Chodili jste spolu hned?

Anonymní
3.7.20 05:38

Chodili jste spolu hned?

Raději anonym.
Chtěla bych se zeptat. Začaly jste se svým dlouholetým nynějším přítelem, manželem chodit hned od seznámení, nebo po nějakém čase nebo z kamarádství? Seznámila jsem se s mužem, přátelé chtějí abychom spolu chodili, jenže se neznáme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

116
3.7.20 05:44

Já jsem se s manželem znala 7 let než jsme spolu začali chodit. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 05:48

@Dotty90 jo, znali jste se. Takže z toho přátelství.

• Nahlásit
  • Citovat
12154
3.7.20 05:57

Asi po pul roce od seznameni. Ale hlavni problem byl v tom, ze jsem se davala dohromady po nehezkem rozchodu, jinak tam zajem byl od zacatku. Co to znamena „pratele chteji, abychom spolu chodili?“ Zalezi snad na vas dvou, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 06:06

@beruska9 právě, záleží na nás dvou a na něm vidím, že se do toho taky nehrne. O víkendu chci s ním mluvit, že to necháme na přátelství a uvidí se časem. On je sám a já taky… A přátelé vidí, oni jsou sami, mohli by to dát dohromady. Jenže já to vidím tak, že zamilovaná nejsem a chodit hned s někým koho neznám. Od přátel vím, že se mu líbím, on ví, že se líbí mě. To je teď tak všechno

• Nahlásit
  • Citovat
18425
3.7.20 06:08

Vuebec bych s nim nemluvila a nechala to proste plynout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5988
3.7.20 06:10

My jsme spolu začali chodit hned první den, co jsme se byli seznámeni (to nikdo nečekal a nechtěl) :lol: prostě jsme si sedli jako hrnec na pr.del :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12154
3.7.20 06:22
@Anonymní píše:
@beruska9 právě, záleží na nás dvou a na něm vidím, že se do toho taky nehrne. O víkendu chci s ním mluvit, že to necháme na přátelství a uvidí se časem. On je sám a já taky… A přátelé vidí, oni jsou sami, mohli by to dát dohromady. Jenže já to vidím tak, že zamilovaná nejsem a chodit hned s někým koho neznám. Od přátel vím, že se mu líbím, on ví, že se líbí mě. To je teď tak všechno

A to musite nejak definovat? Se sejdete na kafe a nechte to plynout, ne? Nebo uz se to dnes tak nedela? Ja uz nerandila dlouho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14644
3.7.20 06:32
@Anonymní píše:

Hele, a to fakt chceš žít podle rad přátel nebo cizích lidí na netu?? Najdi si nějakou větu, kterou rýpaly odpálkuješ a neřeš ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 06:33

@beruska9 to napadlo mě, že bych to definoval, že bych s ním o tom mluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 06:36
@P4ja píše:
Hele, a to fakt chceš žít podle rad přátel nebo cizích lidí na netu?? Najdi si nějakou větu, kterou rýpaly odpálkuješ a neřeš ne??

Od toho to přece tady je. Nebo proč je web emimino? :think: Jestli nechceš, nemusíš odpovídat na založené otázky. Tady hodně holek zakládá diskuzi a ptá se. Co je na tom špatného?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 06:39

@P4ja příště to můžeš být ty, kdo tady založí diskuzi a zeptá se na něco, co by třeba druhá vyřešila ve svém životě hned, aniž by založila na to diskuzi na emininu. Nikdy nevíš co tě potká. Nesrovnavej, co je důležité pro druhé nemusí být pro tebe, co je důležité pro tebe, nemusí být pro druhé. Každý člověk je jiný, tezko soudit.

• Nahlásit
  • Citovat
3664
3.7.20 06:39

S prvnim manzelem ne, s druhym okamzite. Bud to tam je nebo neni, zadne promluvy na tema pratelstvi bych urcite nedelala, nechala bych vse plynout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14644
3.7.20 06:41
@Anonymní píše:
Od toho to přece tady je. Nebo proč je web emimino? :think: Jestli nechceš, nemusíš odpovídat na založené otázky. Tady hodně holek zakládá diskuzi a ptá se. Co je na tom špatného?

Odpověděla jsem ti. Najdi něco, co rýpaly odpálkuje a neřeš je. Je to tvůj/váš život. Tohle bych si ujasnila dřív než to, jestli s někým chodit teď nebo až za měsíc.

Jinak, moje zkušenost je ta, že jsem rádoby kamarádům (ti praví nám nikdy do vztahu nekecali) odpovídala, že se vše včas dozví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14644
3.7.20 06:42
@Anonymní píše:
@P4ja příště to můžeš být ty, kdo tady založí diskuzi a zeptá se na něco, co by třeba druhá vyřešila ve svém životě hned, aniž by založila na to diskuzi na emininu. Nikdy nevíš co tě potká. Nesrovnavej, co je důležité pro druhé nemusí být pro tebe, co je důležité pro tebe, nemusí být pro druhé. Každý člověk je jiný, tezko soudit.

Ano, proto jsem ti napsala, že se v tomhle nemáš řídit cizími lidmi ani přáteli, protože je to tvůj život. Jestli se ti má rada nelíbí, tak neber. To je celé. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama