Chlapy umí řešit problémy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:04
Chlapy umí řešit problémy?

Umí vaší chlapy řešit problémy? Různých situací? Nebo to nechávají na vás ať se staráte!? Můj chlap když má něco řešit tak vybuchuje a je agresivní nadává mi slovně… A když se ho zeptam proč se tak chová tak jeho odpověď nevím. Přijde mi to zajímavé jak se chová!!! Jak to máte vy doma.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 7038 příspěvků 27.05.19 21:07

Chlapy to nevím, to neznám :nevim:
a chlapi, no jak který, někteří strkají hlavu do písku a čekají, že problém vyšumí
s chlapem, co je agresívní, bych nebyla

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 43010 příspěvků 27.05.19 21:07
@Anonymní píše:
Umí vaší chlapy řešit problémy? Různých situací? Nebo to nechávají na vás ať se staráte!? Můj chlap když má něco řešit tak vybuchuje a je agresivní nadává mi slovně… A když se ho zeptam proč se tak chová tak jeho odpověď nevím. Přijde mi to zajímavé jak se chová!!! Jak to máte vy doma.

nevim..asi jsme jeste problem nemeli :nevim: …. taky zalezi na typu problemu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:12
@Anonymní píše:
Umí vaší chlapy řešit problémy? Různých situací? Nebo to nechávají na vás ať se staráte!? Můj chlap když má něco řešit tak vybuchuje a je agresivní nadává mi slovně… A když se ho zeptam proč se tak chová tak jeho odpověď nevím. Přijde mi to zajímavé jak se chová!!! Jak to máte vy doma.

můj chlap ne, toho jsem si pečlivě vybrala. Ale moje matka byla tento typ. I když jsem byla dítě, musela jsem dospělé problémy řešit za ni (přídavky na děti, pojištění, ztrátu dokladů apod.)

Cheriffka
Kecalka 358 příspěvků 27.05.19 21:12

Chlap, co utece od problemu nebo se pred nim schova pro me neni chlap. Je to srab.
U meho jsem jeste nezazila, ze by se cemukoliv nepostavil celem nebo aby nechal neco vyhnit. I taky proto jsem si ho vzala ;)

Safrik
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 27.05.19 21:14

Tvuj manzel teda asi nebyl nejlepsi volba partaka pro zivot..

Lama Lama
Hvězda diskuse 53128 příspěvků 27.05.19 21:15
@Anonymní píše:

Problémy mezi námi velmi dobře, zejména co se týká věci vztahovych. S faktickymi, zařizování a vyřizování věci to pokulhává. Většinu věcí mám na starost já.
S ex to bylo obracene. Vztahove moc řešit nechtěl, většinu problémů popiral. Ale zas vyřídil kdeco - smlouvy, právníky, hypotéku, banku, různé spory s dodavatel služeb…

Leo44
Kecalka 204 příspěvků 27.05.19 21:24

Můj to řeší a řeší i moje doktory. Já řekla že chci jiného zubaře a on začal volat a shánět. Řekla jsem o gynde a on mi začal odvolávat a sehnal. řeknu mu co je třeba vyřídit a on jde a vše mi vyřídí abych nemusela já. Někdy jdu já vyřizovat ale víc partner.

Nechtěla bych chlapa co neřeší věci, strká hlavu do písku atd. To není chlap, ale.dite.

U nás neexistuje nic jako já jsem hlava rodiny apod. Na všem. se domluvíme.

velbloudice
Kecalka 364 příspěvků 27.05.19 21:27

Většina mužů, které znám, nechává problémy vyšumět… proto jich je mnohem více např. v exekuci atd. jsou to pštrosi, rádi strkají hlavu do písku, bohužel… ale jsou tací, kteří to umí, jen nevím, kde je hledat:(…

Ou
Echt Kelišová 7692 příspěvků 27.05.19 21:28

Tohle je kniha, která může usnadnit život vám oběma. Tobě při porozumění, jemu při porozumění a hledání cesty, jak z vlastního temperamentu udělat sílu a nebýt agresivním smotkem, který neví co sám se sebou

https://obchod.portal.cz/…/muzsky-kod/

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 27.05.19 21:34
@Anonymní píše:

Co je proboha zajímavého na tom, že ti nadává :roll:

Uživatel je onlinelilith1
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 27.05.19 22:25
@Anonymní píše:

Tak chlapi obecne neradi resi problemy, hlavne ty pro ne nedulezite, ale chlap mi slivne nenadava.

Janli
Echt Kelišová 8784 příspěvků 27.05.19 22:53

Takovej matroš, jako ty, jsem měla taky. Poslala jsem ho ke všem čertům a našla si úžasnýho chlapa, co problémy řeší ještě než nastanou. On si sice občas zanadává, ale nikdy nenadává mě a nikdy by mi neřekl ošklivýho slova. Mě spíš přijde zajímavé, proč si ženský nechají tolik líbit a drží si něco takovýho doma. No řekni, proč?

mája05
Nováček 2 příspěvky 28.05.19 00:46
:cert:
Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 28.05.19 06:59

Asi ma nervovou soustavu zamrzlou ve veku 5 let, chudak :lol:

A ne, mam muze, ktery dokaze vyresit vse v klidu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama