Chodím se teřma holkama

Anonymní
11.8.20 13:16

Chodím se třema holkama .

Dal jsem si inzerát na seznamce a ozvali se mi dvě děvčata. S oběma už asi 3 měsice chodím. Ani jedna o druhé neví. Jedna se rozvádí a má 3 děti a druhá je zase nevidomá. Do toho se ke mě chce vrátit bývalá přítelkyně. Momentálně se stýkám se všema. Všechny mám moc rád. Já se prostě neumím rozcházet a ani jedný nechci ublížit. Nejsem žádný lamač srdcí a tenhle trojvztah. Je defakto můj druhý vztah. Jen jsem se do toho zamotal a teď nevim co dál. Užírá mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mišu G
11.8.20 13:20

:zed: Rozejdi se s nimi, a klidně řekni pravdu. A vezmi si na hlavu helmu, možná Ti nějaká přiletí.

• Citovat
  • Nahlásit
4612
11.8.20 13:25

Užij si to. Nebude to mít dlouhého trvaní :lol: jj kdeje září :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 13:27

No neužívám si to vůbec. Je to spíš noční můra.

• Citovat
  • Nahlásit
9650
11.8.20 13:35
@Anonymní píše:
Dal jsem si inzerát na seznamce a ozvali se mi dvě děvčata. S oběma už asi 3 měsice chodím. Ani jedna o druhé neví. Jedna se rozvádí a má 3 děti a druhá je zase nevidomá. Do toho se ke mě chce vrátit bývalá přítelkyně. Momentálně se stýkám se všema. Všechny mám moc rád. Já se prostě neumím rozcházet a ani jedný nechci ublížit. Nejsem žádný lamač srdcí a tenhle trojvztah. Je defakto můj druhý vztah. Jen jsem se do toho zamotal a teď nevim co dál. Užírá mě to.

Tak holky seznam, třeba si padnou do oka. Znala jsem člověka, co měl manželku i milenku, s obouma měl děti a holky si rozuměly, on to tak chtěl, tak to tak bylo. Žádný problém. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9338
11.8.20 13:36

Kdo chce moc nemá nic ;) Aby jsi pak nezůstal sám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 13:36

Až budeš příště vymejšlet troll…tak vynech slepce, jak se může slepej seznámit na seznamce, když nevidí :dance: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
11.8.20 13:45
@jaternicejelito píše:
Až budeš příště vymejšlet troll…tak vynech slepce, jak se může slepej seznámit na seznamce, když nevidí :dance: 8o

Měla jsem klienta (pracovala jsem jako osobní asistentka), který byl taky téměř nevidomý, ale měl na počítači nějakou aplikaci, která mu předčítala. Takže možné to je, každopádně to nijak nevyvrací to, že tohle troll asi fakt bude :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Mišu G
11.8.20 13:46
@Anonymní píše:

Tyjo tak navrtal ses do toho sám, tak nebuď baba a převezmi za svoje činy zodpovědnost… Ty budeš partie :roll:
Holky budou ještě rády, že se Tě zbavily prosimtě…

• Citovat
  • Nahlásit
6766
11.8.20 14:05

Jses normalni krivak a srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
11.8.20 14:07
@jaternicejelito píše:
Až budeš příště vymejšlet troll…tak vynech slepce, jak se může slepej seznámit na seznamce, když nevidí :dance: 8o

Jako taky to vidim na trolla, ale i nevidomý může používat počítač. Známý je slepý a normalne komunikuje treba pres email, ma na to specialni aplikaci :palec:

Příspěvek upraven 11.08.20 v 14:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60097
11.8.20 14:08
@Anonymní píše:

Tak ji ukonči, neasi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6393
11.8.20 14:11

To jsi borec..
Asi nebudeš mít časem ani jednu z těch 3..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
11.8.20 14:24

Je mi hodně líto té nevidomé holky, že jí takhle vodíš za nos. Asi si myslíš, že jsi nějaký borec, ne? Nejsi. Jsi jenom idiot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42354
11.8.20 14:25
@arinecka píše:
Tak holky seznam, třeba si padnou do oka. Znala jsem člověka, co měl manželku i milenku, s obouma měl děti a holky si rozuměly, on to tak chtěl, tak to tak bylo. Žádný problém. :mavam:

ta jedna je slepa :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama