zlatej, ale občas má svojí chvilku. A já taky, jako každej, jen to každej nepřizná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 08:38

Ten pocit že mě se.re nemívám, oceňuji na něm spoustu vlastností, neoceňuju že je rozhazovačný, třeba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
17.3.17 08:42

Takové pocity nezažívám. Muže miluju a mé naštvaní trvá vždycky v řádu minut. :)

Vážím si muže za spoustu věcí, je chytrý, úspěšný v oboru, neustále se rozvíjí, pečuje o mě, prostě snaží se, abych byla šťastná.

A rozčiluje mě v podstatě jen jedna věc, za to pořádně. :D Nikam nedokáže přijít včas. A nejvíc mě vytočí, když jsem vázaná časově na něj a pak kvůli němu přijdu na sjednanou schůzku pozdě i já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
17.3.17 08:45

Nikdo neni kazdy den stoprocentni…za 7 let bych se balila na Bahamy hadam tak 100000000000×krat z toho ani jednou vazne :mrgreen: Vymena nazoru u nas probiha na urovni slusne komunikace. Nikdy jsme si nevynadali sproste. Zato ja se umim nafucet a nemluvit a manzel se vzdy prijde udobrit :oops: Nesnasi tichou domacnost. Vetsinou stejne resime prkotinky a clovek nekdy z unavy ci pretazeni bouchne.
Vazim si na nem, ze ma takovy cool pristup k zivotu, ze je to skvely chlap, manzel a spravny tata. A jsem nevyslovne stastna, ze jsem nam tenkrat dala sanci, prestoze manzel nebyl naprosto muj typ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24552
17.3.17 08:55

Máme to taky tak, to jsou prostě takové dny, kdy mi chlap pije krev i tím, že blbě dejchá. A druhý den je to v pohodě. Celkem s tím nenadělám nic, a už na to i kašlu. Pokud to jde, tak muže předem varuju, at mi jde z vlny, že nemám náladu. No a když je to z jeho strany, tak jde jinam on anebo se seberu já a jdu k dětem. A je to vyřešené. Myslím si, že je to normální, není možné být zamilovaný a nadšený celý život. Prostě semrtam přijde den blbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15443
17.3.17 09:06

Ale jo, taky mi občas přijde nesnesitelný. A taky občas (častěji) přijdu nesnesitelná i já sama sobě. :lol: Někdy je to ale mým rozpoložením a když si to uvědomuju, tak hlásím dopředu, že jsem protivná sama sobě, tak kdyby něco, tak se mnou asi žádná legrace nebude.

Někdy mu řeknu, že zrovna není můj miláček (hláška z filmu), tomu se oba hned zasmějeme. Někdy nevěřícně kroutím hlavou, co zase dokázal vymyslet.

A čeho si vážím? To by bylo na dlouhý seznam. Nejvíc si vážím toho, že i po 15ti letech mi dokáže imponovat. Že pozná, kdy je čas po mě hodit čokoládu a jít z cesty. Že ví, že když se při nějakém rozhodnutí šprajcnu, že nemá smysl mě přesvědčovat hned, ale dát mi čas, abych o tom mohla přemýšlet. Zpravidla mi stejně dojde, že má pravdu :lol: A že je to stále stejný lichotník, připadám si vedle něj pořád jak princezna, i když se občas dokážu chovat jako saň.

A co mě na něm rozčiluje? Teď si hned asi nevzpomenu. Vlastně jeho úchylka na čistotu auta. Peskuje mě za binec v autě (parkovací lístky ve dveřích auta, občas tašky z oblečením, když v jednom kuse rozvážím děti a potřebují toho více…prostě provozní bordel) a přitom doma po něm věčně něco uklízím. Jeho pořádkumilovnost se vztahuje jen na auto :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3880
17.3.17 09:33

Občas se mi stane, že se za ten den nakupí drobnosti typu drobky na lince a ponožky poházené po podlaze, ale že bych vyloženě toužila po Bahamách, to asi ne, mně stačí zavřít se v ložnici s čokoládou a seriálem :mrgreen: A právě v takových chvilkách si připomínám, co se mi na něm líbí - že nás má rád, je to skvělý otec, je manuálně zručný, pracovitý a neřval na mě, když jsem odřela auto :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
17.3.17 10:06

Kéž by si chlapu taky udelali nekde diskuze tema : stve me ženská :D Jak bych si to rada precetla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 10:34

@Barunka.10 Tak zase ty dny vy ženy máte jen týden v měsíci… Týden byste nás brali lopatou po hlavě, tři týdny pak ťuťu ňuňu… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 12:13

Jéé tolik reakcí :)
Pardon za ty chyby ;))

Jsem ráda, že to tak taky máte, ale popravdě závidím Vám, když vidím, jak píšete, že v nich máte oporu, kéž bych to tak taky měla :pocitac: :lol: Já oporu necítím, jako můj partner je hodnej, ale oporu jakoby tu,,citovou,, v něm moc necítím, ale možná je to můj problém, že to tak cítím, my ženy často vidíme problém, někde kde vlastně ani není že? :lol:

Vážím si partnera za to, že mě bere takovou jaká jsem, je pracovitý, nepije, nechodí do hospody, vyjde mi vstříc, je rozumný, a velmi šikovný
Rozčiluje mě, že je jakoby chladný, nedává moc najevo city a dřív mluví než myslí :roll:
@Premek_Orac to je pravda :mrgreen: Taky to s námí není žádný med :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama